0:2
0:1
- : -

F.C. Vorms Praha - Florbal Kladno B U23 2:3
4. Jan Kopecký, 6. Radka Sýkorová - 14. David Burda, 18. Petr Michálek, 29. David Burda; rozhodčí: Patrik Trejbal - Jan Chuděj; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Michal Povolný ? - Jakub Pavlíček -2; po třetinách: 2:0, 0:2, 0:1;
36:00
34:16
Timeout F.C. Vorms Praha
28:58
Vyloučen hráč #36 Roman Křížek družstva Florbal Kladno B U23 na 2 minuty za sekání.
28:39
Branku družstva Florbal Kladno B U23 vstřelil #23 David Burda, asistoval #88 Matěj Vencl (2:3).
24:00
24:00
17:57
Vlastní branku družstva F.C. Vorms Praha vstřelil #12 Petr Michálek (2:2).
13:12
12:00
12:00
05:58
Branku družstva F.C. Vorms Praha vstřelil #9 Radka Sýkorová, asistoval #7 Jan Kopecký (2:0).
03:23
Branku družstva F.C. Vorms Praha vstřelil #7 Jan Kopecký, asistoval #10 Václav Otřísal (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Trejbal a Jan Chuděj.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Kladno B U23: brankář: Jakub Pavlíček; hráči v poli: Marek Skřivan, Roman Křížek, Vojtěch Balvín, David Burda, Vítek Burda