3:2
- : -
FBS Olomouc

FBS Olomouc - SOKOLI Pardubice 5:9
7. Petr Sova, 30. Filip Černohous, 48. Matěj Pecha, 52. Matěj Pecha, 55. Matěj Pecha - 2. Tomáš Macháček, 13. Lukáš Drahný, 26. Michal Puchner, 30. Matěj Tlučhoř, 34. Michal Puchner, 35. Matěj Tlučhoř, 39. David Strnádek, 44. Michal Jeřáb, 46. Jan Pek; rozhodčí: Václav Killar - Lukáš Minarčík; vyloučení: 1:5; využití: 2:1; diváků: 21; zásahy brankářů: Šimon Nykl ?, Jan Blecha ? - Vojtěch Ujec ?; po třetinách: 1:2, 1:5, 3:2;
Komentář domácích Hruška Tomáš (Trenér):
Bohužel jsme měli chvilku nekoncentrace ve druhé třetině, jinak jsme se se soupeřem drželi. Soupeř byl produktivnější a my jsme opět spálili neskutečné. Děkuji soupeři za férové utkání a přeji šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Krejčí Tomáš (Vedoucí):
Dnes povinné 3 body do tabulky, ale náš výkon nebyl optimální, takhle se prezentovat úplně nechceme, musíme si vše rozebrat a vyhodnotit. Děkuji soupeři za utkání
60:00
57:01
Vyloučen hráč #35 František Kadavý družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
54:26
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #33 Matěj Pecha, asistoval #80 Filip Černohous (5:9).
51:03
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #33 Matěj Pecha, asistoval #87 Tomáš Jelínek (4:9).
47:30
46:26
Vyloučen hráč #89 Patrik Záruba družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání.
46:03
Vyloučen hráč #8 Tomáš Macháček družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hrubost.
45:38
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #67 Jan Pek, asistoval #7 Michal Puchner (2:9).
43:10
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #60 Michal Jeřáb, asistoval #32 Filip Pavliš (2:8).
40:00
40:00
38:00
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #17 David Strnádek, asistoval #20 Adam Černý (2:7).
34:29
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #49 Matěj Tlučhoř, asistoval #35 František Kadavý (2:6).
34:29
Střídání brankáře. Nový brankář #14 Jan Blecha družstva FBS Olomouc
33:17
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #7 Michal Puchner bez asistence (2:5).
29:49
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #49 Matěj Tlučhoř, asistoval #89 Patrik Záruba (2:4).
29:23
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #80 Filip Černohous, asistoval #3 Jan Jarmar (2:3).
26:24
Vyloučen hráč #40 Vojta Čapek družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za držení.
25:40
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #7 Michal Puchner, asistoval #44 Lukáš Drahný (1:3).
24:39
Vyloučen hráč #54 Matěj Ivo Pírek družstva FBS Olomouc na 2 minuty za držení.
20:00
20:00
12:43
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #44 Lukáš Drahný, asistoval #25 Petr Kvasil (1:2).
10:04
Vyloučen hráč #37 Vojtěch Král družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za držení.
06:59
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #20 Petr Sova, asistoval #3 Jan Jarmar (1:1).
01:39
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #8 Tomáš Macháček bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Killar a Lukáš Minarčík.
00:00
00:00
Line-up hostů SOKOLI Pardubice: brankář: Vojtěch Ujec; hráči v poli: Petr Kvasil, David Strnádek, Lukáš Drahný, Michal Puchner, Adam Černý
00:00
Line-up domácích FBS Olomouc: brankář: Šimon Nykl; hráči v poli: Filip Černohous, Kryštof Novák, Jan Jarmar, Matěj Ivo Pírek, Vojtěch Vaníček