3:0
1:0
- : -

Florbal Ústí - FBC DOŠWICH MILEVSKO 6:2
1. Marek Chroustovský, 11. Aleš Vlach, 21. Jan Vondruška, 25. Martin Hrabánek, 32. Tadeáš Weber, 44. Jan Dobosz - 3. Vojtěch Kodad, 17. Patrik Novotný; rozhodčí: Jaroslav Tichý - Josef Heřmánek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Matěj Dobosz 15 - Matěj Habart 18; po třetinách: 2:2, 3:0, 1:0;
60:00
Střely ve 3. části: 10:7
60:00
59:28
Hosté se snaží ještě vytvářet tlak na branku, ale Ústí jim nedává nic zadarmo
58:20
Kodad měl obrovskou šanci před bránou, ale míček se mu odrazil od čepele vysoko nad bránu
57:40
Matějka přihrával zpozabrány před bránu a milevští obránci si míček málem srazili do vlastní brány
56:02
Milevským se nepodařila standartka a Ústí je na balonku
55:40
Habart vyskočil po odraženém míčku, ale do ruky se mu ho chytit nepodařilo a musel ho zachraňovat obránce
53:28
Vyloučen hráč #92 Matěj Macák družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
49:32
Dolejš se opět pokusil vystřelit, ale střela mu sjela a končí na ústeckých florbalkách
48:49
Hosté v plném počtu
48:37
Polák nebezpečnou výtočí ohrozil branku hostí
47:58
Dolejš utekl s balonkem z obranného pásma a pokusil se vystřelit, bránu ale přestřelil
46:49
Vyloučen hráč #99 Petr Dvořák družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání.
46:49
Máme tady první přesilovku tohoto utkání pro Ústí, uvidíme jak se domácím podaří hru zvládnout
45:22
Chalupa také málem trefil došvihem hráče před sebou
43:50
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #63 Jan Dobosz, asistoval #29 Aleš Vlach (6:2).
43:19
Vlach zakončoval do prázdné brány, ale neskutečný Habart skáče a zabraňuje tak dalšímu inkasovanému gólu
42:12
Polákova střela končí zaseknutá mezi nohama milevského golmana, který byl na pár sekund zmatený z toho, zda má míček pod kontrolou
39:56
Malému sjela nebezpečná střela z florbalky a došvihem málem trefil jednoho z milevských hráčů
39:07
Kadlec se na míčku probojoval až do druhého rohu hřiště a pokračuje ve hře nebezpečně dál
37:38
Vondruška nejdřív brutálně promáchl míček ve vzduchu a pak jej odkopl na druhou stranu
35:12
Kimmer dostal loket od Novotného, ale hraje neohroženě dál
32:28
Prokop zkoušel vytočenou přihrávku za sebe, ale přišel o míček díky pohotovému jednání ústeckých hráčů
31:20
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #16 Tadeáš Weber, asistoval #29 Aleš Vlach (5:2).
31:20
Weber skvěle propálil milevského golmana a Ústí se dostává do tříbrankového náskoku
24:18
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #14 Martin Hrabánek, asistoval #39 Jan Samuel Polák (4:2).
23:52
Dobosz nebezpečnou střelou ohrozil milevskou branku
23:38
Trojáček měl míček pod kontrolou před ústeckou bránou, ale byl o něj obrán Hrabánkem, který si ho stáhl za bránu
23:13
Novotný hledal před bránou svého spoluhráče, ale přihrávku mu sebral Vondruška
22:32
Vrzala přihrál Matějkovi a ten se snažil jít do střely, ale bohužel se mu střela nevyvedla a míček končí v rohu
21:26
Plechatý nebezpečně vystřeili, ale ani z dorážky se mu nepodařilo dostat míček za Habartova záda
20:48
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Jan Vondruška, asistoval #48 Marek Chroustovský (3:2).
20:36
Vlach se pokusil o první střelu této třetiny z poloviny hriště, ale bránu netrefil
19:58
Ještě dvě vteřiny před koncem třetiny vypálili hosté nebezpečnou střelu, ta ale letěla kousek vedle ústecké brány
18:58
Znovu Dobosz, tentokrát ze středu, ale pouze do bloku
18:15
Ze stejného úhlu jako Dobosz měl teď šanci i Kimmer, ale také mimo
17:35
Dobosz byl v obrovské šanci do prázdné branky, ale přestřelil a míček letí směrem na basketbalový koš
16:30
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #7 Patrik Novotný, asistoval #66 Eduard Chalupa (2:2).
15:00
Zvoní nám tu další tyčky za Habartovými zády
14:45
Polák vystřelil ze středu do Habarta a Vondruška dorážel, ale míček pouze ťuknul tyčky
13:53
Vondruška výtočí zkouší střílet na bránu, ale míček letěl pouze do banneru za bránou
13:18
Polák byl v souboji v rohu a srazil milevského hráče na mantinely
12:05
Malý prudkou střelou opět trefuje pouze blok milevských hráčů
10:30
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #29 Aleš Vlach, asistoval #33 Jan Vondruška (2:1).
10:30
Rozhodčími bylo signalizováno vyloučení na straně Milevska, Ústí ale mělo míček pod kontrolou a podařilo se jim zakončit za Habartova záda
09:12
Tůma dostal tělo od Sedláka a končí až u zábradlí
08:08
Vlach dostal nahrávku od Macáka a střílí, Habart ale svým tělem míček sráží do boční síťky
06:35
Dolejš si z ústeckých hráčů udělal kuželky a šel do střely. Naštěstí pro Ústí trefil pouze blok.
05:19
Macák vystřelil z půlky z výtoče, ale napálil to pouze do prvního hráče před sebou
03:43
Huber byl na útočné polovině obrán o míček a musel si ho zpět vybojovat v rohu
02:50
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #93 Vojtěch Kodad, asistoval #32 Adam Dvořák (1:1).
02:50
Dobosz měl míček skoro pod kontrolou, ale bohužel mu vypadl z ruky a Milevsko doráží
02:26
Vondruška se zpozabrány pokusil přihrát na gól, ale bohužel mu to nevyšlo a míček si musel ponechat za brankou
01:35
První pokus o střelu hostí zblokoval Jankovský
00:16
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #48 Marek Chroustovský, asistoval #63 Jan Dobosz (1:0).
00:16
Po ani ne půl minutě skóre otevírá Chroustovský první střelou utkání
00:01
Buly pro domácí
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Tichý a Josef Heřmánek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DOŠWICH MILEVSKO: brankář: Matěj Habart; hráči v poli: Matěj Kolín, Filip Prokop, Jakub Trojáček, Daniel Dolejš, Patrik Novotný
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí: brankář: Matěj Dobosz; hráči v poli: Jan Dobosz, Aleš Vlach, Tadeáš Weber, Jan Vondruška, Marek Chroustovský
00:00
Vítám všechny čtenáře u dnešního utkání. Minulý duel dopadl lépe pro Milevsko v poměru 7:5, uvidíme co nám přinese dnešní klání.