4:0
5:0
- : -

FBC Dobruška - FBŠ Hummel Hattrick Brno 9:1
27. Adéla Vávrová, 30. Victoria Bartošová, 33. Diana Peterová, 35. Michaela Ulbrichová, 41. Kateřina Poláčková, 47. Sandra Peterová, 49. Sandra Peterová, 50. Diana Peterová, 60. Kateřina Poláčková - 18. Michaela Skřivánková; rozhodčí: Daniel Jireček - Lucie Adamová; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 71; zásahy brankářů: Karolína Špačková 24 - Melisa Poláčková 33; po třetinách: 0:1, 4:0, 5:0;
Komentář domácích Černý Jan (Trenér):
Dnes musím hodnotit zápas pozitivně. I přes to, že jsme první třetinu prohráli, tak myslím že jsme na tom byli herně lépe, jen jsme to neprojevili vstřelenými brankami. To se ale podařilo od druhé třetiny a hned od naší první branky jsme se střelecky chytli a postupně přidávali. Občas se sice ještě na všechno nadřeme, ale jinak od nás kvalitní výkon za který chválím. Díky soupeři za zápas a našim fanouškům za podporu.
Komentář hostů Prouzová Petra (Trenér):
Od úvodu jsme byli jednou nohou pozadu a odstup se jen zvyšoval. Chyběla odvaha hrát na míčku, sebevědomí. Rozhodl nástup do druhé třetiny, kdy jsme v rychlém sledu inkasovali. S šancemi, které jsme měli, jsme naložili macešsky, a v dalším průběhu se nám nepodařilo nalézt moment, od kterého bychom se odrazili. Na můj vkus jsme to soupeři usnadnili až příliš.
60:00
Střely ve 3. části: 13:7
60:00
59:26
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #24 Kateřina Poláčková, asistoval #17 Diana Peterová (9:1).
56:00
Dva skvělé zákroky Špačkové.
53:15
Hostujcí golmanka chytá šanci Bartošové.
49:48
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #17 Diana Peterová, asistoval #44 Adéla Vávrová (8:1).
49:48
I Peterová D. střílí branku po zemi.
48:45
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #19 Sandra Peterová, asistoval #25 Veronika Eimannová (7:1).
48:45
Peterová S. prostřeluje golmanku po zemi.
47:30
Bartošová v šanci 1 na 1.
46:36
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #19 Sandra Peterová, asistoval #12 Magdaléna Bašová (6:1).
46:36
Peterová S. trefuje prázdnou bránu.
45:15
Dnešní utkání sleduje 71 diváků.
44:30
Peterová S. z blízkosti trefuje golmanku.
38:12
Střela Březovské v přečíslení 3 na 2 končí na boční síti.
37:25
Hostujcí hráčka blokuje střelu Peterové S.
34:13
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #10 Michaela Ulbrichová, asistoval #17 Diana Peterová (4:1).
34:13
Dobruška využíva přesilovku.
33:51
Vyloučen hráč #9 Veronika Rozenbergová družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za blokování florbalky.
33:30
Odložené vyloučení pro Dobrušku.
32:29
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #17 Diana Peterová, asistoval #24 Kateřina Poláčková (3:1).
32:05
Jedlíčková netrefuje prázdnou bránu.
29:58
Bartošová z výběhu trefuje víko.
29:57
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #6 Victoria Bartošová, asistoval #14 Vanesa Bašová (2:1).
29:57
Dobruška jde do vedení.
29:15
Zeisková láme hokejku.
28:38
Hostující hráčka s číslem 7 netrefuje prázdnou bránu.
26:54
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #44 Adéla Vávrová, asistoval #24 Kateřina Poláčková (1:1).