2:3
3:2
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Kanonýři Kladno 5:7
28. Matěj Jambor, 30. Martin Škorpa, 46. Matyáš Borek, 59. Adam Sláma, 60. Matyáš Kronovetr - 7. Jan Karel Matějka, 13. Jan Karel Matějka, 25. Dominik Prudil, 26. Matěj Čika, 32. Ferdinand Tomášek, 57. Jan Karel Matějka, 58. Šimon Procházka; rozhodčí: David Hejzlar - Martin Kněžík; vyloučení: 6 + Robert Petr Koudelka TDKU + 4:1; využití: 0:0; diváků: 34; zásahy brankářů: Tadeáš Hendlinger 27 - Jakub Janoušek 32; po třetinách: 0:2, 2:3, 3:2;
Komentář domácích Svoboda Jan (Trenér):
Dnes jsme nebyli připraveni v hlave už od začátku. Všechny fauly plynou z naší lehkovážnosti, kdy ztratíme míček, a místo 100% návratu a souboje 1/1 jdeme bohužel faulovat. Mrzí nás to, ale vrátí nás to zpět na zem. Musíme každý zápas a třetinu od třetiny hrát s pokorou a zodpovědností jeden k druhému. Potom budeme zase sbírat body. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům.
Komentář hostů Novák Jan (Trenér):
Na dnešek jsme se skvěle připravili. Navázali jsme na výborné výkony z předešlých zápasů a konečně jsme to přetavili v bodový zisk. Za dnešní výkon jsme si to zasloužili. Děkujeme za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 15:13
60:00
59:45
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
59:45
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #72 Matyáš Kronovetr, asistoval #53 Matyáš Borek (5:7).
58:15
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #73 Adam Sláma, asistoval #53 Matyáš Borek (4:7).
57:30
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #98 Šimon Procházka bez asistence (3:7).
56:43
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #52 Jan Karel Matějka, asistoval #20 Dominik Prudil (3:6).
54:01
Vyloučen hráč #66 Robert Petr Koudelka družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV do konce utkání.
54:01
Vyloučen hráč #66 Robert Petr Koudelka družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2+2 minuty za hrubost.
49:50
Vyloučen hráč #27 Filip Bezpalec družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
46:06
Vyloučen hráč #73 Adam Sláma družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
45:25
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #53 Matyáš Borek, asistoval #83 Matěj Jambor (3:5).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 10:11
40:00
39:26
Vyloučen hráč #72 Matyáš Kronovetr družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
38:02
Vyloučen hráč #68 Martin Škorpa družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
31:20
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #13 Ferdinand Tomášek, asistoval #52 Jan Karel Matějka (2:5).
29:40
Chodov chytil druhý dech a snižuje skóre na rozdíl dvou gólů
29:35
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #68 Martin Škorpa, asistoval #57 Ondřej Štefek (2:4).
27:18
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Matěj Jambor, asistoval #57 Ondřej Štefek (1:4).
25:20
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #15 Matěj Čika, asistoval #17 Hynek Špaček (0:4).
25:20
Hosté v krátkém časovém úseku výrazně navyšují své vedení
24:57
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #20 Dominik Prudil bez asistence (0:3).
19:23
Vyloučen hráč #89 Karel Frýba družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
15:58
Vyloučen hráč #73 Adam Sláma družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nesportovní chování.
12:06
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #52 Jan Karel Matějka, asistoval #81 Martin Čermák (0:2).
06:46
05:04
Vyloučen hráč #72 Matyáš Kronovetr družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hejzlar a Martin Kněžík.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno: brankář: Jakub Janoušek; hráči v poli: Hynek Špaček, Ferdinand Tomášek, Jan Karel Matějka, Dominik Prudil, Martin Čermák
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Tadeáš Hendlinger; hráči v poli: Martin Škorpa, Ondřej Štefek, Matěj Jambor, Ondřej Zlesák, Matěj Bezpalec