3:1
10:1
- : -

AIK Steel Kladno C - FbC Red Dragons Hořovice B 16:4
1. Jaroslav Chalupný, 6. Jakub Šíma, 11. Jakub Šíma, 18. Jaroslav Chalupný, 23. Marek Havelka, 23. Jakub Kináč, 25. Jaroslav Chalupný, 27. Jaroslav Chalupný, 28. Jaroslav Chalupný, 29. Jakub Šíma, 29. Marek Havelka, 31. Daniel Hadaš, 32. Marek Havelka, 33. Jaroslav Chalupný, 35. Ondřej Šíma, 36. Ondřej Šíma - 2. Erik Kendera, 5. Lukáš Routa, 19. David Trejbal, 34. Lukáš Routa; rozhodčí: Andrej Lipan - Tomáš Tóth; vyloučení: 4:4 + Michal Dušek OS + Matouš Smetana TDKU + 4; využití: 3:1; diváků: 21; zásahy brankářů: Miroslav Bláha ? - Jan Valachovič ?; po třetinách: 3:2, 3:1, 10:1;
36:00
35:32
Branku družstva AIK Steel Kladno C vstřelil #97 Ondřej Šíma, asistoval #25 Daniel Hadaš (16:4).
34:48
Vyloučen hráč #99 Michal Dušek družstva FbC Red Dragons Hořovice B - osobní trest.
34:48
Vyloučen hráč #99 Michal Dušek družstva FbC Red Dragons Hořovice B na 2 minuty za nesportovní chování.
34:48
Vyloučen hráč #8 Tomáš Dušek družstva FbC Red Dragons Hořovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:48
Vyloučen hráč #37 Matouš Smetana družstva FbC Red Dragons Hořovice B do konce utkání.
34:48
Vyloučen hráč #37 Matouš Smetana družstva FbC Red Dragons Hořovice B na 2+2 minuty za nesportovní chování.
34:09
Branku družstva AIK Steel Kladno C vstřelil #97 Ondřej Šíma, asistoval #16 Jaroslav Chalupný (15:4).
33:22
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice B vstřelil #2 Lukáš Routa, asistoval #88 David Trejbal (14:4).
32:05
Branku družstva AIK Steel Kladno C vstřelil #16 Jaroslav Chalupný, asistoval #71 Jakub Šíma (14:3).
31:22
Branku družstva AIK Steel Kladno C vstřelil #5 Marek Havelka bez asistence (13:3).
30:17
Branku družstva AIK Steel Kladno C vstřelil #25 Daniel Hadaš, asistoval #71 Jakub Šíma (12:3).
30:12
Vyloučen hráč #37 Matouš Smetana družstva FbC Red Dragons Hořovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:22
Trestné střílení družstva AIK Steel Kladno C neproměnil #97 Ondřej Šíma.
28:55
Branku družstva AIK Steel Kladno C vstřelil #5 Marek Havelka, asistoval #71 Jakub Šíma (11:3).
28:29
Branku družstva AIK Steel Kladno C vstřelil #71 Jakub Šíma, asistoval #54 Jakub Kináč (10:3).
27:45
26:50
24:56
Branku družstva AIK Steel Kladno C vstřelil #16 Jaroslav Chalupný, asistoval #25 Daniel Hadaš (7:3).
24:00
24:00
22:25
Branku družstva AIK Steel Kladno C vstřelil #54 Jakub Kináč, asistoval #20 Jan Hejcman (6:3).
22:00
Branku družstva AIK Steel Kladno C vstřelil #5 Marek Havelka, asistoval #97 Ondřej Šíma (5:3).
20:03
Vyloučen hráč #8 Tomáš Dušek družstva FbC Red Dragons Hořovice B na 2 minuty za hrubost.
18:48
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice B vstřelil #88 David Trejbal, asistoval #62 David Hasman (4:3).
18:37
Vyloučen hráč #71 Jakub Šíma družstva AIK Steel Kladno C na 2 minuty za bránění ve hře.
18:00
Vyloučen hráč #20 Jan Hejcman družstva AIK Steel Kladno C na 2 minuty za bránění ve hře.
17:00
Branku družstva AIK Steel Kladno C vstřelil #16 Jaroslav Chalupný, asistoval #97 Ondřej Šíma (4:2).
12:00
12:00
11:19
Vyloučen hráč #97 Ondřej Šíma družstva AIK Steel Kladno C na 2 minuty za sekání.
10:36
Branku družstva AIK Steel Kladno C vstřelil #71 Jakub Šíma, asistoval #5 Marek Havelka (3:2).
07:16
Vyloučen hráč #71 Jakub Šíma družstva AIK Steel Kladno C na 2 minuty za sekání.
05:19
Branku družstva AIK Steel Kladno C vstřelil #71 Jakub Šíma, asistoval #97 Ondřej Šíma (2:2).
04:15
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice B vstřelil #2 Lukáš Routa, asistoval #37 Matouš Smetana (1:2).
01:34
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice B vstřelil #19 Erik Kendera, asistoval #99 Michal Dušek (1:1).