4:5
0:4
- : -

FBC Česká Lípa - Florbal Ústí 4:12
23. Václav Drahoš, 23. Jiří Moravík, 34. Václav Drahoš, 39. Jan Zátka - 2. Lukáš Plechatý, 14. Vilém Vrzala, 16. Štěpán Malý, 22. Jan Vondruška, 33. Martin Hrabánek, 34. Jan Samuel Polák, 39. Jan Vondruška, 40. Vilém Vrzala, 41. Jan Vondruška, 44. Jan Tůma, 53. Štěpán Malý, 59. Tomislav Matějka; rozhodčí: Josef Heřmánek - Vojtěch Beránek; vyloučení: 3 + Matyáš Flekl 4:2 + Matěj Macák 4; využití: 0:1; diváků: 24; zásahy brankářů: Milan Švajcr 35 - Vojtěch Pražák 25; po třetinách: 0:3, 4:5, 0:4;
Komentář domácích Kopta Petr (Trenér):
Děkuji soupeři za zápas, rozhodla jejich vetší kvalita na hokejce a naše někdy ž školácké chyby.
Komentář hostů Merta David (Trenér):
Dnes od nás povedená první třetina, kdy jsme mohli dát hodně branek, ale opět jsme vyhořeli v koncovce, Druhá třetina se nám nepovedla a dostali jsme soupeře úplně zbytečně zpátky do hry. Třetí třetina opět byla výborná. Musíme hrát v každém zápase 60 minut a nemít zbytečně výpadky. Každopádně jsme rádi, že jsme utkání zvládli a bereme všechny body. Děkuji soupeři za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 11:16
60:00
59:57
Vyloučen hráč #15 Theodor Huber družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost.
59:52
Vyloučen hráč #37 Matyáš Flekl družstva FBC Česká Lípa na 2+2 minuty za hrubost.
59:52
Vyloučen hráč #92 Matěj Macák družstva Florbal Ústí na 2+2 minuty za hrubost.
58:17
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #9 Tomislav Matějka, asistoval #15 Theodor Huber (4:12).
57:56
Přesilovka hostů nepřinesla žádný gol.
55:56
Vyloučen hráč #23 Václav Drahoš družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení.
52:00
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #66 Štěpán Malý, asistoval #92 Matěj Macák (4:11).
51:10
Přesilovka domácích zatím nepřinesla moc velké šance, zatímco hosté se dostávají do útoku.
49:49
Vyloučen hráč #15 Theodor Huber družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
47:37
Domácí Zátka je faulován na půlce hřiště  a bude rozehrávat.
45:50
Švajcr předvádí skvělé výkony v dnešním zápase.
43:44
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #50 Jan Tůma, asistoval #22 Jiří Jankovský (4:10).
40:55
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Jan Vondruška, asistoval #2 Vilém Vrzala (4:9).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 10:14
40:00
39:51
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #2 Vilém Vrzala, asistoval #33 Jan Vondruška (4:8).
39:01
Poslední minuta druhé třetiny.
38:49
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Jan Vondruška z trestného střílení (4:7).
38:12
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #21 Jan Zátka, asistoval #44 Adam Filip Hrdlička (4:6).
34:58
Domácí už jsou lehce vytočený.
34:31
Hosté rozehrávají z útočného rohu.
33:43
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #39 Jan Samuel Polák, asistoval #33 Jan Vondruška (3:6).
33:05
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #23 Václav Drahoš z trestného střílení (3:5).
32:09
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #14 Martin Hrabánek, asistoval #33 Jan Vondruška (2:5).
31:09
Vyloučen hráč #23 Václav Drahoš družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za hrubost.
29:12
Hra se přeléva z jedné strany na druhou.
27:06
Švajcr opět předvádí úžasný zákrok, kdy na něj šel sám hráč.
26:51
Hosté rozehrávají v útočném rohu.
24:23
Domací se po dvou golech namotivovali a mají ted mnohem více šancí.
23:26
Česká Lípa se probudila a začala trefovat.
22:56
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #78 Jiří Moravík bez asistence (2:4).
22:50
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #23 Václav Drahoš, asistoval #44 Adam Filip Hrdlička (1:4).
21:41
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Jan Vondruška, asistoval #15 Theodor Huber (0:4).
19:59
V této třetině musíme vydzvihnout golmana domácího týmu, 17 střel a z toho pouze 3 goly, doufáme, že se bude dařit dále.
18:35
Hosté se ženou ještě do útoku.
16:07
Od obou týmů vidíme aktivní hru a spoustu šancí.
15:26
14:42
Hoaté předvádějí skvělé kombinace.
13:47
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #2 Vilém Vrzala, asistoval #29 Aleš Vlach (0:2).
11:20
Přesilovka ústeckých hráčů zatím neúspěšná hlavně díky Švajcrovi, který vše vychytal.
09:41
Vyloučen hráč #7 Oliver Šulc družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
06:55
 Šindelář ted dvakrát vystřelil, ale bohužel trefil jen golmana.
04:56
Hosté májí mnoho střel, ale Švajcr zatím chytá.
04:19
Domácí rozehrávají z rohu.
02:10
Zátka kombinuje s Hrdličkou, ale nepovedlo se dostat míček do brány.
01:32
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #55 Lukáš Plechatý, asistoval #33 Jan Vondruška (0:1).
01:05
Hosté se ženou do útoku.
00:16
Hned první zákrok si připsal Švajcr.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Heřmánek a Vojtěch Beránek.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Vojtěch Pražák; hráči v poli: Aleš Vlach, Vilém Vrzala, Jan Samuel Polák, Tadeáš Weber, Jan Vondruška
00:00
Line-up domácích FBC Česká Lípa: brankář: Milan Švajcr; hráči v poli: Matyáš Flekl, Václav Drahoš, Jan Zátka, Adam Filip Hrdlička, Oliver Šulc