2:0
0:1
- : -

Aligators Šitbořice - Torpedo Havířov 3:2
12. Petra Drápalová, 27. Anna Hanusová, 29. Tereza Lengálová - 1. Marika Marečková, 45. Natali Kalábová; rozhodčí: Filip Gotschim - Dan Lošťák; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Eva Kulíšková 17 - Lucie Waloszková 22; po třetinách: 1:1, 2:0, 0:1;
Komentář domácích Dolíhal Zdeněk (Trenér):
Poslední dobu se nám příliš nedařilo, trápili jsme se střelecky a s chybami v obraně to znamenalo pořážky. Dneska jsme si řekli, že body zůstanou doma a holky k tomu tak přistoupily. Odehrály perfektní utkání, zodpovědné a to jak dopředu, tak v obraně. Škoda, že jsme nepřidali více branek z tlaku v první a druhé třetině, mohli jsme si to vyhrát dříve a v klidu. Doufám, že zítra odehrajeme stejně kvalitní utkání. Zvláštní díky patří Elišce za dnešní zápas a také Bulldogs Brno za spolupráci. Děkuji soupeři za zápas a přeji hodně štěstí v dalším utkání.
Komentář hostů Březina Josef (Trenér):
Velká pochvala patří holkám, že i v počtu 10+2 to nevzdaly a bojovaly až do konce. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 5:12
60:00
58:49
Hosté se usadily v útočném pásmu a snaží se všechno cpát na bránu, jak jim to ukazoval trenér.
58:33
Hosté v 6ti hráčkách!
55:39
Lengálová rozdala na Kubalíkovou, ta svojí taženou střelou prověřila Waloszkovou.
54:15
Hosté mají více střel za 14 minut než za celý zápas, uvidíme, kolik jich ještě přidají.
53:55
Timeout Torpedo Havířov
52:30
Na hřišti je teď více k vidění spíše diskutování a pořvávání na rozhodčí, doufejme, že se zase začne hrát florbal.
49:54
Kulíšková si na další střele smlsla a dala možnost domácím uklidnit hru.
48:54
Dalo by se říct, že ze hry mají více hosté, ti sice více střílí, ale domácí více drží balónek, takže fifty fifty.
46:31
Po zaváhání v domácí obraně řešila Kulíšková samostatný únik, se kterým si poradila skvělě, stejně tak i s následnou střelou.
45:00
A je to jen o jednu branku! Kalábová svojí střelou na vzdálenější tyč nemohla trefit přesněji.
44:59
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #99 Natali Kalábová, asistoval #7 Eva Sobotová (3:2).
43:23
Hosté měli sérii standartek, ale že by z nich byla nějaká větší šance...to se říci nedá.
41:35
Aktivní začátek od obou družstev, jak jsme byli zvyklí.
40:01
Třetí třetina je tu. Dočkáme se vyrovnání nebo domácí ještě více odskočí?
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:3
40:00
39:46
Zákrok Kulíškové proti sólovému úniku jedné z hostí těsně před koncem.
38:52
Máme tu první nemastnou pasáž zápasu. Do konce druhé třetiny však zbývá minutka a dohrává se.
35:32
Hroudná střílenou přihrávkou hledala Lengálovou, její teč těsně vedle.
34:14
Domácí hráčky opět na balónku a snaha vstřelit další gól je obrovská, ale hostující brankářka je proti.
30:35
Waloszková na dvakrát výtečná. Střela i dorážka bez problémů chycena a drží naděje hostí.
28:38
Kohoutková na Lengálovou a Terezka rozšiřuje své gólové statistiky na 26 branek v této soutěži - 3:1.
28:37
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #16 Tereza Lengálová, asistoval #66 Karolína Kohoutková (3:1).
26:34
Buráňová teď z nouze odpálila balónek, ten sebrala Anička Hanusové a své sólíčko ozdobila gólovou střelou - 2:1.
26:33
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #28 Anna Hanusová, asistoval #6 Pavla Buráňová (2:1).
25:01
Domácí holky se dostali opět do dvou hezkých šancí, avšak štěstíčko nestojí na jejich hokejkách.
22:01
Velká šance Kohoutkové! Na brankovišti dorážela, avšak dorážka nebyla důrazná, a tak Waloszková kryje.
20:30
Šance hned v úvodu na obou stranách, Kalábová do Kulíškové na jedné straně, Drápalová do mantinelu těsně vedle tyče na straně druhé.
20:01
Druhá třetina před námi a na balónku začnou opět hosté.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:4
20:00
19:45
Chtěl jsem napsat, že už se gólu nedočkáme, avšak ještě jedna střela Lengálové prověřila hostující gólmanku.
17:17
Dobrý zámek teď předvedla domácí děvčata, avšak změny stavu jsme se nedočkali.
14:36
Lengálová se teď dostala k výjezdu před bránu, hostující obrana si však vše pohlídala. V další šanci Kohoutková a skvělý zákrok Waloszkové.
13:38
Kulíšková si k asistenci připisuje i zákroky, velmi klidný výkon.
11:20
A máme vyrovnáno! Drápalová šla sama po mantinelu a nechytatelnou dělovkou pod víko vyrovnává. Fu, to bych nechtěl chytat..
11:19
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #29 Petra Drápalová, asistoval #13 Eva Kulíšková (1:1).
07:15
Dvě šance po sobě pro domácí! Nejprve skvělý výhoz Kulíškové a dobrá šance pro Mátlovou, poté hezký ťukec mezi Kubalíkovou a Lengálovou, proti brance byla branková konstrukce.
05:45
Waloszková ukázala lepidlo ve své ruce proti střele Buráňové.
03:35
Zčista jasna tyč na druhé straně a mohlo to být o dvě branky.
03:01
Hanusová se teď dostala k dobré střele, avšak hostující gólmanka opět dobře zasahuje.
01:35
Domácí nyní svírali hostující obranu, do dvou šancí se dostala Lengálová, avšak  Waloszková byla proti.
00:31
A hned v úvodu tu máme branku. Kalábová dostala balónek před branku, kde Marečková trefila přesně.
00:30
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #9 Marika Marečková, asistoval #66 Niki Kalábová (0:1).
00:01
Úvodní buly dnešního zápasu pro hostující celek.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Gotschim a Dan Lošťák.
00:00
00:00
Line-up hostů Torpedo Havířov: brankář: Lucie Waloszková; hráči v poli: Nikola Krmelová, Natali Kalábová, Lucie Giecková, Niki Kalábová, Marika Marečková
00:00
Line-up domácích Aligators Šitbořice: brankář: Eva Kulíšková; hráči v poli: Eliška Hroudná, Jana Kubalíková, Gabriela Hamplová, Karolína Kohoutková, Tereza Lengálová
00:00
Vítejte na dnešním 15. kole 1. ligy žen. V dnešním utkání se nám představí domácí Aligators, které přijel vyzvat celek z Havířova.