2:5
3:3
- : -

T.B.C. Králův Dvůr - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 6:11
6. Matěj Horák, 24. Jan Pinkas, 26. Tomáš Hájek, 48. Michal Nový, 59. Michal Mašek, 60. Tomáš Hájek - 7. Jan Huleš, 12. Pavel Šimeček, 20. Filip Štědrý, 24. Ondřej Kuhajda, 28. Jiří Čížek, 28. Filip Štědrý, 29. Jakub Mikolášek, 37. Filip Štědrý, 45. Hynek Mošna, 51. Jakub Mikolášek, 58. Hynek Mošna; rozhodčí: Václav Patera - Nikola Staňková; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 76; zásahy brankářů: Jiří Procházka 9, David Křeček 4 - Jiří Cisler 25; po třetinách: 1:3, 2:5, 3:3;
Komentář domácích Kubert Michal (Trenér):
Slušné utkání na obě strany, bohužel jsme nebyli tak produktivní a soupeř trestal z každého brejku. Ve druhé třetině za stavu 3:4 jsme dostali tři branky v rozmezí minuty a půl a soupeř byl na koni. Na druhou stranu měli jsme dost šancí a zápsa mohl vypada úplně jinak. Bohužel máme nula bodů. Soupeř v celkovém součtu vyhrál zaslouženě. My se musíme semknout a jít zápas od zápasu. Zbytek utkání ať si zhodnotí delegát utkání. Děkujeme všem fanouškům v hale a soupeři přejeme šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Kubinec Lukáš (Trenér):
Na to, že jsme ještě v pátek měli dva zdravé obránce a místo předzápasového tréninku byl střelecký, tak jsme to zvládli skvěle. Obrana byla pevná a produktivita v útoku nadprůměrná. Děkujeme soupeři za pohledný zápas a děkujeme také našim fanouškům, kteří nám vytvořili téměř domácí prostředí.
60:01
Domácí po dobrém vstupu do zápasu prohrávají další utkání. I dnes si hostující tým odváží tři body s sebou domu. Domácí dnes hráli spíše individuální florbal než aby hráli jako jeden tým a dokázali prolomit sérii proher. Pro domácí tým byla hodně kritická druhá třetina, kde ztratili kontakt se zápasem a úplně vypadli z tempa.
60:00
Střely ve 3. části: 15:8
60:00
59:17
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #80 Tomáš Hájek, asistoval #70 Matěj Horák (6:11).
58:36
Domácí mají 50% úspěšnost v této přesilovce. Jeden gól obdrželi a jeden gól vstřelili.
58:35
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #13 Michal Mašek, asistoval #70 Matěj Horák (5:11).
57:42
Domácí nedokážou využít ani přesilovou hru a inkasují další branku.
57:41
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #39 Hynek Mošna, asistoval #8 Jakub Mikolášek (4:11).
57:34
Hosté na balónku a prosazují se ve vlastním oslabení.
56:47
Domácí mají šanci na snížení strašného stavu na výsledkové tabuli v domácí hale.
56:46
Vyloučen hráč #45 Michal Fuchs družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost.
56:15
Lešuk vysílá střelu na Cislera ten helmou vyráží za mantinel.
55:27
Domácí dokázali ustát toto oslabení a nyní zkoušejí hru v šesti.
55:05
Bóday si připisuje úspěšný blok.
54:40
Domácí si připisují střelu v osabení.
53:28
Domácí hrájí opět ve čtyřech. Tentokrát byl vyloučen Vlček za hrubost.
53:27
Vyloučen hráč #11 Tomáš Vlček družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za hrubost.
53:14
Domácí zkouší hru v šesti. Nemají co ztratit.
52:13
Domácí Hájek byl faulován a leží na zemi. Snad to nebude nic vážného.
50:48
Domácí nedokázali udržet oslabení a opět inkasují.
50:47
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #9 Pavel Šimeček (4:10).
50:47
Střídání brankáře. Nový brankář #79 David Křeček družstva T.B.C. Králův Dvůr
50:30
Domácí blokují střelu a jdou do rychlého protiútoku, skoro z toho byla branka.
49:05
Domácí opět v oslabení. Rozhodčí odpískali vyloučení za hrubost domácímu Votavovi.
49:00
Vyloučen hráč #19 Jakub Votava družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za hrubost.
48:16
Hosté na balónku z rohu hřiště, gól nedokázali vstřelit a domácí mají balónek pod kontrolou.
47:47
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #71 Michal Nový, asistoval #57 Daniel Škoula (4:9).
47:17
Domácí dokázali přežít toto oslabení bez inkasované branky.
46:17
Domácí v obrovské šanci při vlastním oslabení. Dokázali přejít do útoku, kdy šli 2na1, dokázali vymyslet přihrávku, ale Cisler tuto šanci vychytal.
45:18
Vyloučen Hájek za sekání. Stejný nedovolený zákrok předvedli hosté, ale vyloučeni nebyli.
45:17
Vyloučen hráč #80 Tomáš Hájek družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.
45:13
Střela Lešuka končí v bloku hostů.
44:04
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #39 Hynek Mošna, asistoval #70 Lukáš Porazil (3:9).
43:51
Rozhodčí přehlédli jasné vyloučení za sekání na domácího hráče. Následně z toho padl gól.
42:51
Střela domácích končí blokem hostů. Žádné snížení se nekoná.
42:04
Domácí v tlaku na hosty. Ztrácejí balónek a je rychlý protiútok hostů.
41:13
Domácí sice prohráli úvodní buly, ale hned vybojovali balónek a jsou v útočné formaci.
40:01
I třetí buly získávají hosté. Mají 100% úspěšnost na úvodní buly.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:7
40:00
39:31
Nový v obrovské šanci. Zasekl před brankou a snažil se o otočku a lepší pozici pro střelu. Nepodařilo se vstřelit gól.
37:38
Domácí v obrovské šanci, ale ani nyní nepadá gól, Cisler si připisuje úspěšné zákroky a také hostující obrana si připisuje úspěšné bloky.
36:40
Domácím to dnes opravdu nejde. Vstup do zápasu byl velmi dobrý. Utkání bylo vyrovnané, ale ve druhé třetině jakoby domácí tým vyměnili a nedokážou si pořádně nahrát a koncovka není také zrovna dobrá.
36:19
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý, asistoval #78 Matěj Rapp (3:8).
35:30
Domací zatím hrají na sbírání kandských bodů pro jednotlivce, než aby hráli na body do tabulky. Možná také proto Plzeň vede o čtyři branky.
34:40
Domácí v obrovské šanci hned před brankou Cislera. Bohužel nepřišla ani střela, protože domácí se sami zbavili balónku.
33:25
Oba týmy předvádí parádičky a povětšinou sólové akce. Bohužel více úspěšní jsou hosté.
32:00
Domácí úplně vypouští crossové přihrávky a to je také zatím stojí, že prohrávají toto utkání.
30:48
Domácí nakonec získávají balónek, ale ne proto že by ho vybojovali, ale protože hosté netrefili domací branku a balónek letěl za mantinel.
29:52
Domácí jsou pod tlakem a nedaří se jim získat balónek.
28:46
Domácí si berou oddechový čas a snad divákům v hale předvedou lepší výkon než doposud.
28:45
Timeout T.B.C. Králův Dvůr
28:45
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #98 Jiří Čížek (3:7).
27:36
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý bez asistence (3:6).
27:14
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #98 Jiří Čížek, asistoval #99 Jan Huleš (3:5).
27:03
Domácí se dostávají do střely, ale gól nepadl. Je z toho protiútok hostů.
26:37
Domácí se úplně dostali ze hry. Dva rychlé a zbytečné góly posouvají hostující Plzeň k výhře v tomto utkání.
25:13
Hájek se po neúspěšné první střele prosazuje nyní. S Maškem opět snižují stav utkání a dostávají domácí opět do hry.
25:12
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #80 Tomáš Hájek, asistoval #13 Michal Mašek (3:4).
25:03
Hájek v obrovské šanci, bohužel netrefuje.
23:15
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #13 Ondřej Kuhajda, asistoval #9 Pavel Šimeček (2:4).
23:15
Hosté ovšem posílají rychlou odpověď a opět se dostávají do dvou brankového vedení.
23:05
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #59 Jan Pinkas, asistoval #70 Matěj Horák (2:3).
23:05
Vlček vystřelil na branku, střela byla zblokována, ale Horák s Pinkasem se dokázali zorientovat a snižují náskok hostů.
22:02
Domácí pod tlakem. Dokázali se z něho dostat, ale ztrácejí balónek po vyhození za mantinel.
21:12
Mašek zaváží balónek do bezpečí domácích, ale po nepřesné přihrávce ho ztrácí a hosté toho okamžitě využívají a posílají další střelu na domácí branku.
20:30
Cisler si připisuje další úspěšný zákrok.
19:41
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý, asistoval #9 Pavel Šimeček (1:3).
19:40
Domácí Hájek po neúspěšném pokusu o obehrání soupeře posouvá svůj tým na dvoubrankový rozdíl a hosté jdou do kabiny s lepším pocitem.
18:54
Domácí opět v obrovské šanci na dorovnání stavu utkání. Bohužel ani na dvakrát se nepodařilo domácím vstřelit branku.
18:20
Zkrat jednoho z hostujícíh hráčů nedokázal Pokorný využít a ještě z toho byl další protiútok.
17:09
Hostující gólman Cisler úspěšně zasahuje proti střele Horáka.
16:01
Domácí nedokázali proměnit přesilovou hru a ještě Procházka musel zasahovat v nařízeném trestném střílení.
15:44
Trestné střílení družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň neproměnil #45 Michal Fuchs.
14:59
Blok hostů vyústip v protiútok a skoro z toho byl gól.
14:40
Domácí mají zatím tlak na Plzeň, připravují si akci, nakonec přichází střela.
14:01
Vyloučen hráč #9 Pavel Šimeček družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
13:42
Domácí mají nyní k dispozici hru 6na5 z důvodu odloženého vyloučení.
12:58
Votava nyní zastavuje skoro jasný gól. Krásně pokryl crossovou přihrávku a domácí neztrácí kontakt se zápasem.
12:40
Dlouhý výhoz Procházky, který končí v rohu soupeře, ale hosté se ho zmocňují a hned se řítí na domácí branku.
12:02
Hosté na balónku a hned z toho byl málem další gól do domácí branky. Procházka ovšem opět podržel.
11:14
Domácí gólman Procházka si připisuje další úspěšný zákrok.
11:01
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #20 Filip Štědrý (1:2).
10:14
Máme za sebou půlku první třetiny a zápas se má zatím tak, že ani jeden z týmů nepředvádí nic zázračného. Hra se přelévá ze strany na stranu a počet střel je aktuálně v poměru 4:3.
09:12
Domácím balónek moc dlouho nevydržel. Ztrácejí ho a hned se na ně hrne útok hostů.
08:39
Domácí jsou opět na balónku a kombinují. Uvidíme jestli dokáží vstřelit branku.
07:17
Další obrovská šance hostů. Opět přišla crossová přihrávka, ale opět netrefují branku a proto je stav utkání stále nerozhodný.
06:32
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #99 Jan Huleš, asistoval #9 Pavel Šimeček (1:1).
06:22
Lešuk na středu hřiště ztrácí balónek a hosté jdou do útoku.
05:00
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #70 Matěj Horák, asistoval #42 Daniel Riley (1:0).
04:04
Hosté v obrovské šanci. Crossová přihrávka na hostujícho hráče, ale nedokázal trefit ani branku domácích.
03:24
Další střela hostů. Tentokrát Procházka bez problémů chytá.
02:14
Na balónku hosté a hned zkouší střelu, ale domácí si připisují úspěšný blok.
01:30
Domácí se drží více na balónku a dostávají se do šancí narozdíl od hostů.
00:20
Hosté získali balónek, ale rychle ztrácejí a balónek je pod kontrolou domácích.
00:01
Úvodní buly vyhráli hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Patera a Nikola Staňková.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Jiří Cisler; hráči v poli: Ondřej Kuhajda, Filip Štědrý, Pavel Šimeček, Patrik Med, Jan Huleš
00:00
Line-up domácích T.B.C. Králův Dvůr: brankář: Jiří Procházka; hráči v poli: Matěj Horák, Tomáš Vlček, Daniel Riley, Jakub Votava, Jan Pinkas
00:00

Dobrý třetí adventní nedělní večer všem příznivcům florbalu. Dnes máme na programu 14. kolo národní ligy mezi domácím týmem T.B.C. Králův Dvůr a hostujícím týmem FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň.

00:00

Poslední vzájemný zápas dopadl lépe pro Plzeň, kdy na domácí půdě porazili Králův Dvůr poměrem 8:7.

Na úvod bych Vám rád představil tři nejlepší hráče z obou týmů. Začneme týmem hostů. Po třinácti kolech národní ligy vede bodování Jakub Mikolášek se třiceti body. Má na kontě šestnáct branek a čtrnáct asistencí. Druhým nejlepším hráčem je Pavel Šimeček s jednadvaceti body, šestnáct branek a pět asistencí. Třetím je Hynek Mošna s devatenácti body, jedenáct branek a osm asistencí.

Nyní si pojďme představit tři nejlepší střelce za domácí T.B.C. Králův Dvůr. Na prvním místě je 19-letý Adam Lešuk s třiadvaceti body, patnáct branek a osm asistencí. Druhým hráčem je teprve 17-letý Tobiáš Uhřík s dvaceti  body, deset branek a deset asistencí. Třetím nejlepším hráčem je Štěpán Švejda se šestnácti body, jedenáct branek a pět asistencí.

00:00

Po třinácti kolech je domácí tým na průběžné 10. pozici. Domácí mají za sebou celkem čtrnáct utkání ze kterých vyhráli pouze 4 zápasy a 10 zápasů prohráli. Poslední utkání dopadlo smolně, kdy Králův Dvůr prohrál s Benešovem poměrem 8:6.
FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň je aktuálně na průběžné 4. pozici. Mají za sebou třináct utkání z kterých vyhráli 7 zápasů, 3 vyhráli po prodloužení a 3 prohráli. Poslední zápas Plzeň vyhrála, když porazila Panthers Praha poměrem 11:6.