0:2
2:1
- : -

Torpedo Havířov - FBC Intevo Třinec  2:7
41. Alexandra Glasová, 47. Marika Marečková - 1. Michaela Stankušová, 8. Adéla Šibrová, 12. Veronika Třinecká, 15. Veronika Třinecká, 24. Veronika Třinecká, 26. Romana Kiecková, 45. Michaela Stankušová; rozhodčí: Daniel Beneš - Kristián Rzyman; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 66; zásahy brankářů: Lucie Waloszková 21 - Simona Pytlíková 8; po třetinách: 0:4, 0:2, 2:1;
Komentář domácích Březina Josef (Trenér):
Zasloužené vítězství pro tým Třince. To je asi vše co k dnešnímu utkání říct.
Komentář hostů Laštůvka Šimon (Trenér):
Derby zvládnuté, nebudu přikládat dřevo do ohně, ale zamysleme se: nikdo se tím neživíme a ano, tvrdou hru podporuju, ale čistou v rámci fairplay. Možná pak oba týmy nebudou mít tolik zranění. My dneska po dlouhé době velmi přesvědčivý výkon.  TŘINEČTÍ FANOUŠCI, vy všichni bydlíte v Havru, že Vás tu je tolik a chováte se jako doma? Šílený. Díky všem za zápas a přeji příjemné svátky + bohatého Ježíška s mnoha Keleny.
60:00
Střely ve 3. části: 6:9
60:00
58:03
Pastušková se rychle otočila kolem obránkyně, bohužel přestřeluje.
55:34
Gawryšová nastřeluje tyč!
53:54
Timeout Torpedo Havířov
52:48
Třinec i za rozhodnutého stavu velmi důsledný v návratu do obrany.
51:02
Šešulková zůstala před brankou úplně volná, Pytlíková skvěla zasáhla.
49:22
Průnik Šešulkové, míček se dostal až ke Glasové, která míjí levou tyč.
46:23
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #9 Marika Marečková, asistoval #99 Natali Kalábová (2:7).
46:23
Nahození před branku od Kalábové, zásluhou Marečkové končí v síti.
44:50
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #27 Michaela Stankušová, asistoval #90 Romana Kiecková (1:7).
44:50
Dnes velmi agilní Stankušová šikovně tečovala střelu Kieckové.
40:30
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #28 Alexandra Glasová, asistoval #93 Terezie Šešulková (1:6).
40:30
Šťastná střela Glasové se dokutálela až za brankovou čáru.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 2:10
40:00
37:02
Pastušková tentokrát obrala o míček hráčku Třince, svou střelu však přesně neumístila.
35:38
Po ztrátě Pastuškové se do další slibné příležitosti dostala Stankušová.
33:18
Hra nabírá na obrátkách, sledujeme spoustu osobních soubojů.
30:50
Oba týmy jsou v plném počtu.
28:49
Vyloučen hráč #87 Barbora Kučerová družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
28:18
Vyloučen hráč #7 Zuzana Wojnarová družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání.
27:11
Černožluté šance jsou jen velmi sporadické.
25:33
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #90 Romana Kiecková, asistoval #27 Michaela Stankušová (0:6).
25:33
Stankušová se hezky uvolnila od mantinelu, míček poslala Kieckové a ta nekompromisně ze vzduchu usměrňuje balónek do branky.
23:21
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #19 Veronika Třinecká, asistoval #40 Adéla Šibrová (0:5).
23:21
Třinec okamžitě zamknul Torpedo hluboko ve své třetině a několika rychlými přihrávkami vykombinoval domácí obranu. Míček se dostal až k Třinecké, která završuje svůj hattrick.
22:50
Vyloučen hráč #93 Terezie Šešulková družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost.
21:51
Marečková si počkala v útočném pásmu, její střelu kryje Pytlíková.
16:55
Třinecká našla úplně volnou Stankušovou, té se však střela nepovedla.
14:47
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #19 Veronika Třinecká, asistoval #7 Zuzana Wojnarová (0:4).
14:47
Třinecká opět sama před Waloszkovou, tentokráté již nadvakrát úspěšná.
14:15
Hráčky Třince jsou v plném počtu.
13:07
Třinecká v oslabení sama před brankou, Waloszková chytá.
12:56
Rychlou nařážečku na Glasovou zblokovala obrana.
12:15
Vyloučen hráč #97 Kateřina Macigová družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání.
11:26
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #19 Veronika Třinecká bez asistence (0:3).
11:26
Třinecká dostala na středu příliš mnoho času a zvyšuje už na tříbrankový rozdíl.
10:47
Hráčky Torpeda si toho zatím moc nevypracovali, Třinec je po většinu času na míčku.
07:43
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #40 Adéla Šibrová, asistoval #15 Sabina Zoubková (0:2).
07:43
Šibrová našla skulinku u pravé tyčky Waloszkové.
06:31
Natali Kalábová ve slibné příležitosti míjí pravou tyč!
04:50
Sled několika nepřesností na obou stranách.
02:07
Další střela Stankušové vedle.
00:33
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #27 Michaela Stankušová, asistoval #4 Klára Kociánová (0:1).
00:33
Impozantní vstup Třince. Kociánová nahodila před branku, Stankušová zametla do branky.
00:01
Úvodní buly utkání pro Třinec.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Beneš a Kristián Rzyman.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Intevo Třinec : brankář: Simona Pytlíková; hráči v poli: Klára Kociánová, Veronika Třinecká, Romana Kiecková, Michaela Stankušová, Zuzana Wojnarová
00:00
Line-up domácích Torpedo Havířov: brankář: Lucie Waloszková; hráči v poli: Andrea Pastušková, Alexandra Glasová, Barbora Kučerová, Terezie Šešulková, Kristýna Kupcová