3:3
5:2
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Panthers Praha 12:5
2. Ondřej Štefek, 8. Vojtěch Procházka, 12. Ondřej Štefek, 13. Vojtěch Petráň, 26. Antonín Votava, 34. Matyáš Borek, 39. Antonín Votava, 45. Vojtěch Procházka, 55. Matěj Jambor, 58. Martin Škorpa, 59. Kryštof Šejnost, 59. Antonín Votava - 28. David Zelinka, 37. Matyáš Uher, 38. Marek Leiš, 47. Samuel Hron, 60. Matyáš Uher; rozhodčí: Libor Gavlas - Martin Petřík; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; diváků: 41; zásahy brankářů: Josef Šedivý 18 - Julius Šabler 17; po třetinách: 4:0, 3:3, 5:2;
Komentář domácích Svoboda Jan (Trenér):
Díky dobrému vstupu do zápasu, se nám dnes hrálo klidněji. Myslím, že jsme utkání měli pod kontrolou. Soupeř měl parádní brejky, ale spoustu se nám jich podařilo zastavit. Děkujeme všem za dnešní utkání.
Komentář hostů Škvor Daniel (Asistent trenéra):
Prospalá první třetina společně s tím nesmyslné chyby a k tomu vypustění závěrečných cca 10 min nás stálo 3 body do týmové tabulky. Bohužel jsme nedokázali proměňovat většinu našich brejkových šancí. Musíme hodně zapracovat. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 9:11
60:00
59:59
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #17 Matyáš Uher, asistoval #31 Samuel Hron (12:5).
58:05
Timeout Panthers Praha
58:05
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Antonín Votava, asistoval #72 Matyáš Kronovetr (12:4).
58:02
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #28 Kryštof Šejnost, asistoval #7 Vojtěch Procházka (11:4).
57:57
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #68 Martin Škorpa, asistoval #53 Matyáš Borek (10:4).
54:20
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #10 Matěj Jambor, asistoval #57 Ondřej Štefek (9:4).
53:50
Vyloučen hráč #72 Matyáš Kronovetr družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
53:50
A máme tu další vyloučení.
51:41
Vyloučen hráč #57 Marek Leiš družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
48:21
Vyloučen hráč #83 Antonín Votava družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
46:11
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #31 Samuel Hron, asistoval #17 Matyáš Uher (8:4).
44:45
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #7 Vojtěch Procházka, asistoval #82 Vojtěch Petráň (8:3).
42:40
Panthers nevyuživají přesilovou hru
40:40
Vyloučen hráč #10 Matěj Jambor družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za zdržování hry.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:5
40:00
38:41
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Antonín Votava, asistoval #13 Jan Štefek (7:3).
37:32
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #57 Marek Leiš, asistoval #82 Vojtěch Horák (6:3).
36:08
33:16
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #53 Matyáš Borek, asistoval #73 Adam Sláma (6:1).
33:16
Po tvrdé střele Slámiče, Frodo tečuje do brány.
27:58
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #67 David Zelinka, asistoval #34 Tomáš Kačer (5:1).
25:00
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Antonín Votava, asistoval #75 Ondřej Zlesák (5:0).
12:07
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #82 Vojtěch Petráň bez asistence (4:0).
11:59
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #57 Ondřej Štefek, asistoval #72 Matyáš Kronovetr (3:0).
10:32
Vyloučen hráč #94 Marek Urban družstva Panthers Praha na 2 minuty za špatné střídání.
10:20
Všechny střely zatím mimo bránu
08:50
Vyloučen hráč #10 Ryan Ian Rolan družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
07:56
07:22
Hra se přeléva ze strany na stranu.
01:12
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #57 Ondřej Štefek, asistoval #83 Antonín Votava (1:0).
01:12
Po nenápadném nahození Votavy, Štefek skóruje.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Gavlas a Martin Petřík.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Julius Šabler; hráči v poli: Marek Leiš, Šimon Bulvas, Vojtěch Horák, Ryan Ian Rolan, Adam Eliáš
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Josef Šedivý; hráči v poli: Matyáš Borek, Martin Škorpa, Matěj Jambor, Ondřej Zlesák, Matěj Bezpalec