2:1
4:1
- : -

ACEMA Sparta Praha UNYP - Předvýběr.CZ Florbal MB 9:3
4. Marek Cígler, 12. Michael Wertheim, 13. Robin Havlina, 29. Vojtěch Andrášek, 34. Vojtěch Andrášek, 47. Michael Wertheim, 51. Vojtěch Bláha, 53. Robin Havlina, 57. Maxmilián Škoda - 16. Aleš Chmelař, 34. Filip Bergman, 60. Jakub Hart; rozhodčí: Michal Reczai - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Vítek Šimáček 26 - Matěj Veselý 28; po třetinách: 3:1, 2:1, 4:1;
Komentář domácích Thompson Oliver James (Trenér):
Dnes jsme sice nebyli 100% při hře na balonku, ale i tak jsme měli kvalitu vyšší než soupeř, což zápas rohodlo. Jsem rád, že jsme si množství ztrát směrem dozadu odpracovali a mohli se spolehnout na skvělý výkon Vítka v bráně. Díky za utkání.
Komentář hostů Šácha Martin (Trenér):
Dnes byl soupeř ve všech směrech lepší a zaslouženě vyhrál. Díky za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 13:11
60:00
59:43
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #97 Jakub Hart, asistoval #76 Ondřej Pužman (9:3).
59:43
Zoufalá snaha hostí snížit nepříznivý stav po sérii střel končí gólem.
59:05
Bláha má chuť na gól, prošel cik cak soupeřovou polovinou, ale sražená střela končí vysoko nad.
58:00
Dvě minuty před koncem utkání Sparta stále kontroluje jeho průběh.
56:50
Oddechový čas hostů nepřinesl změnu v obrazu hry.
56:02
Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB
56:02
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #8 Maxmilián Škoda, asistoval #26 Michael Wertheim (9:2).
56:02
Škoda si řekl o přihrávku, kterou od Michaela dostal a z první zvyšuje stav.
54:57
Pečíslení Bolky přerušuje hvizd rozhodčího, po rychlé rozehrávce střílí boleslavský Šourek, domácí brankář připraven.
53:57
I přes výrazné vedení Sparta pokračuje v ofenzívním agresívním pojetí hry a většinu hry kontroluje míček.
52:45
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #12 Robin Havlina, asistoval #95 Matyáš Bláha (8:2).
52:45
Brejk Sparty končí přízemní střelou v síti.
51:23
Na druhé straně se opět vyznamenává Šimáček, Hartovu střelu i dorážku dokázal nepustit za svá záda.
50:14
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #94 Vojtěch Bláha, asistoval #9 Štěpán Indra (7:2).
50:14
Veselý dělá, co může, ale střelu Bláhy už nezastavil.
48:10
Sparta se vymaňuje z tlaku, který jako vzorný kapitán táhne hostující Pužman.
46:19
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #26 Michael Wertheim, asistoval #66 Marek Cígler (6:2).
46:19
Michael Wertheim přízemní střelou z levé strany zvyšuje vedení.
45:32
Vyloučen hráč #55 Štěpán Hendrych družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání.
45:32
Sparta se na chvíli usazuje na soupeřově polovině, hosté donuceni k faulu.
43:40
Po dlouhé době střela na bránu, pokus hostů doprostřed brány neměl šanci.
42:34
Hra je nyní vyrovnaná, přelévá se ze strany na stranu, bez gólových šancí.
41:30
Třetí třetinu zahájili hosté pokračováním přeilovky, domácí opět podržel jistý Šimáček v brance a již hrají v plném počtu.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 14:8
40:00
39:23
Vyloučen hráč #12 Robin Havlina družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za zvedání florbalky.
38:37
Boleslav hrozí téměř výhradně pouze z brejků po chybách v rozehrávce Sparty. Z jednoho takového si vynutili faul, po ktrém rozhodčí signalizuje vyloučení na straně Sparty.
36:16
Jedovatou střelu Venery z levého křídla zastavil na brankovišti se štěstím obránci domácích.
33:44
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #15 Vojtěch Andrášek, asistoval #37 Štěpán Novák (5:2).
33:44
Blesková odpověď Sparty, která vede opět o tři branky
33:16
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #45 Filip Bergman bez asistence (4:2).
33:16
Sparta hraje s chutí a převahou, vnutila soupeři svůj styl hry, proti kterému boleslavští zatím nenacházejí protizbraně.
33:16
Bergman vypíchl na půlce míček při ledabylé rozehrávce domácích, pohrál si s obránci a ne příliš prudkou, ale umístěnou střelou k pravé tyči snižuje.
28:10
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #15 Vojtěch Andrášek, asistoval #26 Michael Wertheim (4:1).
28:10
Vojta s Michalem si prohodili role a Andrášek zvyšuje vedení domácích o tři góly
27:58
Velcův pokus po krosu neměl potřebnou razanci.
26:52
Agilní Pužman opět střílí, gólman vyráží nad branku.
26:12
Výborné chvilky má hostující gólman Veselý, který v krátkém sledu zneškodnil dvě domácí střely.
23:36
Pužman vypíchl míček, sprintoval s ním k brance domácích, brankář příkladně vykryl úhel a vytěsnil střelu mimo.
22:27
Střelu Drby vyráží Veselý.
21:30
Hosté pečlivě brání, ale mají problém získat míček na delší čas.
19:40
Šimáček nohou vyráží další pokus hostů z brejku.
19:08
Hosté v plném počtu.
18:46
Přesilovková formace domácích kombinuje na útočné polovině, po 80 vteřinách střílí Cíger nad.
17:08
Vyloučen hráč #97 Jakub Hart družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání.
15:48
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #62 Aleš Chmelař, asistoval #10 Daniel Bruntz (3:1).
15:48
Z rychlého protiútoku 2 na 1 hosté snižují
15:00
Rozhodčí dosud nemají těžkou práci, utkání se hraje slušně.
14:13
Ojedinělé průniky hostů zatím s jistotou likviduje domácí gólman
13:33
Střelu Adama Kose z půlky tečovali hosté nad branku.
12:30
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #12 Robin Havlina, asistoval #10 Jakub Kárník (3:0).
12:30
Gól z otočky, výborná půlminuta domácích!
11:59
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #26 Michael Wertheim, asistoval #15 Vojtěch Andrášek (2:0).
11:59
Vojt Andrášek získal po chybě obránců míček, pedal Wertheimovi, který se nemýlil.
10:30
Šimáček famózně vychytal pravou rukou střelu z metru pod víko!
09:00
Novák skvělým napadáním vybojoval na půlce míček, ale jeho střelu srazila dvojice obránců mimo hrací plochu.
07:40
Druhý útok domácích se na dlouhou dobu usadil na polovině hostů, bez střely na branku.
03:58
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #66 Marek Cígler, asistoval #12 Robin Havlina (1:0).
03:58
Domácí brankář uklidnil Spartu prvním zákrokem, rychle rozehrál a po přihrávce Havliny Marek Cígler z 5 metrů prostřelil Veselého.
03:00
První zákrok domácího brankáře
02:00
Domácí po střídání vyrovnávají hru v poli
01:00
Mladá Boleslav vyhrála buly a nepůjčuje domácím míček.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Reczai a Tadeáš Sidenberg.
00:00
00:00
Line-up hostů Předvýběr.CZ Florbal MB: brankář: Matěj Veselý; hráči v poli: Ondřej Pužman, Filip Bergman, Jakub Šourek, Jakub Hart, Michal Fišera
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Vítek Šimáček; hráči v poli: Adam Kos, Maxmilián Škoda, Štěpán Novák, Michael Wertheim, Vojtěch Andrášek