1:3
0:5
- : -

Snipers Třebíč B - Sabots Jihlava 3:9
7. Marek Mašeja, 10. Dominik Jašek, 21. Filip Dvořák - 15. Matěj Nekula, 17. Michael Polcar, 24. Miroslav Jelínek, 28. Matěj Nekula, 31. David Rauscher, 34. Michael Polcar, 35. David Wasserbauer, 38. Michael Polcar, 43. David Wasserbauer; rozhodčí: Petr Kos - Vít Zápotočný; vyloučení: 1:4; využití: 0:1; diváků: 5; zásahy brankářů: Radek Korba -9 - Jan Kružík -3; po třetinách: 2:1, 1:3, 0:5;
45:00
42:26
Branku družstva Sabots Jihlava vstřelil #9 David Wasserbauer, asistoval #16 Miroslav Jelínek (3:9).
37:57
Branku družstva Sabots Jihlava vstřelil #11 Michael Polcar, asistoval #19 David Rauscher (3:8).
34:51
33:06
30:54
Branku družstva Sabots Jihlava vstřelil #19 David Rauscher bez asistence (3:5).
30:00
30:00
29:53
Vyloučen hráč #64 Petr Horský družstva Sabots Jihlava na 2 minuty za sekání.
27:40
Branku družstva Sabots Jihlava vstřelil #10 Matěj Nekula, asistoval #19 David Rauscher (3:4).
27:27
Vyloučen hráč #70 Dominik Jašek družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za sekání.
23:18
Branku družstva Sabots Jihlava vstřelil #16 Miroslav Jelínek, asistoval #89 David Váňa (3:3).
21:38
Vyloučen hráč #50 Michal Kosina družstva Sabots Jihlava na 2 minuty za špatné střídání.
20:12
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #85 Filip Dvořák, asistoval #82 Michal Pazderník (3:2).
16:40
Branku družstva Sabots Jihlava vstřelil #11 Michael Polcar, asistoval #64 Petr Horský (2:2).
15:00
15:00
14:43
12:40
Vyloučen hráč #89 David Váňa družstva Sabots Jihlava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:05
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #70 Dominik Jašek bez asistence (2:0).
06:59
Vyloučen hráč #10 Matěj Nekula družstva Sabots Jihlava na 2 minuty za sekání.
06:26
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #45 Marek Mašeja, asistoval #3 Adam Korba (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Kos a Vít Zápotočný.
00:00
00:00
Line-up hostů Sabots Jihlava: brankář: Jan Kružík; hráči v poli: David Váňa , Michal Kosina, David Rauscher, Michael Polcar, Matěj Nekula
00:00
Line-up domácích Snipers Třebíč B: brankář: Radek Korba; hráči v poli: Lukáš Bartes, Jan Venhoda, Jan Pacal, Kryštof Buchtela, Michal Pazderník