3:5
4:1
- : -

Panthers Praha B U23 - Florbal Jindřichův Hradec 9:8
5. Martin Mattes, 15. Tomáš Jančík, 23. Tomáš Jančík, 25. Tomáš Mánek, 30. Tomáš Jančík, 42. David Polcar, 44. Tomáš Jančík, 54. Jiří Hadamovský, 57. Lukáš Pokorný - 13. Daniel Danyi, 15. Kryštof Ille, 32. Vít Hovorka, 32. Jakub Tejnor, 35. Filip Šimek, 38. Kryštof Ille, 40. Filip Kopřiva, 52. Kryštof Ille; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Lukáš Tomášek; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Pavel Chlup 21 - Jakub Rytíř 11; po třetinách: 2:2, 3:5, 4:1;
Komentář domácích Sysel Jan (Asistent trenéra):
Poslední zápas sezóny. Těžké na hodnocení, soupeře jsme podcenili a zbytečně pustili do hry. Tradiční hektický závěr s dobrým koncem.
Sezóna byla náročná hlavně organizačně, ale ve výsledku ji hodnotíme pozitivně. Poděkování patří všem co se letos zapojili (a že jich bylo). Jedinný, koho jsme čekali byl nově atestovaný pan Doktor, ovšem ten ani do jednoho utkání nezasáhl.
Komentář hostů Prokýšek Jiří (Trenér):
Dnešní výkon byla tragédie. Soupeře se bojíme a necháme ho hrát. Za předvedenou hru jsme si body nezasloužili. Gratuluji soupeři.
60:00
Střely ve 3. části: 9:10
60:00
59:25
Timeout Florbal Jindřichův Hradec
56:03
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #39 Lukáš Pokorný, asistoval #44 Jiří Hadamovský (9:8).
53:54
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #44 Jiří Hadamovský, asistoval #92 Zdeněk Prokůpek (8:8).
51:55
Vyloučen hráč #7 David Camrda družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:27
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #3 Kryštof Ille, asistoval #14 Jakub Tejnor (7:8).
46:35
Vyloučen hráč #52 David Polcar družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za hrubost.
46:35
Vyloučen hráč #16 Vojtěch Koutný družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za hrubost.
45:27
Vyloučen hráč #44 Jiří Hadamovský družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za sekání.
43:44
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #48 Tomáš Jančík bez asistence (7:7).
41:59
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #52 David Polcar, asistoval #39 Lukáš Pokorný (6:7).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 4:10
40:00
39:54
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #26 Filip Kopřiva, asistoval #27 Jan Pech (5:7).
37:06
34:06
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #17 Filip Šimek, asistoval #11 Tomáš Brožek (5:5).
31:50
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #14 Jakub Tejnor, asistoval #4 Michal Hřebíček (5:4).
31:21
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #22 Vít Hovorka, asistoval #17 Filip Šimek (5:3).
29:04
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #48 Tomáš Jančík, asistoval #61 Ondřej Bouška (5:2).
24:27
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #56 Tomáš Mánek z trestného střílení (4:2).
22:38
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #48 Tomáš Jančík, asistoval #92 Zdeněk Prokůpek (3:2).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:9
20:00
17:09
Vyloučen hráč #92 Zdeněk Prokůpek družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za sekání.
14:38
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #48 Tomáš Jančík, asistoval #97 Martin Mattes (2:2).
14:03
12:51
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #57 Daniel Danyi, asistoval #3 Kryštof Ille (1:1).
04:44
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #97 Martin Mattes, asistoval #56 Tomáš Mánek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Tomeš a Lukáš Tomášek.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Jindřichův Hradec: brankář: Jakub Rytíř; hráči v poli: Tomáš Brožek, Vít Hovorka, Filip Šimek, Vojtěch Koutný, Daniel Danyi
00:00
Line-up domácích Panthers Praha B U23: brankář: Pavel Chlup; hráči v poli: Tomáš Marhefka, Zdeněk Prokůpek, Lukáš Pokorný, David Polcar