3:4
1:1
- : -

IBK Hradec Králové - TJ Znojmo LAUFEN CZ 5:6
18. Iva Čečotková, 21. Šarlota Stehlíková, 33. Veronika Kyšková, 40. Veronika Kyšková, 45. Adéla Kozlová - 14. Daniela Cihlářová, 24. Bára Procházková, 33. Eva Smutná, 37. Marie Bartušková, 40. Adéla Spoustová, 60. Eva Smutná; rozhodčí: Lukáš Filípek - Tomáš Marek; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Aneta Kašparová 22 - Veronika Šplíchalová 24; po třetinách: 1:1, 3:4, 1:1;
Komentář domácích Netolický Štěpán (Trenér):
Takovéhle zápasy nás herně baví. Je super, porovnávat se se soupeři, kteří chtějí hrát florbal. Dokázali jsme se Znojmu herně vyrovnat a dělat mu důstojného protivníka. Super, koncentrovaný výkon po celý zápas od všech holek, za to holky chválím. Avšak tahle prohra strašně bolí. Myslím si, že jsme si zasloužili za dnešní výkon minimálně bod. Díky soupeři za zápas a štastnou cestu domů.
Komentář hostů Martinek Jakub (Trenér):
Souhlasím s kolegou, zejména ve třetí třetině se na nás soupeř herně dotáhl. V prvních dvou třetinách se nám nepodařilo odskočit ve skóre a těžit tak z toho, že jsme byli aktivnějším týmem. Výhra se tak urodila až na konci po geniálním sólu. Děkuji holkám za týmový výkon. I když nejsme spokojeni s naší hrou, splnili jsme cíl, a to byly jednoznačně 3 body. Děkuji soupeři za dobrý zápas a přeji ať se daří.
60:00
Střely ve 3. části: 9:9
60:00
59:00
Timeout IBK Hradec Králové
59:00
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #11 Eva Smutná bez asistence (5:6).
58:03
Hradec se do velkých příležitostí zatím nedostal, pozitivem ale jsou probouzejicí se fanoušci.
56:58
Vyloučen hráč #19 Kamila Reischlová družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání.
56:30
Hraddec nevzužil brejku 3 na 1. Tempo hry i nadále stoupá. Tomášková se dopředu opět neprodrala, ale nevzdává se.
55:00
Na zemi teď leží hráčka v zeleném, oba týmy tedy využívají krátkou pauzu k poradě.
53:54
Na míčku po delší době domácí, snaží se zavařit Znojmu.
51:32
Znojmo dělá IBKáčku problémy, ale své šance neproměňuje.
50:36
Vyloučen hráč #31 Lucie Tomášková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za hrubost.
49:50
Némethová opět cestuje do utoku, ale Moravanky neúnavně blokují a pečlivě brání.
48:36
Na pozici obránce si i přes výškovou nevýhodu dnes výborně počíná hradecká Fernézová.
46:26
Hra má supr tempo, emoce stříkají a jde do tuhého. Na obou stranách teď také řada nepřesných střel.
44:30
Znojemskou obranou prostřelila Kozlová výstavní střelou do vinglu.
44:10
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #18 Adéla Kozlová, asistoval #58 Karolína Kovářová (5:5).
42:45
Znojmo teď pilně střílí, vše ale letí do masky domácí golmanky.
41:10
Rozehra Hradce vypadala slibně, pak ale přišla chyba a Kašparová měla plné ruce práce.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 12:11
40:00
39:59
Nejprve se prosazuje po krásné individuální akci Kyšková, hosté ihned reagují a rychle po buly skorují. Goly nam tu sněží jako na běžícím pásu, ale bohatší nadílkou se v tuto chvíli pyšní Moravanky, věříme ale, že Ježíšek zavitá i na stranu domácích a ještě to bude drama!
39:33
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #26 Adéla Spoustová bez asistence (4:5).
39:27
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #11 Veronika Kyšková bez asistence (4:4).
39:11
Hra se přelévá ze strany na stranu a je plná nepřesných nahrávek naslepo.
36:20
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #66 Marie Bartušková, asistoval #11 Eva Smutná (3:4).
35:42
Kozlová se teď dvakrát nepochopila se spoluhráčkami, což způsobuje problémy HK v rozehrávce.
33:05
Nejprve Smutná pálí přesně tahem z půlky, záhy se zaslouženě po kličce prosazuje Kyšková a oba týmy tedy obohacují svou nadílku.
32:22
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #11 Veronika Kyšková, asistoval #34 Denisa Drahokoupilová (3:3).
32:16
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #11 Eva Smutná, asistoval #15 Daniela Cihlářová (2:3).
31:18
Bačová z nebezpečné pozice trefuje mantinel. Na míčku teď víc hrají hráčky v zelených dresech.
29:33
Némethová na utočném výletě palí do golmanky.
27:20
Kyšková i v oslabení běžela sama na branku, ale Šplíchalová zasahuje. Na druhá straně hustující netrefují prázdnou bránu.
26:44
Vyloučen hráč #46 Aneta Zeiplová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za zvedání florbalky.
25:34
Tomášková se svou lví silou snažila prodrat dopředu, ale Moravanky ji zastavily.
24:10
Chybu v rozehře domácích strestá Procházková.
23:36
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #37 Bára Procházková, asistoval #66 Marie Bartušková (2:2).
21:04
Stehlíková vyčíhala chybu obránkyně Znojma a tvrdou střelou rozbaluje další vánoční dárek pro IBK.
20:09
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #25 Šarlota Stehlíková bez asistence (2:1).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:8
20:00
18:01
Dlouhosáhlá střela Čečotkové, na kterou Šplícholová nemohla vidět, končí v bráně a nadílka v podobě golu už dorazila oběma týmům.
17:45
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #24 Iva Čečotková, asistoval #17 Eliška Benešová (1:1).
17:19
Vyloučen hráč #87 Romana Bačová družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání.
15:45
Šplíchalová si smlsla na střele od Dohnalové, letěla jí přímo do rukavic.
13:30
Cihlářová skoruje nad nohu golmanky z předbrankového prostoru, následně Hradec trefuje spojnici a hala znovu zvoní.
13:24
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #15 Daniela Cihlářová, asistoval #37 Bára Procházková (0:1).
11:52
Hostující celek se hodně dostává do brejků, ale schází mu kvalita finální nahrávky.
09:36
Hradci se daří rozehrávka, ale ne a ne se udržet na soupeřově polovině, kde je zatím nejvíce aktivní domácí Kyšková.
07:20
Po vydařeném náhozu a šanci Hradce se Znojmo žene dopřdedu, ale opět nic z toho.
05:22
Némethové po pěkné akci sjela střela od půlky, chvíli potom slyšíme cinkání tyče domácí brány, což navodilo v hale vánoční atmosféru, ale dárku v podobě golu se zatím nikdo nedočkal.
03:55
Povedená rozehra domácích končí v rohu a následně rozehráva Znojmo.
01:50
Nejprve byla zneškodněna první střela domácích a následně se do velké šance hnala Kyšková, ale nezakončila.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Filípek a Tomáš Marek.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Veronika Šplíchalová; hráči v poli: Marie Bartušková, Daniela Cihlářová, Bára Procházková, Kamila Reischlová, Eva Smutná
00:00
Line-up domácích IBK Hradec Králové: brankář: Aneta Kašparová; hráči v poli: Eliška Benešová, Iva Čečotková, Tereza Kautská, Lucie Tomášková, Šarlota Stehlíková