1:1
2:3
- : -

Orel Rtyně v Podkrkonoší - K1 Florbal Židenice 5:6
11. Lucie Hejnová, 18. Katka Nádeníková, 37. Kateřina Svatoňová, 50. Alena Šrámková, 51. Lucie Hejnová - 11. Monika Jahodová, 18. Veronika Muselíková, 36. Veronika Králová, 48. Viktorie Fuchsová, 53. Markéta Sedláčková, 55. Monika Jahodová; rozhodčí: Radek Hrdlička - Filip Ryant; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Klára Karlíková 19 - Anna Kratochvílová 10; po třetinách: 2:2, 1:1, 2:3;
Komentář domácích Krýsl Miloslav (Trenér):
Pro nás dnes jednoznačně jedno z nejlepších utkání v sezóně. Trochu nám pomohl zápas minulý týden, kde jsme si mohli s tímto soupeřem ochutnat jejich hru a díky tomu se na ně lépe připravit. Velká škoda, že z tohoto utkání nebereme alespoň bod, protože výkon našich holek by si to zasloužil. Držíme palce naší hráčce utkání, ať koleno drží. Děkujeme fanouškům za podporu a soupeři za moc pěkný zápas.
Komentář hostů Starý Jiří (Trenér):
Pro nás dnes velmi těžký zápas z mnoha různých důvodů. Soupeř byl velmi pozorný v obraně a produktivní v zakončení a naše hra nebyla úplně ideální. Je ale potřeba ocenit jak jsme si i s takto ne příliš dobře se vyvíjejícím zápasem poradili a že jsme ho dotáhli k zisku tří bodů i když třetí třtina byla hodně dramatická. Díky soupeři za zápas.
54:31
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #46 Monika Jahodová bez asistence (5:6).
52:25
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #20 Markéta Sedláčková, asistoval #29 Monika Zimolová (5:5).
52:11
Domácí brankářka Karlíková zabraňuje další brance naprosto neskutečným skokem.
51:02
Rychlý sled dvou branek nabudil domácí tým. Stoupá napětí...
50:22
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #18 Lucie Hejnová, asistoval #11 Kateřina Svatoňová (5:4).
49:53
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #55 Alena Šrámková, asistoval #44 Helena Klazarová (4:4).
47:51
Hosté konec dorážejí a skórem zase odskakují.
47:50
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #13 Viktorie Fuchsová, asistoval #9 Natálie Janečková (3:4).
47:32
Chaos před domácí brankou. Ozývá se třeskot flórbalek, gól ale nepadl.
44:19
Sedláčková krásným a dlouhým výběhem trefuje pouze boční síťku.
41:24
Vyloučen hráč #68 Jitka Romančáková družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
41:22
Hosté si zahrají přesilovku, vyloučené hráčce se však rozsudek nepozdává.
36:57
Samostatný výběh zakončený na zadní pravou tyč od kapitánky Svatoňové.
36:56
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #11 Kateřina Svatoňová bez asistence (3:3).
36:21
Karlíková dnes ve své kůži. Opět vyráží neskutečnou střelu, která tentokrát míříla do šibenice.
35:48
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #14 Veronika Králová, asistoval #46 Monika Jahodová (2:3).
32:15
Po rychlém přechodu Židenic do útoku vysílá Králová excelentní střelu z první. Karlíková úspěšně zasahuje.
29:46
Domácí se stále nemohou dostat k lepší koncovce.
27:56
Hřebíčková od mantinelu vysílá nádhernou střelu k levé tyči Karlíkové, Hřebíčková bez šance.
24:41
Během uplynulého oslabení hostů brankářka Kratochvílová likviduje všechny rtyňské naděje na gól.
23:26
Houf hráček, které se snaží dorážet a odrážet balónek před hostující brankou. Domocí z akce vychází bez gólu.
22:41
Vyloučen hráč #64 Klára Jahodová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
19:38
Další šance domácích. Romančáková nahrává Ondráčkové L. do prázdné, která míjí.
17:57
Vysoký balón od Muselíkové nešťastně končí za zády domácí brankářky.
17:56
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #28 Veronika Muselíková, asistoval #29 Monika Zimolová (2:2).
17:19
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #14 Katka Nádeníková, asistoval #5 Viktorie Vylíčilová (2:1).
10:31
Bálintová po mantinelu posílá na Hejnovou, ta po krátkém výběhu proměňuje.
10:30
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #18 Lucie Hejnová, asistoval #2 Jaroslava Bálintová (1:1).
10:04
Jahodová M. překonává jedinou vracející se hráčku domácích Vylíčilovou a navyšuje skóre.
10:03
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #46 Monika Jahodová, asistoval #43 Jitka Drápalová (0:1).
09:37
Vyloučen hráč #64 Klára Jahodová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
07:21
Zatím pozorujeme klidnou kombinační hru s tvrdými souboji u mantinelů.
01:31
Romančáková vyváží balónek přes téměř celé hřiště a nahrává na Bálintovu, která však míjí prázdnou bránu.
00:25
První ohrožení domácí branky hned v první minutě. Karlíková ale po dvou dorážkách šanci hostů maří.
00:01
Úvodní vhazování pro družstvo hostů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Hrdlička a Filip Ryant.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice: brankář: Anna Kratochvílová; hráči v poli: Veronika Králová, Markéta Sedláčková, Klára Jahodová, Jitka Drápalová, Monika Jahodová
00:00
Line-up domácích Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Klára Karlíková; hráči v poli: Jitka Romančáková, Jaroslava Bálintová, Natali Luštincová, Lucie Hejnová, Lucie Nádeníková