5:0
6:0
- : -

BLACK ANGELS - FBC Česká Lípa 15:0
1. Eliška Nová, 6. Denisa Vachulová, 11. Lucie Šárová, 16. Ester Janušková, 22. Ema Košťálová, 27. Adriana Fricová, 32. Adriana Fricová, 39. Vendula Kolkusová, 40. Eliška Nová, 44. Ema Košťálová, 45. Vendula Kolkusová, 45. Eliška Nová, 50. Vendula Kolkusová, 56. Adriana Fricová, 57. Lucie Šárová; rozhodčí: Andrej Lipan - Tomáš Tóth; vyloučení: 0:6; využití: 2:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Markéta Antalová 7 - Radka Höflerová 27; po třetinách: 4:0, 5:0, 6:0;
Komentář domácích Vachule Martin (Asistent trenéra):
Děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domů
Komentář hostů Gembecová Martina (Trenér):
soupeř ukázal své kvality a zaslouženě zvítězil vysokým rozdílem. Lípa měla také pár golových příležitostí, ale obrana domácích vše dokázala zablokovat. děkujeme soupeři za zápas a přejeme hodně štěstí do zbytku sezóny
60:00
Střely ve 3. části: 16:3
60:00
57:53
Hosté si tvoří šance, ale bez výraznějšího výsledku
56:53
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #53 Lucie Šárová, asistoval #26 Magdalena Folková (15:0).
55:05
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #43 Adriana Fricová, asistoval #26 Magdalena Folková (14:0).
54:47
Vyloučen hráč #5 Kateřina Boleslavová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
53:37
Domácí se tlačí do zakončení doslova a Majda Folková letí přes gólmanků hostů
50:24
Adri Fricová z krásné kombince pouze do boční síťky
49:25
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #76 Vendula Kolkusová, asistoval #54 Ema Košťálová (13:0).
49:10
48:30
Domácí si dnes pořádně natrénují přesilovky
48:08
Vyloučen hráč #10 Markéta Cháberová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
46:57
Hra se trochu přiostřuje
44:51
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #46 Eliška Nová, asistoval #43 Adriana Fricová (12:0).
44:51
Teď se nám rozrhl pytel s góly
44:43
43:59
Pohotový zákrok Antalové
43:11
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #54 Ema Košťálová bez asistence (10:0).
39:09
Kdybych nosila klobouky tak teď smeknu před nádhernou šibenicí, kterou vymetla Eliška Nová
39:04
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #46 Eliška Nová, asistoval #26 Magdalena Folková (9:0).
38:51
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #76 Vendula Kolkusová, asistoval #26 Magdalena Folková (8:0).
31:34
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #43 Adriana Fricová bez asistence (7:0).
30:54
Kolkusová z otočky vedle
28:32
Svobodová ve velké šanci pouze nad a její pohled mluví za vše
28:14
Vyloučen hráč #8 Šárka Minářová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
26:46
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #43 Adriana Fricová, asistoval #46 Eliška Nová (6:0).
26:46
Bezchybná kombinace domácích znamená další navýšení skóre
25:32
Domácí opět v početní převaze
24:55
Vyloučen hráč #41 Nela Meďášová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:24
Majerová v šanci, ale gólmanka Lípy předvádí pěkný zákrok
21:58
Tahle střela Majerové musela šťípnout
21:44
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #54 Ema Košťálová, asistoval #64 Ester Janušková (5:0).
15:12
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #64 Ester Janušková, asistoval #53 Lucie Šárová (4:0).
15:12
Janušková předvedla svoje kouzla, povodila si obránkyni a neomylně zavěšuje k levé tyčce
10:21
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #53 Lucie Šárová, asistoval #5 Karolína Majerová (3:0).
09:48
Pokus Žitný vyráží brankářka hostů
08:22
Domácí v početní výhodě po faulu na paní magistru
08:11
Vyloučen hráč #17 Aneta Pokorná družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:56
Závar před domácí brankou likviduje Hoflerová
06:55
Omlouváme se za technické potíže, vše vyřešeno a domácí po dvou gólech vedou již o dvě branky
05:20
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #9 Denisa Vachulová, asistoval #29 Anna Žitná (2:0).
00:56
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #46 Eliška Nová, asistoval #28 Lucie Svobodová (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Andrej Lipan a Tomáš Tóth.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa:
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS: brankář: Markéta Antalová; hráči v poli: Barbora Kupilíková, Magdalena Folková, Barbara Livorová, Denisa Vachulová, Anna Žitná