2:3
2:3
- : -

FBC ROKYCANY - Panthers Praha B U23 7:9
4. David Kozelka, 7. Lukáš Mašek, 9. Jakub Nový, 31. Lukáš Bendek, 33. Lukáš Mašek, 52. David Kozelka, 57. Jakub Košař - 3. Martin Brauner, 3. Přemysl Vávra, 15. Tomáš Jančík, 33. Christopher Matheson, 34. Ryan Ian Rolan, 37. David Navrátil, 45. Ryan Ian Rolan, 49. Marek Leiš, 54. Jan Tvrdek; rozhodčí: Jan Husák - Matyáš Ehm; vyloučení: 1:5; využití: 1:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Martin Štochl 16 - Pavel Chlup 23; po třetinách: 3:3, 2:3, 2:3;
Komentář domácích Michálek Václav (Trenér):
Dneska jsme podali výkon hodný pralesní lize v Horní dolní. V tréninkovém procesu se vrátíme k základům a budeme doufat, že budeme schopni utkání s takovými soupeři vyhrávat. Děkuji divákům za návštěvu.
Komentář hostů Weber Štěpán (Trenér):
Náročné utkání, kde jsme rádi za body, které nebyly zadarmo. Půlku zápasu jsme si zvykali na místní podmínky a rozchytávali našeho golmana. Rozhodl náš zlepšený výkon ve třetí třetině, kdy jsme začali více hrát to, co jsme chtěli a měli utkání více pod kontrolou a zvládli jsme náročné situace na place v hlavách. Díky všem za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 11:9
60:00
58:00
Nastřelená tyč od Bendeka.
56:27
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #22 Jakub Košař, asistoval #4 Lukáš Bendek (7:9).
54:20
Hajšman to vzal na sebe, ale opět jen do gólmana.
53:40
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #17 Jan Tvrdek, asistoval #48 Tomáš Jančík (6:9).
52:43
Mašek nahrál na nabíhajícího Levého, Chlup vychytal.
51:00
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #39 David Kozelka, asistoval #56 Václav Hajšman (6:8).
49:52
Vyloučen hráč #12 Martin Brauner družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za blokování florbalky.
48:37
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #57 Marek Leiš, asistoval #88 Christopher Matheson (5:8).
47:09
Mašek nahrávkou vzduchem donutil Kozelku zahrát vysokou hokejkou.
46:08
Košařovu pumelici gólman vyráží.
44:58
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #10 Ryan Ian Rolan, asistoval #52 David Polcar (5:7).
43:10
Krásná akce Kozelky a Levého, která bohužel končí mimo branku.
39:55
Vyloučen hráč #46 Jakub Boháč družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za sekání.
37:47
Vyloučen hráč #57 Marek Leiš družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za špatné střídání.
36:48
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #7 David Navrátil bez asistence (5:6).
36:48
Nový nechal za sebou míček a Návrátil chyby využil a trestá na 5:6
33:40
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #10 Ryan Ian Rolan bez asistence (5:5).
32:31
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #20 Lukáš Mašek, asistoval #46 Jakub Boháč (5:4).
32:20
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #88 Christopher Matheson, asistoval #52 David Polcar (4:4).
30:19
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #4 Lukáš Bendek, asistoval #20 Lukáš Mašek (4:3).
25:27
Vyloučen hráč #90 Daniel Škvor družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za blokování florbalky.
22:32
Štván chtěl zpoza branky překvapit gólmana hostí, míček mu sjel z hokejky a skončil v outu.
21:53
Vyloučen hráč #10 Ryan Ian Rolan družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za blokování florbalky.
20:05
Nový měl šanci na úvod 2. třetiny vstřelit gól, ale míček minul těsně branku.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:5
20:00
19:14
Míček se kutálel podél brankové čáry domácích, v bráně ale neskončil.
14:53
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #48 Tomáš Jančík, asistoval #12 Martin Brauner (3:3).
14:53
Dorážka Jančíka už končí za zády Štochla.
14:52
Štochlův krásný  pohotový zákrok.
12:49
Vyloučen hráč #48 Tomáš Jančík družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za blokování florbalky.
12:49
Rokycany si zahrají přesilovku. Využijí ji aby odskočili Panthers?
12:17
Štochl tygřím skokem zabránil gólu Panthers.
10:14
Polcar tlakem na hráče vybojoval balon a vystřelil, bohužel míček letěl ke hvězdám.
08:17
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #12 Jakub Nový bez asistence (3:2).
06:42
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #20 Lukáš Mašek, asistoval #77 Jakub Svejkovský (2:2).
06:13
Kozelka sám před Chlupem, míček ale neskončil v brance.
03:49
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #39 David Kozelka, asistoval #64 Jiří Levý (1:2).
02:42
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #2 Přemysl Vávra, asistoval #57 Marek Leiš (0:2).
02:01
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #12 Martin Brauner, asistoval #44 Jiří Hadamovský (0:1).
02:01
Míček přeskočil Kozelkovu hokejku a Brauner využil chyby a posílá Panthers do vedení.
01:28
Nebezpečná střela Boháče od mantinelu, která skončila jen v boční síti.
00:34
Hajšman sám na branku, střela šla jen do břicha gólmana.
00:01
Úvodní buly pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Husák a Matyáš Ehm.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha B U23: brankář: Pavel Chlup; hráči v poli: David Navrátil, Kryštof Malý, Jiří Hadamovský, Přemysl Vávra, Tomáš Jančík
00:00
Line-up domácích FBC ROKYCANY: brankář: Martin Štochl; hráči v poli: Jakub Nový, Václav Hajšman, Martin Štván, David Kozelka, Vojtěch Pekárek
00:00
Dobrý večer Vážení diváci u online zápasu, vítám Vás na dnešním domácím utkání, kde Rokycany chtějí získat 3 body nad Panthers Praha B U23, tak držte všechny palce.