0:3
3:2
- : -

Orel Rtyně v Podkrkonoší - FBŠ Hummel Hattrick Brno 4:6
4. Natali Luštincová, 41. Viktorie Vylíčilová, 55. Jitka Romančáková, 60. Viktorie Vylíčilová - 13. Vendula Schindlerová, 21. Zuzana Štěrbová, 23. Linda Hyksová, 40. Linda Hyksová, 45. Linda Hyksová, 52. Linda Hyksová; rozhodčí: Tomáš Haufer - Filip Vymlátil; vyloučení: 1:3; využití: 1:1; diváků: 34; zásahy brankářů: Monika Rubešová 16 - Nikola Vanďurková 14; po třetinách: 1:1, 0:3, 3:2;
Komentář domácích:
Úplně jiné nasazení z naší strany než včera. Jak kdybychom si mysleli, že to půjde samo a první dvě třetiny jsme tahali za kratší konec. Nedokázali jsme se usadit na soupeřově polovině a ztráceli jsme jednoduché balóny. Třetí třetina byla od nás aktivnějsí a dokázali jsme konečně soupeře trochu zmáčknout. Bohužel to bylo pro nás už pozdě a tak si Hattrick odváži body, které jsme jim minule vzali my. Děkujeme soupeři za utkání a ať jim ta sněhová nadílka nenadělá po cestě nějaké nepříjemnosti.
Komentář hostů Schindlerová Michaela (Vedoucí):
Dnes je asi nejcennější, že jsme ze sebe dokázali po deseti minutách zmaru setřást deku, která na nás delší dobu ležela. Pomohl nám velmi dobrý nástup do druhé třetiny, kdy jsme se brankově odpoutali a začali předvádět hru, jakou bychom chtěli. V dalších fázích jsme na každé nadechnutí soupeře brankově odpověděli a, dovolím si říct, zaslouženě dotáhl utkání do vítězného konce.
60:00
Střely ve 3. části: 11:8
60:00
59:50
Vylíčilová zakončuje utkání střelou z první rovnou čarou pod víko.
59:49
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #5 Viktorie Vylíčilová, asistoval #68 Jitka Romančáková (4:6).
54:07
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #68 Jitka Romančáková, asistoval #20 Lucie Nádeníková (3:6).
53:48
Nádeníková připisuje další výbornou střelu.
52:53
Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
51:22
Myslím, že si všichni dokážeme představit jak gól padl. Překvapivě zase do prázdné.
51:21
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #7 Linda Hyksová, asistoval #6 Zuzana Štěrbová (2:6).
48:09
Samostatnou akci Bálintové na poslední chvíli zastavuje hráčka Hattricku.
44:42
Zas a znova. Stejné duo ve stejné akci zakončuje do prázdné.
44:41
43:17
Svatoňová nahráná na úplně volnou Šrámkovou. Střelu od ní si však Vanďurková perfektně pohlídala.
40:32
Další nádherná střela on mantinelu, tentokrát v podání Vylíčilové, končí v brance hostů.
40:31
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #5 Viktorie Vylíčilová, asistoval #20 Lucie Nádeníková (2:4).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 3:8
40:00
39:29
Hyksová ve vlastním oslabení mění skóre přesně mířenou střelou od mantinelu.
39:28
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #7 Linda Hyksová, asistoval #87 Vendula Schindlerová (1:4).
39:01
Vyloučen hráč #75 Michaela Schindlerová družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hra na zemi.
36:34
Další rychlý útoh Hattricku zásluhou Rubešové v bráně nekončí.
34:35
Akce dvě hráčky Hattricku na samotnou Rubešovou končí pouze tyčkou.
32:25
Macejáková dostává přihrávku na střelu do prázdné. Při koncovce jí však míček poskočil a bránu přestřeluje.
27:12
Nádeníková přebíhá celé hřiště a střílí, její střelu ale Vanďurková chytá.
22:02
I druhá branka druhé třetiny končí, po souhře stejných hráček, v odkryté bráně.
22:01
20:32
Hyksová vybíhá z trestné lavice, obírá domácí hráčku o míček a nahrává Štěrbové do prázdné brány.
20:31
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #6 Zuzana Štěrbová, asistoval #7 Linda Hyksová (1:2).
20:01
Úvodní buly druhé třetiny pro Rtyni, hned zkouší využít zbytek své přesilovky.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 4:6
20:00
18:25
Tentokrát Romančáková zastavena faulem hodným trestu, Rtyně si zahraje přesilovou hru.
18:24
Vyloučen hráč #7 Linda Hyksová družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
14:32
Romančáková vyváží balónek, střelu ji překazili hostující hráčky přestupkem.
12:28
Schindlerová prostřeluje Rubešovou z půlky hřistě.
12:27
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #87 Vendula Schindlerová, asistoval #15 Natálie Růžičková (1:1).
11:14
Vyloučen hráč #68 Jitka Romančáková družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
09:30
Zranění Nádeníkové zastavuje hru. Po souboji zůstává ležet v rohu hřistě.
07:21
Svatoňová čistě obírá soureře o balón. Běží sama na bránu, přihrává Klazarové, která těsně míjí bránu.
03:50
Po střele Vylíčilové se balónek odráží od hostující brakářky, Luštincová doráží.
03:49
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #88 Natali Luštincová, asistoval #5 Viktorie Vylíčilová (1:0).
01:13
Rtyni opět vychází již klasický trik.
01:12
Vyloučen hráč #22 Michaela Skřivánková družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
00:01
Úvodní vhazování vyhrávají hosté a hned se přesouvají na polovinu domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Haufer a Filip Vymlátil.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Nikola Vanďurková; hráči v poli: Sabina Slováková, Natálie Růžičková, Michaela Schindlerová, Zuzana Wilczek, Kateřina Rozenbergová
00:00
Line-up domácích Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Monika Rubešová; hráči v poli: Jitka Romančáková, Lucie Nádeníková, Jaroslava Bálintová, Natali Luštincová, Alena Šrámková