3:2
- : -
FbC Skuteč

Sklo Bohemia Světlá n/S - FbC Skuteč 9:6
6. Daniel Vodička, 14. Martin Pavelka, 17. Matyas Fišer, 25. Petr Baloun, 28. Josef Smejkal, 40. Ondřej Holoubek, 41. Petr Trtík, 47. Ondřej Holoubek, 59. Andrej Čapek - 7. Martin Fuňk, 9. Adam Vařejčko, 14. Karel Kuta, 27. Kryštof Maňour, 43. Adam Krátký, 57. Jakub Kadavý; rozhodčí: Matěj Jonák - Jan Barimov; vyloučení: 2:3; využití: 2:0; diváků: 68; zásahy brankářů: Tomáš Černohlávek 34 - Jonáš Moravec 30; po třetinách: 3:3, 3:1, 3:2;
Komentář domácích Trtík Petr (Trenér):
Bojovný výkon od obou mužstev od první do poslední minuty. Konečně jsme udrželi koncentrovanost po celou dobu zápasu a nenechávali soupeře trestat naše chyby až na pár výjímek. Soupeři děkuji za pěkný zápas ve vysokém tempu.
Komentář hostů Laška Ondřej (Trenér):
Děkujeme soupeři za hru a gratulujeme k vítězství.
60:00
Střely ve 3. části: 14:16
60:00
58:22
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #20 Andrej Čapek, asistoval #46 Daniel Vodička (9:6).
56:10
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #83 Jakub Kadavý, asistoval #74 Kryštof Maňour (8:6).
52:54
Vyloučen hráč #9 Ondřej Holoubek družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za nedovolené vrážení.
46:10
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #9 Ondřej Holoubek, asistoval #14 Jan Dušek (8:5).
42:54
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #33 Adam Krátký, asistoval #88 Jakub Hledík (7:5).
40:34
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #66 Petr Trtík, asistoval #5 Petr Baloun (7:4).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 13:15
40:00
39:10
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #9 Ondřej Holoubek, asistoval #33 Jaroslav Krátký (6:4).
27:54
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #81 Josef Smejkal, asistoval #7 Martin Pavelka (5:4).
27:54
Vyloučen hráč #42 Karel Kuta družstva FbC Skuteč na 2 minuty za nesportovní chování.
27:19
Vyloučen hráč #33 Jaroslav Krátký družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za sekání.
26:17
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #74 Kryštof Maňour, asistoval #42 Karel Kuta (4:4).
24:39
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #5 Petr Baloun, asistoval #6 Martin Kučírek (4:3).
22:24
Vyloučen hráč #9 Marek Hromádko družstva FbC Skuteč na 2 minuty za vysoká florbalka.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 12:9
20:00
19:02
Fišer si dnes z Prahy přivezl opravdu parádní formu!!
17:00
Svým parádním golem Fišer srovnává na 3:3
16:27
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #44 Matyas Fišer, asistoval #7 Martin Pavelka (3:3).
14:02
Fišer ubránil golovou situaci.
13:52
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #7 Martin Pavelka bez asistence (2:3).
13:39
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #42 Karel Kuta, asistoval #74 Kryštof Maňour (1:3).
11:42
Oba golmani dnes předvádí ukázkové zákroky!!
08:01
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #15 Adam Vařejčko, asistoval #33 Adam Krátký (1:2).
06:22
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #79 Martin Fuňk, asistoval #42 Karel Kuta (1:1).
06:18
Krásný blok od Smejkala
05:37
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #46 Daniel Vodička, asistoval #20 Andrej Čapek (1:0).
04:01
Vyloučen hráč #2 Damián Václav Pavliš družstva FbC Skuteč na 2 minuty za sekání.
03:00
Kučírek se dnes asi kvalitně vyspal
01:15
Zdravíme fanoušky kvalitního florbalu
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Matěj Jonák a Jan Barimov.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Skuteč: brankář: Jonáš Moravec; hráči v poli: Adam Vařejčko, Jakub Kadavý, Jakub Hledík, Adam Krátký, Martin Vojta
00:00
Line-up domácích Sklo Bohemia Světlá n/S: brankář: Tomáš Černohlávek; hráči v poli: Patrik Mendl, Matyas Fišer, Luboš Brzoň, Josef Smejkal, Martin Pavelka