2:1
3:3
- : -

Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. - FBC Slavia Praha-červení 5:4
3. Jakub Češner, 4. Metoděj Votruba, 14. Filip Falta, 21. Metoděj Votruba, 24. Metoděj Votruba - 6. Ondřej Všianský, 14. Alex Lukeš, 15. Alex Lukeš, 24. Alex Lukeš; rozhodčí: Filip Novák - Jakub Novák; vyloučení: 2:2; využití: 2:1; zásahy brankářů: Nikolas Rodinger -4 - Vincent Dvořák ?; po třetinách: 2:1, 3:3;
24:00
23:43
Branku družstva FBC Slavia Praha-červení vstřelil #4 Alex Lukeš, asistoval #87 Antonín Čermák (5:4).
23:17
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil #10 Metoděj Votruba bez asistence (5:3).
23:11
Vyloučen hráč #85 Filip Vincenc družstva FBC Slavia Praha-červení na 2 minuty za bránění ve hře.
20:50
14:54
Branku družstva FBC Slavia Praha-červení vstřelil #4 Alex Lukeš, asistoval #17 Daniel Všianský (3:3).
14:18
Vyloučen hráč #3 Jakub Češner družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. na 2 minuty za sekání.
13:24
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil #68 Filip Falta, asistoval #99 Martin Vaník (3:2).
13:08
12:00
12:00
10:23
Vyloučen hráč #99 Martin Vaník družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. na 2 minuty za sekání.
05:14
Branku družstva FBC Slavia Praha-červení vstřelil #28 Ondřej Všianský, asistoval #4 Alex Lukeš (2:1).
03:19
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil #10 Metoděj Votruba, asistoval #12 Michal Jílek (2:0).
02:57
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil #3 Jakub Češner, asistoval #68 Filip Falta (1:0).
01:32
Vyloučen hráč #87 Antonín Čermák družstva FBC Slavia Praha-červení na 2 minuty za bránění ve hře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Novák a Jakub Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Slavia Praha-červení:
00:00
Line-up domácích Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L.: brankář: Nikolas Rodinger; hráči v poli: Jakub Kyncl, Vít Mondschein, Metoděj Votruba, Filip Stárek, Michal Jílek