2:0
3:1
- : -

Wizards DDM SO Praha 10 - FBŠ ATT Gorily Plzeň 5:3
25. David Bouda, 29. Daniel Kronďák, 50. Tomáš Branžovský, 55. Tomáš Branžovský, 58. Filip Müller - 1. Ondřej Budek, 10. Jiří Veselý, 56. Ondřej Budek; rozhodčí: Marek Střída - Filip Novák; vyloučení: 3:5; využití: 2:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Vít Svojše 16 - Vojtěch Šimůnek 20; po třetinách: 0:2, 2:0, 3:1;
Komentář domácích Kincl Jaroslav (Trenér):
Máme obrovskou radost. Těžké utkání proti velice kvalitnímu soupeři, jak vypadá tabulka všichni víme. Museli jsme se vypořádat s absencí několika hráčů a další bojovali s nachlazením. Hráče chci pochválit za výkon, bojovnost i předvedený výkon. Těší mě, že jsme zvládli domácí utkání se Strakonicemi i dnes s Plzní. Děkuji soupeři za pěkný zápas, dikákům za podporu v hale.
Komentář hostů Vandák Jakub (Vedoucí):
Utkání, které jsme měli dobře rozehrané, jsme ztratili z několika příčin. Soupeř dlouhodobě silný v přesilovkách, kterých jsme nabídli dnes opravdu moc. Druhou třetinu jsme vypadli z tempa, přestali být nebezpeční, hledali jsme zbytečně složitá řešení. Ve třetí třetině jsme měli velké množství šancí, bohužel jsme dnes totálně odešli střelecky, což v kombinaci s velmi častými nepřesnými finálními přihrávkami byl rozhodující problém. V rozhodující fázi zápasu si necháme dát gól ve vlastní přesilovce.
Gratulace soupeři k vítězství, my se poučíme a jedeme dál.
60:00
Střely ve 3. části: 11:9
60:00
58:16
Timeout FBŠ ATT Gorily Plzeň
57:47
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #7 Filip Müller, asistoval #28 David Bouda (5:3).
57:47
Muller nainvestoval Wizards další gól.
56:27
Vyloučen hráč #46 Filip Tábořík družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání.
56:27
Tábořík si připisuje hattrick vyloučení.
55:45
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #96 Vojtěch Beneš (4:3).
55:45
Dorážka ze vzduchu končí za Svojšeho zády. To bude ještě drama.
54:41
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #46 Tomáš Branžovský, asistoval #39 Sebastian Maxa (4:2).
54:41
Opět našel Maxa Branžovského. Ten s přehledem uklidil.
53:51
Vyloučen hráč #18 Vít Křivonoska družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za držení.
49:52
49:52
Maxa našel před brankou úplně volného Branžovského. Zásluhu na tomto gólu má i Svojše svým výhozem.
49:18
Plzeň tlačí co to jde.
47:30
Hra se přiostřuje.
44:25
Vyloučen hráč #46 Filip Tábořík družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za držení.
43:18
Jindřich Zoth vystřelil. Toto se často nestává.
30:00
Dnešní utkání sleduje 40 diváků. Děkujeme.
28:11
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #69 Daniel Kronďák, asistoval #28 David Bouda (2:2).
28:11
Daniel Kronďák nám pojišťuje srovnání skóre. Bouda ho našel krásným crossem.
26:52
Vyloučen hráč #49 Adam Hašek družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za zvedání florbalky.
24:37
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #28 David Bouda bez asistence (1:2).
24:37
Bouda skóruje rovnou ze stardartní situace.
23:31
Maxa trefuje přední tyč.
22:08
Plzeň nevyužila ani svojí druhou přesilovou hru.
21:06
Svojšeho teď zachránila jeho levá spojnice.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 5:7
20:00
19:59
Vyloučen hráč #13 Petr Krob družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání.
14:31
Vyloučen hráč #11 Ondřej Budek družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání.
13:15
Vyloučen hráč #74 Matyáš Rygl družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání.
11:16
Brankář Plzně teď neuvěřitelně vychytal Boudu. Dvakrát.
09:06
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #48 Jiří Veselý, asistoval #13 Kryštof Lehečka (0:2).
09:06
Další gól jako přes kopírák. Znovu nedůraz před brankou. Plzeň zatím chce víc.
06:31
První útočné snažení Wizards nepřineslo ovoce.
05:00
Zatím mají ze hry více hosté. Nechtějí balónek pustit z holí.
00:21
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #49 Adam Hašek (0:1).
00:21
Tak to je začátek! Plzeň po nedůrazu Wizards před svou bránou otevírají skóre.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Střída a Filip Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ ATT Gorily Plzeň: brankář: Vojtěch Šimůnek; hráči v poli: Tomáš Pour, Bořek Ozom, Matěj Surák, Ondřej Budek, Adam Hašek
00:00
Line-up domácích Wizards DDM SO Praha 10: brankář: Vít Svojše; hráči v poli: Jindřich Zoth, Petr Krob, Karel Smutný, David Bouda, Filip Müller