5:0
2:2
- : -

SK Meťák České Budějovice - FBŠ SLAVIA Plzeň 11:4
2. Tomáš Bezpalec, 4. Martin Smudek, 6. Tomáš Bezpalec, 9. Jan Tomaško, 29. Tomáš Bezpalec, 36. Tomáš Bezpalec, 37. Štěpán Taubr, 37. Filip Pírka, 40. Martin Smudek, 44. Tomáš Bezpalec, 55. Martin Smudek - 10. Jakub Šedivý, 13. Tobiáš Franc, 46. Marek Fuchs, 51. Jakub Šedivý; rozhodčí: Petr Jindra - Petr Kos; vyloučení: 2:4; využití: 2:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Daniel Švec 46 - Patrik Urban 3, Lukáš Šimeček 27; po třetinách: 4:2, 5:0, 2:2;
Komentář domácích Pírka Filip (Trenér):
Před dnešním zápasem jsme měli plnou hlavu starostí, jak vůbec poskládáme tým.
Díky odhodlání a bojovnosti však můžeme konečně slavit vítězství za 3 body.
Děkuji soupeři za zápas.
Komentář hostů Polomis Jan (Trenér):
Dnešní výlet do Chýnova nám udělil facku. Absence 3 hráčů je evidentně velkým problémem. Nejhorší zápas letošní sezóny. Fantastický brankář domácích, naše naivní obrana a efektivní brejky soupeře nás stáli 3 body. Gratuluji soupeři k výhře a slibuji, že se polepšíme.
60:00
Střely ve 3. části: 6:23
60:00
54:46
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #31 Martin Smudek, asistoval #94 Daniel Švec (11:4).
50:46
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #67 Jakub Šedivý, asistoval #79 David Biněda (10:4).
50:28
Timeout FBŠ SLAVIA Plzeň
47:01
Vyloučen hráč #4 Nicolas Humpál družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání.
45:13
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #36 Marek Fuchs, asistoval #12 Martin Benda (10:3).
43:21
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #20 Tomáš Bezpalec, asistoval #83 Filip Pírka (10:2).
42:28
Vyloučen hráč #31 Martin Smudek družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za hrubost.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 19:11
40:00
39:43
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #31 Martin Smudek, asistoval #47 Jan Tomaško (9:2).
38:46
Vyloučen hráč #97 Tobiáš Franc družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hrubost.
36:31
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #83 Filip Pírka, asistoval #20 Tomáš Bezpalec (8:2).
36:04
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #54 Štěpán Taubr, asistoval #34 David Tomeš (7:2).
35:32
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #20 Tomáš Bezpalec, asistoval #31 Martin Smudek (6:2).
28:16
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #20 Tomáš Bezpalec, asistoval #35 Martin Kořenský (5:2).
26:35
Vyloučen hráč #96 Ondřej Wopršalek družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
22:35
Vyloučen hráč #67 Jakub Šedivý družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hrubost.
21:23
Vyloučen hráč #96 Ondřej Wopršalek družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za vysoká florbalka.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 15:16
20:00
12:22
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #97 Tobiáš Franc, asistoval #12 Martin Benda (4:2).
09:36
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #67 Jakub Šedivý, asistoval #97 Tobiáš Franc (4:1).
08:13
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #47 Jan Tomaško, asistoval #31 Martin Smudek (4:0).
08:13
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Lukáš Šimeček družstva FBŠ SLAVIA Plzeň
05:00
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #20 Tomáš Bezpalec, asistoval #47 Jan Tomaško (3:0).
03:57
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #31 Martin Smudek, asistoval #20 Tomáš Bezpalec (2:0).
01:24
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #20 Tomáš Bezpalec, asistoval #94 Daniel Švec (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Jindra a Petr Kos.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Patrik Urban; hráči v poli: Marek Fuchs, Martin Benda, David Biněda, Tobiáš Franc, Jakub Šedivý
00:00
Line-up domácích SK Meťák České Budějovice: brankář: Daniel Švec; hráči v poli: Jan Tomaško, Jiří Šoupa, Tomáš Bezpalec, Martin Smudek, Martin Kořenský