4:0
2:1
- : -

TJ Znojmo LAUFEN CZ - TJ Centropen Dačice 8:1
8. Eliška Nesnídalová, 12. Daniela Cihlářová, 27. Eva Smutná, 31. Nela Houšťová, 38. Veronika Filáková, 39. Bára Procházková, 54. Bára Procházková, 59. Marie Pelánová - 58. Aneta Lisová; rozhodčí: Michal Havelka - Zdeněk Rada; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 387; zásahy brankářů: Veronika Šplíchalová 16 - Kateřina Pospíchalová 24; po třetinách: 2:0, 4:0, 2:1;
Komentář domácích Martinek Jakub (Trenér):
Začnu poděkováním soupeři, že nám tento zážitek vůbec umožnil a ve všední den přijel na toto speciální utkání. V zápase jsme splinili naše cíle, a to byla dominance na míčku a maximálně soustředěný výkon směrem dozadu. Po úvodních brankách jsme se uklidnili a jasně tento schoolmatch ovládli. Děkuji holkám za tvořivost dopředu, za poctivost dozadu a plnění taktických pokynů. Byl to pro nás všechny skvělý zážitek, při němž klaplo vše do puntíku. Děkujeme fantastickým divákům a všem pořadelům za dnešní vydařené dopoledne!
Komentář hostů Vacuška Lukáš (Trenér):
V první řadě jsem moc rád, že jsme dnes na zápas dorazili všichni v pořádku a mohli jsme si vyzkoušet atmosféru v hale napěchované dětmi, které pro domácí vytvořily opravdu skvělou kulisu. Co se týká zápasu, obrázek hry byl dnes bohužel celkem jednoznačný. Oproti minulému zápasu jsme první dvě třetiny ani moc nehrozili, prostě nám to dopředu nelepilo. Třetí třetinu ale holky nevypustily, zdálo se, že se i uvolnily a předvedená hra byla o něco lepší. Znojmo i tuto část sice vyhrálo, ale čestný úspěch v podobě gólu jsme si na závěr zasloužili. Děkuju holkám za nasazení a bojovnost a soupeři gratuluji k vítězství a přeju hodně štěstí do zbytku sezóny. A abych nezapomněl, krásné a veselé Vánoce všem.
58:07
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #21 Marie Pelánová, asistoval #44 Romana Bačová (8:1).
57:51
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #3 Aneta Lisová, asistoval #15 Barbora Šmahelová (7:1).
53:43
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #37 Bára Procházková bez asistence (7:0).
38:35
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #37 Bára Procházková, asistoval #20 Nela Houšťová (6:0).
37:44
Vyloučen hráč #66 Marie Bartušková družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za hrubost.
37:03
Další skvělá kombinace Eliášová,Filáková a je to góóól
37:02
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #14 Veronika Filáková, asistoval #4 Barbora Eliášová (5:0).
30:08
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #20 Nela Houšťová, asistoval #74 Kristýna Černá (4:0).
27:54
Souboj v rohu vyhrávají Dačice a vrhají se do útoku
26:38
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #11 Eva Smutná, asistoval #16 Eliška Nesnídalová (3:0).
14:33
Střelu Smutné výborně vystihla Pospíchalová a připisuje si další důležitý zákrok
12:58
Bartušková trefuje horní tyč
11:44
Cihlářová perfektně trefuje a posíla Znojmo do dvou brankového vedení
11:43
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #15 Daniela Cihlářová, asistoval #66 Marie Bartušková (2:0).