0:2
3:2
- : -

Předvýběr.CZ Florbal MB Green - Předvýběr.CZ Florbal MB White 3:4
15. Vojtěch Šubrt, 23. Vojtěch Šubrt, 24. Matyáš Krkoška - 1. Pavel Novotný, 4. Kryštof Vlasta, 17. Ondřej Šlejhar, 21. Jakub Paradýs; rozhodčí: Petr Jahoda - Kryštof Jech; vyloučení: 0 + Antonín Pačinek 4:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Patrik Postránecký -4 - Tim Menke ?; po třetinách: 0:2, 3:2;
24:00
23:27
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Green vstřelil #85 Matyáš Krkoška, asistoval #52 Vojtěch Šubrt (3:4).
22:56
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Green vstřelil #52 Vojtěch Šubrt, asistoval #71 Johana Šrajerová (2:4).
20:44
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #52 Jakub Paradýs, asistoval #16 Matěj Blohon (1:4).
18:29
Vyloučen hráč #48 Pavel Novotný družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White na 2 minuty za sekání.
16:25
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #35 Ondřej Šlejhar, asistoval #28 Petr Vavruška (1:3).
14:56
Vyloučen hráč #32 Antonín Pačinek družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Green na 2+2 minuty za nedovolené vrážení.
14:12
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Green vstřelil #52 Vojtěch Šubrt, asistoval #85 Matyáš Krkoška (1:2).
12:00
12:00
03:22
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #26 Kryštof Vlasta, asistoval #48 Pavel Novotný (0:2).
00:59
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #48 Pavel Novotný bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Jahoda a Kryštof Jech.
00:00
00:00
Line-up hostů Předvýběr.CZ Florbal MB White:
00:00
Line-up domácích Předvýběr.CZ Florbal MB Green: brankář: Patrik Postránecký; hráči v poli: Johana Šrajerová, Jaromír Legner, Patrik Kos, Matyáš Krkoška, Vojtěch Šubrt