0:4
1:3
- : -

Florbal Ústí - FBC DDM Kati Kadaň 1:8
30. Veronika Veselá - 11. Dominika Maliňaková, 15. Dominika Maliňaková, 18. Petra Trochová, 23. Lenka Rosolová, 24. Dominika Maliňaková, 28. Mai Linh Bui Nguyenová, 29. Anna Nápravová, 32. Mai Linh Bui Nguyenová; rozhodčí: Ondřej Molcar - Daniel Castrillo; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 33; zásahy brankářů: Kateřina Plíšková -8 - Nela Rajkovová ?; po třetinách: 0:1, 0:4, 1:3;
36:00
31:23
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #25 Mai Linh Bui Nguyenová, asistoval #10 Dominika Maliňaková (1:8).
29:28
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #39 Veronika Veselá bez asistence (1:7).
28:27
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #23 Anna Nápravová z trestného střílení (0:7).
27:40
24:00
24:00
23:56
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #10 Dominika Maliňaková, asistoval #41 Tereza Gunišová (0:5).
22:02
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #12 Lenka Rosolová, asistoval #16 Kristýna Benešová (0:4).
17:40
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #66 Petra Trochová, asistoval #23 Anna Nápravová (0:3).
16:07
Vyloučen hráč #27 Kateřina Hrdličková družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:48
12:00
12:00
11:26
Vyloučen hráč #45 Natálie Paurová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
10:12
06:44
Vyloučen hráč #18 Eliška Symová družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za špatné střídání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Molcar a Daniel Castrillo.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DDM Kati Kadaň:
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí: brankář: Kateřina Plíšková; hráči v poli: Natálie Viková, Natálie Paurová, Adéla Müllerová, Veronika Veselá, Veronika Šímová