1:1
1:4
- : -

HAGA Pardubice - FbC Hradec Králové B 3:10
9. Daniel Pravec, 26. David Honzíček, 38. Jakub Procházka - 2. Patrik Strejcius, 6. Daniel Kraus, 11. David Svatoň, 15. Daniel Kraus, 15. David Štaier, 18. David Štaier, 31. Jakub Havlíček, 36. Marek Jedlan, 38. Marek Jedlan, 41. David Štaier; rozhodčí: Pavel Špryňar - Jiří Knettig; vyloučení: 3:7; využití: 1:1; diváků: 17; zásahy brankářů: Vojtěch Moravec 13 - Vojtěch Rott 11; po třetinách: 1:5, 1:1, 1:4;
45:00
Střely ve 3. části: 5:12
45:00
40:48
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #71 David Štaier bez asistence (3:10).
40:48
Vyloučen hráč #15 David Svatoň družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za nesportovní chování.
38:32
Vyloučen hráč #71 David Štaier družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za sekání.
37:15
Vlastní branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #94 Jakub Procházka (3:9).
37:15
Vyloučen hráč #12 Vojtěch Červený družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za nesportovní chování.
37:15
Prochy se zapsal do střelecké listiny. Vlastní gol. I to se někdy stane... Naštěstí je stav takový jaký je.
37:09
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #9 Marek Jedlan, asistoval #73 Jakub Havlíček (2:9).
36:25
Vyloučen hráč #71 David Štaier družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za hra rukou.
35:37
Timeout HAGA Pardubice
35:37
35:03
Tak teď i HAGA při svém oslabení moc do tlaku Hradec nepustila.
33:15
Vyloučen hráč #18 Martin Born družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:16
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #73 Jakub Havlíček, asistoval #15 David Svatoň (2:7).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 3:4
30:00
28:55
Teď by se dala použít legendární hláška: TRMA, VRMA před pardubickým golmanem.
28:20
Vyloučen hráč #21 David Honzíček družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za hrubost.
25:16
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #21 David Honzíček, asistoval #80 Lukáš Laco (2:6).
22:30
David Svatoň alias "Pinďa" jezdí jak motorová myš. Neustále narušuje rozehrávku hostí ze své pozice centra. A je hodně úspěšný v této činnosti. Jen by bylo potřeba, aby kontroloval svůj slovník směrem k rozhočím.
20:30
Hradec  v oslabení na balonku a kontroluje hru.
19:00
Vyloučen hráč #25 Petr Ther družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za hrubost.
17:39
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #71 David Štaier, asistoval #86 Patrik Strejcius (1:6).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 6:7
15:00
14:48
14:48
Tento gól si David Štaier zařídil sám. Na prostředku hřiště získal balonek proti 3 protihráčům a vyjel si břed golmana a zavěsil do vinglu.
14:04
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #46 Daniel Kraus, asistoval #9 Marek Jedlan (1:4).
13:20
Střelu M. Jedlana vytěsnil brankář nohou mimo 3 tyče.
10:39
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #15 David Svatoň, asistoval #94 Jakub Procházka (1:3).
10:08
Rott předvedl zákrok maskou proti střele soupeře!
09:30
HAGA kontroluje při své přesilovce hru.
08:16
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #29 Daniel Pravec, asistoval #18 Martin Born (1:2).
08:05
Vyloučen hráč #94 Jakub Procházka družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
07:40
Vyloučen hráč #96 Matěj Brinkman družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za sekání.
07:05
Tak už i hráči HAGA se dostaali ke střelám na Rotta při hře 5:5. Konkrétně to byly 2 střely.
05:27
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #46 Daniel Kraus bez asistence (0:2).
04:27
Vyloučen hráč #15 David Svatoň družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za sekání.
03:00
Hradečtí jsou stále na balonku a hra se odehrává na půlce HAGA.
01:51
Krausova střela zblokována až do stropu kuklenské haly.
01:11
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #86 Patrik Strejcius bez asistence (0:1).