3:1
- : -
FBS Olomouc

FBC ZŠ Uničov - FBS Olomouc 7:10
3. Daniel Vaverka, 7. Daniel Krejčíř, 8. Adam Čundrle, 34. Lukáš Vláčil, 46. Daniel Zmrzlý, 48. Daniel Zmrzlý, 60. Šimon Glatter - 3. Matěj Pecha, 8. Igor Macháček, 9. Igor Macháček, 17. Igor Macháček, 24. Igor Macháček, 30. Jan Kopecký, 30. Daniel Tichý, 31. Tomáš Skoupil, 38. Matěj Pecha, 56. Jan Kopecký; rozhodčí: Václav Killar - Lukáš Minarčík; vyloučení: 7 + Jan Konečný 4:4; využití: 0:4; diváků: 30; zásahy brankářů: Adam Pavlát 22 - Martin Navrátil 15; po třetinách: 3:4, 1:5, 3:1;
Komentář domácích Čundrle Robert (Trenér):
Dnešní domácí duel proti Olomouci byl od začátku hra nahoru a dolů, bohužel rozhodla druhá třetina. Zbytečná vyloučení nás stála body v tabulce. Tento výsledek je podstatně jiný než na palubovce Olomouce. Jinak moc pěkná hra a díky klukům za zápas.
Komentář hostů Stehlík Karel (Vedoucí):
Dnes to byl zápas s poviností výhry, což jsme splnili. A to jsou pro mě všechny pozitiva co jsme dnes predvedli.Doufám, že na přístí týden vyladíme formu jiným směrem. Zápas s Paskovem pro nás bude důležité zakončení letošní části sezóny... děkujeme soupeři a přejeme hodně štestí v dalších zápasech.#hot16
60:00
Střely ve 3. části: 8:5
60:00
59:45
Vyloučen hráč #12 Daniel Zmrzlý družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za sekání.
59:45
Zmrzlému se u nás očividně líbí, protože nás navštěvuje již po čtvtré
59:11
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #5 Šimon Glatter, asistoval #20 Martin Mirga (7:10).
59:11
Mirga přihrál Glatterovi, ten se vydal před bránu a následně procedil míček pod nohou Navrátila
55:39
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #26 Jan Kopecký, asistoval #87 Tomáš Jelínek (6:10).
55:39
Olomouc bleskově využívá přesilovku
55:37
Vyloučen hráč #12 Daniel Zmrzlý družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za zvedání florbalky.
55:37
Zmrzlý byl v souboji pozdě, a tak pouze fauloval
53:40
Olomouc se úspěšně ubránila
51:40
Vyloučen hráč #14 Jan Kratochvil družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
51:40
Kratochvíl byl vyloučen za sekání, přiznám se, že tenhle faul jsem neviděl
47:41
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #12 Daniel Zmrzlý bez asistence (6:9).
47:41
Zmrzlý obral o míček posledního hráče Olomouce a jednoruč překonal Navrátila
45:54
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #12 Daniel Zmrzlý, asistoval #10 Adam Čundrle (5:9).
45:54
Čundrle přihrál Zmrzlému, ten si položil Navrátila a zakončil kolem něj
44:03
Vyloučen hráč #60 Jan Konečný družstva FBC ZŠ Uničov na 2+2 minuty za hrubost.
44:03
Vyloučen hráč #11 Tomáš Skoupil družstva FBS Olomouc na 2 minuty za držení.
44:03
Další vzájemné vyloučení, Skoupil držel Konečného, ten ho za to poslal přes mantinel
37:16
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #33 Matěj Pecha, asistoval #14 Jan Kratochvil (4:9).
37:16
Kratochvíl dostal přihrávku k pravé tyči, přihrál na střed nepokrytému Pechovi, který to už měl snadné
36:03
Macháček byl úplně volný na pravém mantinelu, kam taky dostal přihrávku, okamžitou střelu chytá Pavlát pěkným přesunem
35:24
Sova dostal míček do branky, jenže hra už byla přerušená
33:59
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #2 Lukáš Vláčil, asistoval #12 Daniel Zmrzlý (4:8).
33:59
Pavlát svým výhozem našel Vláčila, ten přihrál Zmrzlému, který mu nahrávku vrátil a Vláčil následně mířil přesně
31:26
Vaverka tečoval nahození Konečného, Navrátil pozorný
30:43
Timeout FBC ZŠ Uničov
30:43
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #11 Tomáš Skoupil, asistoval #15 Igor Macháček (3:8).
30:43
Přesilovku rychle využívá Skoupil po přihrávce od Macháčka. Uničov reaguje timeoutem
30:20
Vyloučen hráč #12 Daniel Zmrzlý družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za hrubost.
30:20
Zmrzlý to přehnal v souboji u mantinelu, přesilovka pro Olomouc
29:45
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #12 Daniel Tichý, asistoval #47 Bohdan Kopelec (3:7).
29:45
Kopelec oběhl bránu, našel volného Tichého, který již měl snadnou práci
29:10
29:10
Jelínek přiťukl Kopeckému a ten svou přízemní střelu umístil přesně k tyči
28:22
Vyloučen hráč #22 Daniel Krejčíř družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za sekání.
28:22
Třetí přesilovka pro Olomouc po faulu Krejčíře
23:06
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #15 Igor Macháček, asistoval #8 Jan Minář (3:5).
23:06
Macháček je dnes při chuti, po přihrávce Mináře trefuje šibenici a dává čtvrtý gól v tomto zápase
19:54
Vyloučen hráč #12 Daniel Tichý družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost.
19:54
19:54
Vyloučen hráč #14 Jakub Mynář družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za hrubost.
19:54
Ke konci třetiny jsme viděli hned trojité vyloučení, Zmrzlý s Tichým vyloučeni po vzájemném souboji, do kterého se poté připojil Mynář
17:44
Olomouc šla střídat, toho chtěl využít Caletka, který si sběhl na přihrávku od Konečného, jenže přestřelil
16:46
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #15 Igor Macháček, asistoval #11 Tomáš Skoupil (3:4).
16:46
Macháček se dostal do výběhu, našel prostor ke střele a překonává Pavláta střelou na přední tyč
15:48
Pěknou kombinaci Olomouce zakončil střelou Macháček, Pavlát připraven
14:49
Vyloučen hráč #2 Lukáš Vláčil družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za sekání.
14:49
Přesilovka pro Olomouc po faulu Vláčila
13:59
12:58
Zmrzlý přestřelil
11:59
Vyloučen hráč #20 Petr Sova družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:59
Sova to přehnal z důrazem u mantinelu a vykoledoval si dvouminutový trest
11:20
Tichý z rohu našel Macháčka volného na středu, Pavlát připraven
08:44
08:44
Krásná souhra olomouckých, Skoupil přihrál Macháčkovi a ten prostřeluje přesouvajícího se Pavláta
07:49
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #10 Adam Čundrle, asistoval #5 Šimon Glatter (3:2).
07:49
Chybnou rozehrávku Olomouce trestá svým gólem Čundrle
07:28
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #15 Igor Macháček, asistoval #20 Petr Sova (2:2).
07:28
Macháčkova střela z pravého mantinelu nešťastně propadává za záda Pavláta
06:04
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #22 Daniel Krejčíř, asistoval #2 Lukáš Vláčil (2:1).
06:04
Vláčil vystřelil, Navrátil jeho střelu pouze vyrazil a u volného míčku byl jako první Krejčíř - 2:1
02:38
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #9 Daniel Vaverka, asistoval #21 Adam Caletka (1:1).
02:38
Po 14 sekundách je vyrovnáno, Vaverka tečoval Caletkův pokus mimo dosah Navrátila. Oba týmy se tak prosadily z první střely na branku
02:24
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #33 Matěj Pecha, asistoval #19 Vojtěch Krhovják (0:1).
02:24
Pecha svou střelou trefil Čundrleho a od něj se míček odráží za Pavláta
00:52
V první šanci zápasu se ocitl Macháček, po crossové přihrávce, míjí bránu
00:01
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Killar a Lukáš Minarčík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc: brankář: Martin Navrátil; hráči v poli: Tomáš Skoupil, Petr Sova, Jan Minář, Vojtěch Krhovják, Igor Macháček
00:00
Line-up domácích FBC ZŠ Uničov: brankář: Adam Pavlát; hráči v poli: Adam Caletka, Stanislav Zámečník, Daniel Vaverka, Šimon Glatter, Adam Čundrle
00:00
Vítejte u dnešního večerního zápasu mezi Uničovem a Olomoucí. První vzájemný zápas vyzněl jasně pro Olomouc 14:2. Dokáže tentokrát Uničov Olomouc překvapit, nebo Olomouc zvládne i druhé vzájemné utkání?