1:0
4:0
- : -

PSN Tatran Střešovice - Předvýběr.CZ Florbal MB 5:0
34. Adam Bureš, 56. Vojtěch Panuška, 58. Lukáš Mühlfait, 58. Matěj Čelakovský, 60. Vojtěch Panuška; rozhodčí: Tomáš Sommer - Lukáš Žofka; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 85; zásahy brankářů: Adam Draslar 14 - Tomáš Týc 27; po třetinách: 0:0, 1:0, 4:0;
Komentář domácích Menhart Jakub (Trenér):
Utkání proběhlo ve zvláštním tempu. Nicméně jsem rád za výkon směrem do obrany a za závěr, kdy se přeci jen povedlo několik branek nastřílet. Děkujeme soupeři za zápas.
Komentář hostů Šácha Martin (Trenér):
Dnes chci kluky pochválit za 55 minut zápasu. Ve hře se objevovali věci, které tam chceme mít a myslím, že zápas byl poměrně vyrovnaný. Bohužel po výpadku a obdrženém druhém gólu se naše hra totálně zbořila. Jsem rád za posun v pohybu v útočném pásmu. Musíme se stále zlepšovat. Díky soupeři za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 10:5
60:00
59:36
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #68 Vojtěch Panuška, asistoval #8 Adam Bureš (5:0).
59:35
Míček nejprve tečuje břevno prázdné branky a Panuška míček tečuje do branky.
57:55
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #92 Matěj Čelakovský, asistoval #5 Marek Hozman (4:0).
57:54
Čelakovskýve výběhu z rohu a posílá střelu pod břevno.
57:09
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #16 Lukáš Mühlfait, asistoval #8 Adam Bureš (3:0).
57:08
Mühlfait střílí a míček se stáčí k zadní tyči a končí v brance.
55:26
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #68 Vojtěch Panuška, asistoval #16 Lukáš Mühlfait (2:0).
55:25
Přihrávka z rohu na Panušku, který z první posouvá míček za Týce.
55:10
Mühlfait ve velké šanci.
54:29
Domácí na míčku. Bajko z obrany na Čelakovského, který posílá krosovku na Rosu a hra se přesouvá na útoučnou polovinu Tatranu.
53:93
Velká šance pro Tatran. Bureš získává míček na středu. Přihrává na Panušku, který s míčkem nabíhá na střed a posílá ho zpátky na Bureše. Bureš místo střely volí přihrávku. Ta  už však končí na čepeli boleslavské obrany.
51:58
Fišera u pravého mantinelu natahuje a střílí.
50:53
Standardka domácíh v rohu nekončí střelou. Domácí však stále na míčku.
50:18
Pužman se zkouší prosadit ze středu.
49:35
Čelakovský vypressovává míček a jde ihned do střely. Šourek blokuje.
47:00
Nyní na míčku Tatran, který na chvíli zklidňuje hru.
46:05
Boleslav na míčku a nyní celkem aktivně hledají prostor pro přesun.
44:01
Bergman získává mček na mantinelu a přihrává na Šourka, který ze středu zakončuje.
43:09
Čelakovský přihrává na Hozmana na středu, který ihned pálí.
42:35
Hart v obrovské šanci na hraně velkého brankoviště. Bohužel se mu nedaří zakončit.
41:27
Kostroun zkouší trefut skákavý míček ve velkém brankovišti. Ani teď se stav utkání nemění.
39:57
Malhocký na půlce hřiště a přihrává na Hozmana, která z první střílí.
39:26
Hozman zachytává přihrávku z obrany a jde sám na Týce.
38:38
Šourek ze středu pálí. Bohužel míří příliš vysoko.
38:27
Boleslav opatrně z obrany.
37:33
Mühlfait zpoza branky na Hrbáčka, ten z první střlí - bohužel míček končí v rohu.
36:24
Přihrávka Volovina před branku, kterou těsně nedobíhá Kostroun. Domácí si teď mohou oddychnout.
35:40
Boleslav na míčku a míček putuje s rozvahou mezi obránci.
33:09
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #8 Adam Bureš, asistoval #67 David Kriegler (1:0).
33:08
Bureš ze středu střílí a trefujej pravý horní roh a otvírá stav dnešního utkání.
31:53
Standardka domácíh v rohu. Bohužel přihrávka na střed letěla vzduchem a Bajkovi se nedaří zakončit.
30:55
Domácí teď tlačí Boleslav na polovině.
29:19
Protiútok domácíh a situace 3 na 1. Bureš ze středu stířlí - Týc vyráží ramenem.
28:10
Obrovská šance pro Boleslav. Pužman na Koustrouna na středu, ten střílí. Draslar se stíhá přesunout a zabránit gólu.
26:30
Nahozený míček z obrany na Šourka. Toho však dokázal obránit Malhocký a Draslar tentokrát zůstává bez zákroku.
24:50
Mühlfait od levého mantinelu střílí těsně nad zemí.
24:22
Boleslav na chvíli zklidňuje tempo hry a trpělive vyhlíží, jak se dostanou do útoku.
23:10
Začátek druhé třetiny je rozhodně ve větším tempu než třetina předchozí. A hra se rychle přesouvá z jedné strany na durhou.
21:44
Mühlfait od poloviny ve výběhu pálí. Týc s přehledem chytá.
20:18
Nebezpečná akce domácích. Šourek blokuje.
18:39
Protiútok domácích a Hrbáček a jeho další střela. Týc však s přehledem chytá.
17:09
Bureš od pravého mantinelu. Týc opět zasahuje.
16:31
Domácí kontrolují hru a posílají sí míček mezi sebou.
14:43
Domácí získavají míček. Dlouhá příhrávka na Panušku, která se těsně netrefuje.
12:43
Hrbáček vybíhá na střed, odkud pálí. Bohužel míček letí nad.
11:16
Hezká akce hostů. Bajko na poslední chvilku zastavuje nebezpečnou akci.
09:53
Čelakovský zachytává míček a jde sám na Týce. Stahuje míček na backhand a chce míček poslat po zemi. Týc jej však prokoukl a stihl se přesunout.
09:11
Panuška v šanci - bohužel přestřeluje.
08:38
Šolle se po mantinelu přesouvá na druhou polovinu a střílí - Týc chytá.
07:30
Domácí na míčku a z obrany hledají prostor pro průnik.
06:33
Brejk domácích. U míčku Čelakovský, který se snažil přečíst Týcům pohyb a střílí k levé tyči. Týc se natahuje a míček vyráží.
06:23
Hart od mantinelu - střela však Draslara neohrožuje.
06:09
Standardka pro Boleslav. Panuška míček tečuje a ten letí mimo hřiště.
05:25
Boleslav v další akci - Soukup blokuje střelu.
04:10
Vyťukávaná domácích. Přihrávka na Hrbáčka v rohu, který posílá míček zpět před branku a Týc musí opět zasahovat.
03:30
První střela na Týce - s klidem chytá.
02:45
Piřhrávka přes mantinel na Feigla. Hozman získává míček pro sebe, ovšem při přesunu do útoku o míček příchází.
02:10
Domácí na míčku a ihned zatlačují Boleslav na obrannou polovinu.
01:15
První průnik do útok ze strany hostů - Mühlfait míček zastavuje a domácí jsou na míčku.
00:20
Boleslav sice na míčku, ale hráči jsou v rozehře velmi opatrní a do útoku se moc nehrnou.
00:01
Úvodní buly pro Boleslav.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Sommer a Lukáš Žofka.
00:00
00:00
Line-up hostů Předvýběr.CZ Florbal MB: brankář: Tomáš Týc; hráči v poli: Ondřej Pužman, Filip Bergman, Jakub Šourek, Jakub Hart, Michal Fišera
00:00
Line-up domácích PSN Tatran Střešovice: brankář: Adam Draslar; hráči v poli: David Kriegler, Marek Hozman, Adam Bureš, Vojtěch Panuška, Michal Antonín Malhocký