2:2
1:1
- : -

Florbal Chomutov - FBC Kutná Hora 7:3
6. Michaela Voráčková, 12. Petra Malecká, 12. Veronika Bímová, 15. Simona Pilíková, 25. Simona Pilíková, 25. Tereza Suková, 53. Veronika Bímová - 29. Sabina Labudová, 34. Nikol Němcová, 50. Natálie Trpišovská; rozhodčí: Lukáš Čech - Ondřej Lovacký; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 67; zásahy brankářů: Lucie Brandejská 24 - Martina Miksová 21; po třetinách: 4:0, 2:2, 1:1;
Komentář domácích Hýsek Martin (Trenér):
Super zápas ve velké rychlosti na obou stranách spousty šancí a velice sympatický a odvážný výkon Kutné Hory. Moc děkujeme za zápas a hodně štěstí do dalších zápasů.
Komentář hostů Štursa David (Trenér):
Podle očekávání těžký zápas. Nepomohla nám dlouhá cesta zimním počasím, ale i toto k florbalu patří. První třetinu jsme romrzali, druhou a třetí jsme už předvedli vyrovnaný florbal. Bohužel první třetina se ukázala rozhodující, takto kvalitnímu soupeři nesmíme dovolit náskok čtyř gólů. Děkuji holkám za předvedený výkon, teď načerpat sílu na zítřejší zápas v Litvínově. Soupeři blahopřejeme k vítězství a děkujeme za kvalitní férový zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 8:9
60:00
59:01
Hraje se poslední minuta třetí třetiny.
57:18
Nejlepší hráčky z tohoto utkání jsou za Florbal Chomutov č. 14 Simona Pilíková a za FBC Kutná Hora č. 11 Natálie Dubská.
56:40
Ze střely na hostující bránu se stává tyčka.
56:24
Vyloučen hráč #69 Denisa Ulčová družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za blokování florbalky.
54:08
Další střela ze strany Chomutova, která se šla do boční síťky.
53:11
Hosté se pokusili snížit, ale ztratili míček a domácí se ihned dostávají do protiútoku.
52:51
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #21 Veronika Bímová bez asistence (7:3).
51:24
Chomutov šel do útoku, ale v tom příliš dlouho nevydržel a hosté si vybojovali míček.
49:57
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #91 Natálie Trpišovská, asistoval #2 Kateřina Voldřichová (6:3).
47:45
Domácí se pokouší získat míček, ale hosté si ho intenzivně brání.
46:33
Hostům se povedlo vystřelit na bránu, ale Brandejská to chytila.
45:31
Chomutov si přihrává za svojí bránou, ale hráčka hostů se ihned vydává míček získat.
43:32
Domácí Vaňková při prázdné bráně trefuje tyč.
42:52
Další nevydařená střela hostující hráčky, která vedle k zisku míčku pro domácí.
40:56
Hosté se pokusili o útok, ale střela letěla mimo bránu.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrálo domácí družstvo Florbal Chomutov.
38:08
Domácím se povedlo vybojovat míček a vytváří rychlý útok.
36:12
Šidlochová vybojovala míček a přihrála Bímové, která vystřelila těsně mimo hostující bránu.
35:12
Chomutov se zmocnil míčku a kombinuje přihrávky přes střed.
34:09
Hostující brankářka předvedla dva rychlé zákroky.
33:37
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #15 Nikol Němcová, asistoval #48 Sabina Ašenbrennerová (6:2).
33:37
Hosté díky rychlému útoku snižují na 6:2.
33:15
K dnešnímu utkání ze sportovní haly přihlíží 67 diváků.
29:23
Chomutov pokusil útok, ale míčku se zmocnilo hostující družstvo, které se rapidně dostává do protiútoku.
28:55
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #8 Sabina Labudová, asistoval #11 Natálie Dubská (6:1).
27:07
Skvělý zákrok domácí Brandejské, které se povedlo vyrazit míček rychlým zvednutím nohy.
24:50
Voráčková pokouší střelu a dostává míček do boční síťky hostující brány.
24:08
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #71 Tereza Suková, asistoval #19 Viktorie Rázková (6:0).
24:01
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #14 Simona Pilíková, asistoval #6 Eliška Šidlochová (5:0).
23:49
Sekera Šidlochové vedla k volnému úderu pro hostující družstvo.
22:47
Hosté touží po míčku, který se nachází u domácích.
21:55
Domácí pokusili hostující brankářku, ale ta byla připravena a míček chytla.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny tentokrát vyhrála FBC Kutná Hora.
18:41
Hostující hráčka fauluje Hýskovou v domácím rohu a Chomutov z toho má volný úder.
16:40
Šidlochová nezvládla ubránit míček před hostující hráčkou.
14:42
Před domácí bránou se Bártová snažila jít do útoku, ale míček zapomněla za sebou a málem z toho byla branka pro hostující tým.
14:34
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #14 Simona Pilíková, asistoval #21 Veronika Bímová (4:0).
13:38
Domácí kombinují na své polovině a pomalu se posouvají do útoku.
12:12
Chomutov předvedl fantastické kombo, ve kterém si připsalo další dva góly.
11:59
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #21 Veronika Bímová, asistoval #14 Simona Pilíková (3:0).
11:44
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #17 Petra Malecká, asistoval #11 Adriana Hýsková (2:0).
08:48
Malecká a Hýsková se vydávají samy na brankářku, ale ta je v bráně připravena a míček chytla.
06:28
Domácí Suková se dostává do před brankového prostoru a trefuje tyč.
05:56
Chomutov si po svém vydařeném útoku připisuje první gól.
05:49
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #93 Michaela Voráčková, asistoval #12 Natálie Königová (1:0).
04:40
Hosté pokouší domácí Brandejskou, která míček zvednutím levé ruky posílá mimo hřiště.
03:38
Hosté si přihrávají z obrany do útoku po dlouhém mantinelu.
01:57
Chomutov je bez míčku, ale tvoří vysoký nátlak na hostující družstvo.
00:45
Hosté pokusili útok, ale na útočné polovině narazili na domácí, kteří jim míček sebrali.
00:01
Úvodní buly první třetiny vyhrává tým domácích Florbal Chomutov.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čech a Ondřej Lovacký.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Kutná Hora: brankář: Martina Miksová; hráči v poli: Nikola Knížová, Sabina Ašenbrennerová, Nikol Němcová, Štěpánka Helclová, Dominika Němcová
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Lucie Brandejská; hráči v poli: Michaela Voráčková, Barbora Suková, Natálie Königová, Adriana Hýsková, Petra Malecká