4:0
1:1
- : -

Penco Tatran Střešovice B - FBC Draci Říčany 7:4
9. Ondřej Vázler, 11. Marek Pecka, 18. Adam Voňka, 19. Štěpán Lovíšek, 21. Martin Mastník, 28. Adam Aarons, 32. Vít Kořínek - 1. Štěpán Končický, 5. Štěpán Schneider, 9. Adam Lubina, 44. Štěpán Končický; rozhodčí: David Hertz - Radoslav Hašlík; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Filip Juzl ? - Štěpán Šrůta ?; po třetinách: 2:3, 4:0, 1:1;
45:00
43:52
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #69 Štěpán Končický, asistoval #49 Kilián Smetánka (7:4).
43:18
Timeout Penco Tatran Střešovice B
43:18
Vyloučen hráč #14 Jiří Čížek družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za bránění ve hře.
36:08
Vyloučen hráč #49 Kilián Smetánka družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání.
31:07
Branku družstva Penco Tatran Střešovice B vstřelil #92 Vít Kořínek, asistoval #97 Vít Krošlák (7:3).
30:00
30:00
28:27
Halou právě projíždí mexická vlna, diváci se náramně baví
27:38
Branku družstva Penco Tatran Střešovice B vstřelil #99 Adam Aarons, asistoval #82 Marek Pecka (6:3).
20:27
Branku družstva Penco Tatran Střešovice B vstřelil #39 Martin Mastník, asistoval #82 Marek Pecka (5:3).
18:28
Branku družstva Penco Tatran Střešovice B vstřelil #5 Štěpán Lovíšek, asistoval #99 Adam Aarons (4:3).
17:36
Branku družstva Penco Tatran Střešovice B vstřelil #66 Adam Voňka, asistoval #39 Martin Mastník (3:3).
15:00
15:00
10:59
Branku družstva Penco Tatran Střešovice B vstřelil #82 Marek Pecka bez asistence (2:3).
08:59
Branku družstva Penco Tatran Střešovice B vstřelil #79 Ondřej Vázler, asistoval #5 Štěpán Lovíšek (1:3).
08:02
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #71 Adam Lubina, asistoval #10 Štěpán Schneider (0:3).
08:02
To co viselo ve vzduchu se stalo skutečností, Říčany právě prožívají své vlastní Nagano
07:46
Říčany v další šanci. tatran ready na ledovou sprchu
05:17
Výborný zákrok hostujicího brankaře
04:39
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #10 Štěpán Schneider, asistoval #69 Štěpán Končický (0:2).
04:02
Další střelecký pokus Říčan
00:57
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #69 Štěpán Končický, asistoval #71 Adam Lubina (0:1).
00:57
Trenér Říčan dnes celý den dumal mad tím, proč má uzlíček na kapesníku, zjistil to až tehdy, kdy jsme mu řekli, že zapomněl vyplnit soupisku.
00:20
Vyloučen hráč #12 Daniel Pavlac družstva Penco Tatran Střešovice B na 2 minuty za sekání.
00:20
Pavlace pravděpodobně rozcvička natolik vyšťavila, že si k nám jde rád odpočinout
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hertz a Radoslav Hašlík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Draci Říčany:
00:00
Line-up domácích Penco Tatran Střešovice B:
00:00
Dobrý den z haly TJ Radlice, zdravíme olympijské studio, všechny domácnosti uprostřed Evropy, ranní provozy továren, vrátnice, dopolední bary a restaurace, prodejny, čekárny, mateřské školky i prezidentskou kancelář

00:00
Hráči Tatranu berou utkání vážně, jejich rozcvička svou krásou připomíná Spartakiádu, pomůže jim to k vítězství?