4:3
- : -
FD Teplice

FD Teplice - FBC DOŠWICH MILEVSKO 8:12
10. Štěpán Hájek, 11. Štěpán Hájek, 18. Bilguun Ariunbuyan, 18. Daniel Kocaj, 42. Matyáš Drobný, 47. Daniel Kocaj, 57. Ondřej Rejcha, 60. Tobiáš Tychler - 14. Daniel Dolejš, 19. Jakub Trojáček, 24. Adam Dvořák, 29. Jakub Trojáček, 33. Patrik Novotný, 34. Daniel Dolejš, 36. Matěj Kolín, 38. Patrik Novotný, 40. Jakub Trojáček, 45. Petr Dvořák, 46. Patrik Novotný, 51. Daniel Dolejš; rozhodčí: Pavel Váňa - Ondřej Hrubý; vyloučení: 1:2; využití: 2:1; diváků: 28; zásahy brankářů: Vít Jablonský 23 - Adam Hejný 20; po třetinách: 4:2, 0:7, 4:3;
Komentář domácích Mühlfait Martin (Vedoucí):
Dneska zápas s průběžným lídrem tabulky byl z naší strany v podstatě dobrý, až na druhou třetinu, kde jsme se nechali zblbnout a úplně jsme vypadli z rytmu hry. 1. a 3. třetina z naší strany výborná.Takhle nějak bychom chtěli hrát. Díky soupeři za zápas.
Komentář hostů Dolejš Lukáš (Trenér):
Dneska jsme byli lepším týmem. I když se nám nepovedla první třetina, dokázali jsme zabrat a rozhodnout zápas už ve druhé třetině. Třetí třetina se jen dohrávala. Děkuji soupeři za kvalitní zápas a přeji mu hodně štěstí po zbytek sezóny.
60:00
Střely ve 3. části: 11:9
60:00
59:39
Branku družstva FD Teplice vstřelil #12 Tobiáš Tychler, asistoval #24 Lukáš Mucha (8:12).
59:33
Vyloučen hráč #99 Petr Dvořák družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání.
59:23
Tepličtí hráči se snaží dorazit střelu do brány, ale neúspěšně
56:20
Branku družstva FD Teplice vstřelil #17 Ondřej Rejcha, asistoval #11 Jiří Říha (7:12).
56:13
Kocaj vystřelil, ale zazněla pouze tyčka
54:42
Vyloučen hráč #21 Adam Dvořák družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání.
54:25
Kodad střílí, ale Jablonský chytá
51:58
Pěkná přihrávka Muchy na Olexu, ale ten míjí bránu
50:14
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #72 Matěj Kolín (6:12).
46:22
Branku družstva FD Teplice vstřelil #7 Daniel Kocaj, asistoval #17 Ondřej Rejcha (6:11).
46:12
Rejcha teď zahrozil střelou z otočky, ale v bráně neskončila
45:08
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #7 Patrik Novotný, asistoval #5 Daniel Dolejš (5:11).
44:21
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #99 Petr Dvořák, asistoval #21 Adam Dvořák (5:10).
41:30
Branku družstva FD Teplice vstřelil #73 Matyáš Drobný, asistoval #7 Daniel Kocaj (5:9).
39:59
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #24 Jakub Trojáček, asistoval #7 Patrik Novotný (4:9).
39:59
Sekundu před koncem druhé třetiny si Milevsko připsalo moc pěkný gól
37:24
37:24
Milevsko se po krásné souhře, kdy rozhodilo Teplického brankáře, dostalo do brány a dávají pěkný gól
35:18
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #72 Matěj Kolín, asistoval #99 Petr Dvořák (4:7).
33:47
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #1 Adam Hejný (4:6).
33:47
Teplice se snažili ubránit přesilovku, ale střela Hejného z půlky do brány prošla
32:35
Vyloučen hráč #24 Lukáš Mucha družstva FD Teplice na 2 minuty za hrubost.
32:26
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #7 Patrik Novotný, asistoval #24 Jakub Trojáček (4:5).
23:05
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #21 Adam Dvořák, asistoval #6 Filip Prokop (4:3).
18:17
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #24 Jakub Trojáček bez asistence (4:2).
17:47
Branku družstva FD Teplice vstřelil #7 Daniel Kocaj bez asistence (4:1).
17:22
Branku družstva FD Teplice vstřelil #91 Bilguun Ariunbuyan, asistoval #24 Lukáš Mucha (3:1).
17:22
Krásná souhra Muchy, Ariunbuyana a Tychlera před bránou hostů, tato akce končí brankou
14:12
Dvě povedené střely Milevska teď krásně vychytal Jablonský
13:05
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #24 Jakub Trojáček (2:1).
11:08
Sedlákova střela končí vedle brány
10:42
Branku družstva FD Teplice vstřelil #4 Štěpán Hájek, asistoval #7 Daniel Kocaj (2:0).
09:14
Branku družstva FD Teplice vstřelil #4 Štěpán Hájek, asistoval #17 Ondřej Rejcha (1:0).