1:1
6:3
- : -

FBK Atlas Blansko - Hornets Brno ZŠ Horní  9:4
12. František Fedra, 18. Vojtěch Fedra, 28. Lukáš Kučera, 41. Vojtěch Fedra, 46. Michal Bělaška, 54. Lukáš Svoboda, 56. Jakub Fedra, 57. František Fedra, 58. Milan Ducar - 22. Kryštof Kopečný, 49. Vincent Drápal, 59. David Brouček, 60. Jan David Šamánek; rozhodčí: Jan Duda - Dominik Papp; vyloučení: 4:2; využití: 0:0; diváků: 145; zásahy brankářů: Jan Opletal 18 - Bořek Králík 18; po třetinách: 2:0, 1:1, 6:3;
Komentář domácích Mach Ondřej (Asistent trenéra):
Dnes jsme odehráli kvalitní zápas s dobrým soupeřem. První dvě třetiny jsme hráli pozorně dozadu a nepouštěli jsme soupeře do větších šancí.Vyloučení, kterých dnes bylo víc, než bychom si představovali soupeř naštěstí nepotrestal a naopak jsme v oslabení skórovali my. Při powerplay soupeře jsme potvrdili naše vítězství, škoda jen zbytečných gólů v závěru, kdy jsme trochu pokazili našemu golmanovi vynikající zápas! Děkujeme soupeři, rozhodčím a našim skvělým fanouškům za podporu! Jedeme dál! #atlas.ultras
Komentář hostů Brückner Pavel (Trenér):
Když pomineme rozházený závěr zápasu, tak jsme dnes do obrany byli pozornější. O to hůře jsme hráli na míčku, kdy jsme si často nedokázali ani přihrát a zpracovat balón, což se umocnilo v našich bídných přesilovkách, kde se zápas zlomil. Gratulace soupeři, díky za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 12:9
60:00
59:00
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #88 Jan David Šamánek, asistoval #64 Kryštof Kopečný (9:4).
58:51
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #19 David Brouček, asistoval #98 Jiří Žák (9:3).
57:56
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #62 Milan Ducar, asistoval #87 Michal Bělaška (9:2).
56:54
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #32 František Fedra, asistoval #12 Vojtěch Fedra (8:2).
55:44
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #22 Jakub Fedra bez asistence (7:2).
55:23
Timeout Hornets Brno ZŠ Horní
53:13
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #73 Lukáš Svoboda, asistoval #22 Jakub Fedra (6:2).
50:47
Vyloučen hráč #13 Patrik Crla družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání.
48:42
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #61 Vincent Drápal, asistoval #19 David Brouček (5:2).
45:35
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #87 Michal Bělaška, asistoval #62 Milan Ducar (5:1).
40:44
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #19 Lukáš Kučera (4:1).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:7
40:00
39:59
Vyloučen hráč #32 František Fedra družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za blokování florbalky.
32:31
Vyloučen hráč #61 Vincent Drápal družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za vysoká florbalka.
31:46
Vyloučen hráč #73 Lukáš Svoboda družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hrubost.
28:51
Vyloučen hráč #19 David Brouček družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:14
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #12 Vojtěch Fedra (3:1).
26:24
Vyloučen hráč #51 Dominik Janík družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání.
21:00
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #64 Kryštof Kopečný, asistoval #89 Michal Rada (2:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Duda a Dominik Papp.
00:00
00:00
Line-up hostů Hornets Brno ZŠ Horní : brankář: Bořek Králík; hráči v poli: Adam Obertan, Jiří Žák, Tomáš Havlíček, Michal Rada, Kryštof Kopečný
00:00
Line-up domácích FBK Atlas Blansko: brankář: Jan Opletal; hráči v poli: Daniel Žilka, Patrik Crla, Lukáš Kučera, František Fedra, Vojtěch Fedra