3:4
2:3
- : -

Panthers Praha - SK Meťák České Budějovice 6:9
7. Klára Schmiedová, 25. Šárka Hromková, 29. Eliška Zubová, 30. Nicola Braunová, 45. Magdalena Klírová, 47. Zuzana Cihelková - 12. Klára Jiříková, 14. Anežka Macháčková, 26. Petra Skříšovská, 28. Anežka Macháčková, 30. Klára Jiříková, 37. Anežka Macháčková, 41. Klára Jiříková, 43. Klára Jiříková, 48. Markéta Míchalová; rozhodčí: Jakub Procházka - Lukáš Rašovský; vyloučení: 2:5; využití: 2:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Markéta Rundštuková 16 - Eliška Bártová 11; po třetinách: 1:2, 3:4, 2:3;
Komentář domácích Förster David (Asistent trenéra):
Dobrý vstup do první třetiny, plnili jsme taktické pokyny, bohužel jsme si nedokázali pokrýt dvě hráčky, které byly rozdílové a vyhrály jim zápas. Děkuji za zápas, přeji šťastnou cestu soupeři domů a zdravíme do kanclu :)
Komentář hostů Zimová Eliška (Trenér):
Zápas plný emocí, jako kdyby to bylo play off. Bohužel my jsme se nechaly strhnout na pasti soupeře a byly vylučovány. Nicméně i takový florbal se hraje a my se musíme naučit naše emoce ovládat. Zároveň musím pochválit hru holek, jak jsme hrály dopředu. Současně soupeř měl mnoho protiútoků, které mohl trestat. Děkuji za předvedený výkon holkám a soupeři za hru.
60:00
Střely ve 3. části: 6:8
60:00
57:34
Timeout Panthers Praha
52:59
Vyloučen hráč #10 Anežka Macháčková družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za nesportovní chování.
52:14
Vyloučen hráč #28 Linh Vu Dieu Trinh družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání.
47:08
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #14 Markéta Míchalová bez asistence (6:9).
46:42
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #24 Zuzana Cihelková, asistoval #35 Hana Dyntarová (6:8).
44:18
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #22 Magdalena Klírová, asistoval #68 Šárka Hromková (5:8).
42:58
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #34 Klára Jiříková, asistoval #39 Petra Skříšovská (4:8).
40:55
Vyloučen hráč #10 Anežka Macháčková družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za držení.
40:19
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #34 Klára Jiříková, asistoval #10 Anežka Macháčková (4:7).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:8
40:00
36:38
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #10 Anežka Macháčková, asistoval #34 Klára Jiříková (4:6).
33:38
Vyloučen hráč #34 Klára Jiříková družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za nesportovní chování.
33:38
Vyloučen hráč #64 Eliška Tázlerová družstva Panthers Praha na 2 minuty za nesportovní chování.
29:38
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #3 Nicola Braunová, asistoval #40 Klára Schmiedová (4:5).
29:24
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #34 Klára Jiříková, asistoval #44 Johana Tušlová (3:5).
28:40
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #49 Eliška Zubová, asistoval #22 Magdalena Klírová (3:4).
27:52
Vyloučen hráč #6 Sabina Staňková družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání.
27:30
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #10 Anežka Macháčková, asistoval #17 Anna Pražáková (2:4).
26:28
Dyntarová předvádí několik krásných šancí, ale branka hostujících zůstává pod kontrolou brankářky.
25:00
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #39 Petra Skříšovská, asistoval #10 Anežka Macháčková (2:3).
24:21
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #68 Šárka Hromková, asistoval #64 Eliška Tázlerová (2:2).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 4:9
20:00
14:20
Vyloučen hráč #3 Nicola Braunová družstva Panthers Praha na 2 minuty za blokování florbalky.
13:59
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #10 Anežka Macháčková bez asistence (1:2).
11:41
11:41
Obrana domácích pouští hostující hráčku do výběhu a vyrovnávají tak na 1:1.
06:25
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #40 Klára Schmiedová bez asistence (1:0).
06:25
Z kličky Schmiedový břed brankářem padá gól.
00:01
Vítám Vás u 21. kola první ligy juniorek.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Procházka a Lukáš Rašovský.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Meťák České Budějovice: brankář: Eliška Bártová; hráči v poli: Klára Jiříková, Johana Tušlová, Anežka Macháčková, Kateřina Žižková, Anna Pražáková
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Markéta Rundštuková; hráči v poli: Eliška Tázlerová, Tereza Mandíková, Nicola Braunová, Klára Schmiedová, Eliška Zubová