1:4
3:1
- : -

Torpedo Havířov - SOKOLI Pardubice 10:8
4. Matěj Pezda, 9. Jan Chmiel, 10. David Křižák, 11. Tomasz Grycz, 16. David Křižák, 18. Matěj Pezda, 33. Matěj Pezda, 48. David Křižák, 52. Matěj Pezda, 56. Tomáš Poruba - 3. Tomáš Belej, 16. Lukáš Drahný, 20. František Kadavý, 24. Petr Kvasil, 25. Adam Černý, 35. Tomáš Macháček, 36. Ota Černohorský, 59. Jan Pek; rozhodčí: Vít Morkes - Jakub Palowski; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 82; zásahy brankářů: Vojtěch Kolkop 14, Kryštof Rusz 13 - Vojtěch Ujec 24; po třetinách: 6:3, 1:4, 3:1;
Komentář domácích Pěgřimek Lukáš (Trenér):
Dnešní zápas byl zkrátka totožný jako většina. Skvělá první třetina, pohledná součinnost hráčů na hřišti, síla individualit. Druhá třetina velké polevení. V poslední části jsme trochu upravili rozehrávku, která pro oko diváka nebyla atraktivní ale účel splnila, za což jsme rádi. Na závěr musím zminit dojemný moment, kdy téměř po 7 měsících od operace se z trestného střílení prosadil Tomáš Poruba, který ještě nemůže hrát zápasy v plné zátěži. Dřina, uvědomění a sebekázeň se vyplácí. Pardubice kvalitní soupeř, který nám dost zatápěl. Děkuji soupeři za utkání a divákům za návštěvu.
Komentář hostů Krejčí Tomáš (Vedoucí):
Štve nás že se připravíme na soupeře a po první třetině jsme z to nesplnili nic a musí přijít v šatně pořádný kartáč abychm začali hrát florbal. Pak ze stvavu 7:7 maáme opět 3 minutový výpadek kde soupeř zase odskočí. Musíme se vyspat a poučit se z toho. Děkuji soupeři za fair gesto.
60:00
Střely ve 3. části: 9:14
60:00
58:18
Pardubice ještě dramatizují koncovku.
58:16
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #67 Jan Pek, asistoval #17 David Strnádek (10:8).
57:03
Fairplay gesto ze strany havířovského trenéra, kdy odvolal gól, který vstřelilo jeho mužstvo.
56:31
Timeout SOKOLI Pardubice
55:15
Pardubice pokračují v šesti.
55:14
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #36 Tomáš Poruba z trestného střílení (10:7).
55:14
Po faulu kdy šel hráč sám na prázdnou bránu bylo nařízeno trestné střílení.
55:00
Pardubice to 5minutek před koncem zkouší bez brankáře.
53:43
Přečíslení 2 na 1 ze strany Pardubic neproměněno.
52:55
Rusz po svém příchodu zatím drži nulu.
51:11
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #19 Matěj Pezda, asistoval #37 Tomasz Grycz (9:7).
51:11
Pezda dnes v roli hlavního ostrostřelce, dává již čtvrtou branku.
50:05
Pek měl na hokejce další vyrovnání, střelou z první ovšem bránu netrefil.
49:30
Dva zákroky předvedl Ujec.
47:52
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #13 David Křižák, asistoval #65 Alex Foltyn (8:7).
47:52
Krásná akce po ose Křižák - Foltýn dostává Torpedo po dlouhé době zase do vedení. Křižák po nahrávce Foltýna trefuje přesně do růžku.
47:42
Zipser mohl střílet do prázdné brány, ale na poslední chvíli mu jeden z hráčů Pardubic vložil do střely hokejku.
46:22
Ve stoprocentní šanci selhal Škůrek.
45:30
Po hře vysokou holí nebyla Pardubicím branka uznána.
42:45
Tohle domácí hodně překombinovali, z velké šance byla pouze střela mimo bránu.
41:47
Urbančík v šanci střílel na rugbyové Hčko.
40:30
Rusz si ihned připisuje dva důležité zákroky.
35:18
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #11 Ota Černohorský, asistoval #67 Jan Pek (7:7).
35:18
Nenápadná střela končí v brance Kolkopa, Pardubice po zásluze srovnávají.
34:02
Tato přesilovka se Torpedu vůbec nepovedla.
34:01
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #8 Tomáš Macháček, asistoval #89 Patrik Záruba (7:6).
34:01
Únik v oslabení a máme to zase o jednu branku.
33:02
Vyloučen hráč #32 Filip Pavliš družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání.
33:02
Toto sekání nepřežila florbalka Foltýna a bued z toho první přesilovka v zápase.
32:45
Skvělý zákrok teď předvedl Kolkop.
32:12
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #19 Matěj Pezda bez asistence (7:5).
32:12
Pardubický tlak odráží svým hattrickem Pezda.
31:08
Sokoli mají opět více ze hry.
29:08
Nepříjemná srážka hráče Torpeda a Pardubic.
28:40
Torpedo přidalo a hra se vyrovnala, velkou šanci měl teď Warcholek.
26:18
Foltýn z rychlého protiútoku orazítkoval břevno.
26:00
Pardubice v této třetině zatím domácí k ničemu nepouští.
25:15
Dobrý zákrok předvedl Ujec proti střele Grycze.
24:28
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #20 Adam Černý, asistoval #89 Patrik Záruba (6:5).
24:28
I další střela končí v havířovské sítí, Pardubice se dostávají zpět do hry.
23:26
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #25 Petr Kvasil, asistoval #7 Michal Puchner (6:4).
23:26
První střela této třetiny a hned gól, Kvasil trefuje přesně pravý růžek.
22:38
Osamocený hráč Torpeda před bránou promáchl.
21:35
Do úniku se po skvělém výhozu golmana dostal Macháček, jeho střele scházely centimetry.
20:01
Druhé buly pro Pardubice, ihned míček ale ztrácí.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 17:7
20:00
19:37
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #35 František Kadavý, asistoval #44 Lukáš Drahný (6:3).
19:37
Na konci třetiny ještě přichází pardubické snížení.
19:00
Torpedo v první třetině až na slabší začátek zcela dominuje.
17:27
17:27
Pezda dává svou druhou branku a navyšuje vedení Torpeda.
16:20
Urbančík těsně míjí levou tyč.
15:33
15:33
Vzápětí přichází odpověď Torpeda, po nádherné akci se do prázdné brány prosazuje Křižák.
15:04
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #44 Lukáš Drahný, asistoval #60 Michal Jeřáb (4:2).
15:04
Po dlouhé době střela na branku a hned je z toho gól, Drahný snižuje pardubické manko.
13:00
Většina střel sokolů končí na domácím bloku.
12:01
Teď se ovšem Ujec vykoupil skvělým zákrokem, kdy chytil skoro jistý gól. Dočkal se pochvaly od svých spoluháčů ze střídačky.
10:19
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #37 Tomasz Grycz bez asistence (4:1).
10:19
Obrovská chyba pardubického brankáře znamená další branku v jeho síti.
09:08
09:08
Dva góly rychle po sobě, Křižák vymetl všechny pavučinky v růžku a Torpedo vede o dvě branky.
08:51
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #58 Jan Chmiel, asistoval #66 Jan Zaoralek (2:1).
08:51
Tuhle branku si Ujec za rámeček nedá, Chmiel z poloviny hřiště trefuje přesně pod víko.
08:26
Volný úder Torpeda z nebezpečné pozice nic nepřinesl.
08:05
Kvasil z poloviny o kousek minul.
07:00
Únik Škůrka zneškodnil Ujec.
05:50
Jandák těsně míjí levou tyč hostující branky.
05:32
Střela z volného úderu Pardubic končí vysoko nad.
03:20
03:20
Grycz našel u tyče volného Pezdu a ten bez větších problémů vyrovnává.
02:19
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #28 Tomáš Belej, asistoval #32 Filip Pavliš (0:1).
02:19
Kolkop toho moc neviděl, Belej trefuje přesně k tyči.
01:45
Útočnící Pardubic vysoko napadají a dělají domácím hráčům problém s rozehrávkou.
01:10
První zákrok si zapisuje Ujec.
00:42
Zmatek v domácí obraně hosté nepotrestali.
00:01
Úvodní buly pro hosty z Pardubic.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vít Morkes a Jakub Palowski.
00:00
00:00
Line-up hostů SOKOLI Pardubice: brankář: Vojtěch Ujec; hráči v poli: Filip Pavliš, Patrik Záruba, Tomáš Belej, Lukáš Drahný, František Kadavý
00:00
Line-up domácích Torpedo Havířov: brankář: Vojtěch Kolkop; hráči v poli: Jan Zaoralek, Tomasz Grycz, Matěj Pezda, Jan Warcholek, Jan Chmiel