1:3
- : -
TROOPERS

TROOPERS - ŠSK ZŠ Očovská Hodonín 3:5
2. Ondřej Slívko, 15. Daniel Tretera, 35. Jakub Obr - 17. Samuel Svoboda, 22. Josef Hojsák, 32. Daniel Novák, 34. Denis Koutný, 36. Marek Šimko; rozhodčí: Lukáš Krejčiřík - Jakub Valášek; vyloučení: 0:4; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Táborský -4 - Miroslav Chlápek ?; po třetinách: 1:0, 1:2, 1:3;
36:00
35:28
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #84 Marek Šimko bez asistence (3:5).
34:53
Branku družstva TROOPERS vstřelil #86 Jakub Obr, asistoval #7 Ondřej Navrátil (3:4).
33:17
Timeout TROOPERS
33:17
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #9 Denis Koutný, asistoval #18 Josef Hojsák (2:4).
32:30
Vyloučen hráč #61 Vojtěch Čejka družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín na 2 minuty za hrubost.
31:35
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #81 Daniel Novák, asistoval #18 Josef Hojsák (2:3).
30:29
Vyloučen hráč #14 Matyáš Hanzalík družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín na 2 minuty za sekání.
25:22
24:00
24:00
21:19
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #18 Josef Hojsák bez asistence (2:2).
16:48
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #90 Samuel Svoboda, asistoval #9 Denis Koutný (2:1).
14:48
Branku družstva TROOPERS vstřelil #30 Daniel Tretera, asistoval #88 Dominik Štafa (2:0).
12:00
12:00
08:01
Vyloučen hráč #90 Samuel Svoboda družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín na 2 minuty za sekání.
01:21
Branku družstva TROOPERS vstřelil #14 Ondřej Slívko bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Krejčiřík a Jakub Valášek.
00:00
00:00
Line-up hostů ŠSK ZŠ Očovská Hodonín:
00:00
Line-up domácích TROOPERS: brankář: Jakub Táborský; hráči v poli: David Kašpárek, Jakub Obr, Daniel Tretera, Matěj Zahradník, Dominik Štafa