0:0
0:0
- : -

TJ Znojmo LAUFEN CZ B - Bulldogs Brno B 0:1pn
rozhodčí: Jan Saňka - Tomáš Otruba; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Eva Švestková ? - Martina Prátová ?; po třetinách: 0:0, 0:0, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B hráč #44 Julie Bloudíčková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno B hráč #42 Anna Rinaglová a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B hráč #79 Pavlína Nováková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno B hráč #9 Klára Vintrová a vstřelil rozhodující gól (0:1).
39:00
Zahájena trestná střílení.
39:00
36:16
Timeout Bulldogs Brno B
36:16
Vyloučen hráč #44 Julie Bloudíčková družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B na 2 minuty za sekání.
26:00
26:00
13:00
13:00
11:13
Vyloučen hráč #79 Pavlína Nováková družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B na 2 minuty za bránění ve hře.
05:03
Vyloučen hráč #22 Tamara Pevná družstva Bulldogs Brno B na 2 minuty za blokování florbalky.