2:1
2:1
- : -
Komentář domácích Hudík Pavel (Asistent trenéra):
Děkujeme soupeři za kvalitní a velmi aktivní utkání, děkujeme všem školám za skvělou atmosféru. Rychlá oslava a připravujeme se na finále.
Komentář hostů Vojáček Michal (Trenér):
V dnešním utkání jsme udělali příliš mnoho chyb na to, abychom mohli pomýšlet na postup do finále. Děkujeme soupeři za utkání v příjemné divácké kulise.
60:00
Střely ve 3. části: 13:6
60:00
59:59
Tatranky postupují do finále Poháru Českého Florbalu.
59:35
Posledí vteřiny a Tatran zatím kontroluje hru.
59:22
Mechlová ještě zkouší svou střelu, ale nad.
58:20
Nepříjemně odražený balón před domácí branku naštěstí odskákal do rohu.
57:00
Strnadová vyřešila situaci 2:1 střelou, Drbalová opět na svém místě.
56:18
Dnešní zápas sleduje 250 školáků z Řep a okolí.
55:30
Lovíšková teď vyslala dvě bomby v jednom střídaní, Fraňková je zlikvidovala.
54:06
Eliška Drbalová vytáhla neskutečný zákrok a drží dál Tatran.
53:27
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #11 Karolína Stůjová, asistoval #29 Lucie Želízková (7:3).
53:27
Tatran našel nejlepší možnou odpověď na narůstající tempo Bohemky a střílí sedmou branku.
52:54
Po delší době zahrozil i Tatran. Hermannová ze středu, hostující brankářka pozorná.
52:30
Další nebezpečná střela hostů.
51:20
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #85 Lucie Veselá, asistoval #9 Karolína Mezerová (6:3).
51:20
Bohemka poslední minuty velmi tlačila. Nemohlo to dopadnout jinak, než brankou.
50:34
Nebezpečná situace 2:1 na útočné půlce Bohemky. Mechlová se však raketově vrátila a situaci zachránila.
49:04
Hostující hráčky zkouší pozornost domácí brankářky.
48:33
Barča Lovíšková v samostatném úniku. Zakončení nebylo ideální.
47:20
Hra je teď opravdu tvrdá. Víc než střely, vidíme teď jeden ostrý zákrok za druhým.
45:16
Hra se velmi přiostřuje, ale to je v zápasech s Bohemkou běžný jev.
44:02
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #27 Mariana Býčková, asistoval #14 Barbora Lovíšková (6:2).
44:02
Mari Býčková proměňuje po přihrávce Barči Lovíškové a Tatran zapisuje úspěšnou přesilovku těsně před jejím koncem.
42:58
Beránková hezky našla Mechlovou na středu, té se nepovedlo zakončit.
42:32
Želízková pálí, Korbelářové se nepovedlo dorazit.
42:09
Vyloučen hráč #2 Kateřina Strnadová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
42:09
Tatran zkusí druhou přesilovku
41:26
Třetí třetina začala opět ve vysokém tempu, balónek lítá ze strany na starnu.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:13
40:00
39:51
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #9 Karolína Mezerová z trestného střílení (5:2).
39:51
Karolína Mezerová trestá faul před domácí brankou a nájezdem snižuje skóre.
38:44
Strnadová teď vypálila tvrdou střelu, která se odrazila od tyčky a hraje se dál.
37:40
Poslední minuty se hra přelévá ze strany na stranu velmi rychle. Oba týmy předvádí nebezpečné kombinace, ale brankářky jsou připravené.
36:30
Urbanová pálí ze středu hřiště. Drbalová je připravená.
34:58
Bohemka hrozí na útočné půlce, ale stále vidíme stejný obraz hry. Domácí hráčky všechny pokusy likvidují.
33:55
Standartka Bohemky z půlky byla velmi nebezpečná. Balónek na třikrát poskakoval před domácí brankou. Nakonec z toho, ale nic nebylo.
30:49
Simča Korbelářová si dnes otevřela střelnici, tentokrát golmanka Fraňková úspěšná.
30:10
Bohemka se vrací do hry a drží balónek.
29:14
Domácí přesilovka je u konce, bohužel jsme neviděli žádné velké ohrožení branky.
28:42
Nebezpečnou střelu vypálila Beránková. Ta jen těsně minula hostující branku.
28:22
Na hřišti se odehrávají velmi tvrdé souboje.
28:00
Tatran kombinuje na útočné polovině, ale ke střele se zatím nedostal
27:14
Vyloučen hráč #46 Michaela Urbanová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
27:01
Hra je ve velmi vysokém tempu.
25:42
Lucie Veselá velmi nebezpečně ohrozila tatranskou branku. Domácí hráčky však na posledních chvíli situaci zachraňují.
24:36
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #7 Simona Korbelářová, asistoval #5 Tereza Bystrianská (5:1).
24:30
Vidíme hru nahoru dolu.
23:17
Eliška Drbalová si připisuje krásný zákrok po střele hostující hráčky.
23:14
Tatranky drží balónek. Hra je ale velmi tvrdá.
20:59
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #10 Kateřina Seemannová, asistoval #2 Nikola Hermannová (4:1).
20:59
Kačka Seemannová je dneska při chuti. Hned v první minutě druhé třetiny si připisuje přesný zásah a navyšuje skóre.
20:17
První střelu druhé třetiny si připisuje Tatran, vzápětí pak i Bohemka prověřila domácí brankářku.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 13:3
20:00
18:40
Hráčky Bohemians také vytváří tlak na útočné polovině. Eliška Drbalová, ale zatím moc práce v domácí brance nemá.
17:50
Několika střelami teď prověřila tatranská druhá lajna hostující brankářku Fraňkovou.
15:39
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #10 Kateřina Seemannová, asistoval #14 Barbora Lovíšková (3:1).
15:39
Po neproměněném trestném střílení si Kačka Seemannová hned zvedla náladu a před svými žáky navyšuje skóre na 3:1.
14:49
Trestné střílení družstva Tatran Střešovice neproměnil #10 Kateřina Seemannová.
12:58
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #51 Radka Korbelářová, asistoval #15 Vendula Beránková (2:1).
12:58
Tatran navyšuje skóre. Radka Korbelářová zasouvá balónek za záda brankářky Fraňkové.
12:20
Bohemka vytváří útočné kombinace, které ale končí na hokejkách domácích hráček.
11:32
Radka Korbelářová pálila ze středu hřiště - spojnice.
09:44
Hra se po úvodních brankách lehce uklidnila a domací drží balón.
09:03
Školáci z Řep a okolí se probouzí a velmi povzbuzují domací hráčky
06:59
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #85 Lucie Veselá, asistoval #23 Natálie Bartošová (1:1).
06:59
V sedmé minutě se otevřelo skóre. Nejprve první branku utkání vstřelila po souhře se sestrou Simona Korbelářová. Několik vteřin na to Bohemka vypálila první střelu zápasu a hned úspěšně.
06:26
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #7 Simona Korbelářová, asistoval #51 Radka Korbelářová (1:0).
05:55
I Bohemka se snaží vytvářet tlak, domácí zatím úspěšně blokují každou střelu.
05:30
Hezká kombinace mezi Hermannovou  a Semmannovou končí za mantinelem
04:42
Míša Mechlová pálí z půlky, ale neuspěšně.
03:58
Kačka Seemannová vyslala dělovku, hostující brankářka vyrazila.
02:53
První střelu utkání pálila Simona Korbelářová, domácí brankářka však vše viděla.
02:30
Zápas začal ve velmi vysokém tempu, střelu jsme ale zatím ještě neviděli.
01:32
Úvodní minuty utkání jsou jasně pro domácí hráčky, které ještě nedaly Bohemce balónek.
00:01
Úvodní buly pro hosty.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Patera a Nikola Staňková.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Martina Franková; hráči v poli: Aneta Faltová, Tereza Havlová, Lucie Veselá, Natálie Bartošová, Adéla Bočanová
00:00
Line-up domácích Tatran Střešovice: brankář: Eliška Drbalová; hráči v poli: Vendula Beránková, Michaela Mechlová, Radka Korbelářová, Mariana Býčková, Simona Korbelářová