1:2
2:3
- : -

FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B - Fbc Strakonice 3:10
36. Šimon Jonáš, 47. Matěj Soukup, 47. Jan Svoboda - 9. Tomáš Houska, 9. Vojtěch Houska, 14. Marek Harman, 15. Luboš Homolka, 20. Marek Harman, 30. Adam Přib, 34. Miloslav Blahuta, 44. Matěj Mikeš, 49. Jiří Křesák, 54. Matěj Mikeš; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Jaromír Péc; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 8; zásahy brankářů: Jaroslav Jůna 22 - Jaroslav Velek 6, Hynek Samec 4; po třetinách: 0:5, 1:2, 2:3;
Komentář domácích Gregořica Petr (Trenér):
Po relativně dobrých počátečních střídáních jsme dostali pár smutných gólů, takže jsme museli zase dohánět celý zápas. Byť byl soupeř lepší, herně to nebyla taková bída a tým makal do konce. Dnes jsme měli  slabší hru v přechodu, kde jsme zbytečně ztráceli. Díky soupeři za relativně poklidné utkání a  přeji poklidnou cestu domů.
Komentář hostů Šavrda Karel (Trenér):
Děkujeme soupeři za zápas. Po delší době jsme konečně v dostatečném počtu, tak snad už nám zdraví bude držet. Mohli jsme dát gólů víc, ale 100 už jsme hecli a za víc se piva nenabízí, takže nebyla taková motivace a musíme holt na benzinu. Ještě nás čeká jeden zápas před Vánoci, takže příští neděli od 17:00 zveme všechny fanoušky na poslední domácí zápas v tomto roce. Čus bus (zdravím tanečnici do Prahy a nepřežeň to večer na after :*).
60:00
Střely ve 3. části: 6:9
60:00
57:37
Vyloučen hráč #77 Matěj Mikeš družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za hrubost.
57:37
Vyloučen hráč #95 Jan Svoboda družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za hrubost.
53:21
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #77 Matěj Mikeš, asistoval #6 Marek Harman (3:10).
48:56
Vyloučen hráč #8 Lukáš Pluskal družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání.
48:10
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #19 Jiří Křesák z trestného střílení (3:9).
46:34
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #95 Jan Svoboda, asistoval #5 Michal Povolný (3:8).
46:01
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #96 Matěj Soukup, asistoval #83 Tomáš Vlček (2:8).
43:14
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #77 Matěj Mikeš, asistoval #9 Tomáš Houska (1:8).
35:58
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #86 Šimon Jonáš, asistoval #83 Tomáš Vlček (1:7).
33:57
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #3 Miloslav Blahuta bez asistence (0:7).
29:13
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #38 Adam Přib, asistoval #9 Tomáš Houska (0:6).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 2:11
20:00
19:38
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #6 Marek Harman, asistoval #77 Matěj Mikeš (0:5).
14:20
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #44 Luboš Homolka, asistoval #77 Matěj Mikeš (0:4).
13:53
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #6 Marek Harman, asistoval #24 Karel Šavrda (0:3).
12:28
Vyloučen hráč #5 Michal Povolný družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za vysoká florbalka.
11:07
Vyloučen hráč #4 David Rybnikár družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za vysoká florbalka.
08:45
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #32 Vojtěch Houska, asistoval #24 Karel Šavrda (0:2).
08:22
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #9 Tomáš Houska, asistoval #38 Adam Přib (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Tomeš a Jaromír Péc.
00:00
00:00
Line-up hostů Fbc Strakonice: brankář: Jaroslav Velek; hráči v poli: Vojtěch Houska, Tomáš Mareš, Lukáš Pluskal, Karel Šavrda, Jiří Křesák
00:00
Line-up domácích FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B: brankář: Jaroslav Jůna; hráči v poli: Petr Gregořica, David Rybnikár, Jan Vaněk, Pavel Hamrle, Lukáš Kratochvíl