1:5
1:4
- : -

FBC Česká Lípa B - Florbal Ústí B 5:10
14. Petr Procházka, 17. Petr Procházka, 18. Petr Procházka, 34. Matyáš Flekl, 50. Marek Dzierža - 14. Jindřich Grosse, 21. Patrik Šredl, 23. Leoš Nergl, 26. Filip Kučaba, 32. Leoš Nergl, 39. Leoš Nergl, 48. Pavel Zeman, 52. Patrik Šredl, 54. Vladimír Štorek, 59. Jindřich Grosse; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Josef Kubát; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 7; zásahy brankářů: Vojtěch Jirka 12 - Tadeáš Dittrich 27; po třetinách: 3:1, 1:5, 1:4;
Komentář domácích Dzierža Marek (Trenér):
Dnes týmový výkon, ale sposta individuálních chyb které soupeř terstal. Děkuji za uktání.
Komentář hostů Grosse Jindřich (Vedoucí):
Naše léčebna plicních onemocnění v první třetině domácím nadělila příjemnou nadílku. Od druhé třetiny jsme se zvedli a hráli poměrně slušný fobal. Děkujeme všem, přejem klidné Vánoce a málo kil nahoře. Zdravíme Srbáky.
60:00
Střely ve 3. části: 12:8
60:00
59:59
To je dnes vše a tak jdu domů, florbalu zdar.
59:12
Domácí v šesti.
58:57
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #19 Jindřich Grosse bez asistence (5:10).
58:35
Vyloučen hráč #7 Jan Bureš družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za nesportovní chování.
56:20
Domácí dleší dobu v útoku.
53:04
Timeout FBC Česká Lípa B
53:04
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #24 Vladimír Štorek, asistoval #99 Jiří Strnad (5:9).
51:46
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #17 Patrik Šredl, asistoval #28 Leoš Nergl (5:8).
50:36
Domácí rozehrávají ve vlastním rohu.
49:58
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #9 Marek Dzierža, asistoval #55 Jakub Jirsa (5:7).
49:56
Vyloučen hráč #1 Tadeáš Dittrich družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za hra rukou.
47:17
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #65 Pavel Zeman, asistoval #19 Jindřich Grosse (4:7).
38:24
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #28 Leoš Nergl, asistoval #99 Jiří Strnad (4:6).
36:54
Dobrá střela Procházky.
35:19
33:56
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #37 Matyáš Flekl bez asistence (4:5).
32:28
31:55
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #28 Leoš Nergl, asistoval #69 Jakub Koník (3:5).
25:57
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #14 Filip Kučaba, asistoval #65 Pavel Zeman (3:4).
25:12
Dobrý zákrok Jirky.
22:30
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #28 Leoš Nergl, asistoval #24 Vladimír Štorek (3:3).
22:01
Hosté rozehrávají v útočném rohu.
20:28
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #17 Patrik Šredl, asistoval #19 Jindřich Grosse (3:2).
20:01
První buly dnešního utkání vyhrávají hosté.
19:08
Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:37
Hosté v útoku.
17:57
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #19 Petr Procházka, asistoval #55 Jakub Jirsa (3:1).
17:37
Flekl v takové šanci, že i slepý by to trefil.
16:38
16:20
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #19 Petr Procházka, asistoval #37 Matyáš Flekl (2:1).
15:23
13:58
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #19 Petr Procházka, asistoval #7 Jan Bureš (1:1).
13:01
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #19 Jindřich Grosse, asistoval #24 Vladimír Štorek (0:1).