0:1
4:1
- : -

Florbal Kladno - FAT PIPE Traverza C 5:3
12. Tomáš Sochor, 33. Adam Brynda, 34. Milan Všetečka, 34. Jakub Prošek, 35. Ondřej Blažek - 1. Tomáš Mudrák, 19. Martin Melichar, 35. Michal Janoušek; rozhodčí: Michal Lipinský - Dalibor Berka; vyloučení: 2:2 + Michal Pěkný OS; využití: 0:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Radim Neuman -3 - Vít Maurenc ?; po třetinách: 1:1, 0:1, 4:1;
36:00
34:41
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #7 Ondřej Blažek, asistoval #20 Milan Všetečka (5:3).
34:26
Branku družstva FAT PIPE Traverza C vstřelil #4 Michal Janoušek bez asistence (4:3).
33:15
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #26 Jakub Prošek, asistoval #7 Ondřej Blažek (4:2).
33:07
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #20 Milan Všetečka, asistoval #25 Štěpán Merta (3:2).
32:44
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #22 Adam Brynda, asistoval #25 Štěpán Merta (2:2).
30:01
Vyloučen hráč #69 Tobiáš Chromý družstva Florbal Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:00
24:00
18:18
Branku družstva FAT PIPE Traverza C vstřelil #25 Martin Melichar, asistoval #18 Denis Vu (1:2).
12:00
12:00
11:47
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #17 Tomáš Sochor, asistoval #16 Filip Molhanec (1:1).
09:54
Vyloučen hráč #17 Michal Pěkný družstva FAT PIPE Traverza C - osobní trest.
09:54
Vyloučen hráč #17 Michal Pěkný družstva FAT PIPE Traverza C na 2 minuty za nesportovní chování.
07:42
Vyloučen hráč #16 Ondřej Langšádl družstva FAT PIPE Traverza C na 2 minuty za sekání.
06:13
Vyloučen hráč #20 Milan Všetečka družstva Florbal Kladno na 2 minuty za hrubost.
00:15
Branku družstva FAT PIPE Traverza C vstřelil #5 Tomáš Mudrák, asistoval #8 Matěj Řeháček (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Lipinský a Dalibor Berka.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Traverza C:
00:00
Line-up domácích Florbal Kladno: brankář: Radim Neuman; hráči v poli: Tobiáš Chromý, Štěpán Merta, Tomáš Sochor, Milan Všetečka, Tomáš Ureš