4:3
1:2
- : -

Florbalová akademie MB - Orel Rtyně v Podkrkonoší 9:5
1. Tomáš Malý, 4. Vojtěch Starý, 16. Tomáš Malý, 20. Aleš Tůma, 22. Vojtěch Starý, 27. Tomáš Malý, 28. Hieu La, 35. Filip Valíček, 48. Petr Machač - 34. Dominik Hebelka, 34. Matěj Labík, 35. Jakub Téra, 48. Kamil Hebelka, 50. Marek Weinelt; rozhodčí: Patrik Trejbal - Jan Chuděj; vyloučení: 2:1 + Jan Beneš 4; využití: 1:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Vojtěch Dufek 25 - Jan Seidl 5, Jan Beneš 20; po třetinách: 4:0, 4:3, 1:2;
Komentář domácích Tůma Aleš (Trenér):
Na příchod štěstěny jsme čekali dlouho a dočkali jsme se. Konečně jsme se urputně nenadřeli na každý gól a naše vysoká produktivita, především v první polovině zápasu, rozhodla o našich prvních třech domácích bodech v letošní sezóně. Díky za fyzicky náročné utkání a my se jdeme tiše radovat.
Komentář hostů Havlíček Karel (Trenér):
No. Během první třetiny jsme byli ještě asi na parasu na benzínce v Jičíně. Kdyby se hrálo utkání na dve třetiny, mohlo to být úplně jinak. Hlavními aspekty, které rozhodly toto utkání, byly naše laxnost, soupeřova přímočarost a produktivita. Nezbývá nám nic jiného, než tento výkon vypustit z hlavy a soustředit se na další víkend. Děkujeme soupeři a gratulujeme k první výhře na domácí půdě.
51:41
Dufek úžasným zákrokem rukou zastavuje Labíkovu střelu.
50:23
Machačova prudká střela nekončí za zády Beneše.
49:21
Vyloučen hráč #15 Matěj Labík družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
49:02
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #47 Marek Weinelt, asistoval #68 David Cejnar (9:5).
48:34
Timeout Florbalová akademie MB
47:29
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #25 Kamil Hebelka, asistoval #31 Aleš Bednář (9:4).
47:15
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #29 Petr Machač, asistoval #42 Vojtěch Hrůza (9:3).
47:13
Boleslavští zvyšují tlak na hostí.
44:43
Vyloučen hráč #1 Jan Beneš družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2+2 minuty za hrubost.
44:43
Vyloučen hráč #44 Aleš Tůma družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hrubost.
44:43
Po střetu brankáře Beneše a Tůmy sráží Beneš Tůmu na branku.
41:11
Vocel zastavuje útok Rtyňských.
40:00
40:00
Na dnešní zápas dorazilo neskutečných 12 diváku. Děkujume.
40:00
Na domácí střídačce dnes panuje dobrá nálada, že by konečně vítěztství?
40:00
Úvodní buly třetí třetiny vyhrává tým hostí.
34:57
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #23 Filip Valíček, asistoval #8 Kryštof Šlambora (8:3).
34:04
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #12 Jakub Téra, asistoval #47 Marek Weinelt (7:3).
33:43
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #15 Matěj Labík, asistoval #17 David Šimáně (7:2).
33:05
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #7 Dominik Hebelka, asistoval #2 Tomáš Balcar (7:1).
33:05
Rtynští konečně prolamují Dufka a proměňují.
32:42
Senzace je na světě. Maroko vítězí ve čtvrtfinálovém zápase nad Portugalskem 1:0
31:59
Rtyňským se nedaří překonat Dufka.
29:57
Dufek zastavuje Geislerovu prudkou střelu.
29:15
Vyloučen hráč #29 Petr Machač družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hrubost.
28:20
Dufek zastavuje další útok hostí.
27:04
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #78 Hieu La bez asistence (7:0).
26:40
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #97 Tomáš Malý, asistoval #42 Vojtěch Hrůza (6:0).