- : -
FBC SLAVKOV
TROOPERS B

FBC SLAVKOV - TROOPERS B 5:6pn
1. Radim Kroupa, 2. Jan Trávníček, 17. Jiří Blaha, 22. Jakub Holomek, 38. Radim Kroupa - 23. Lukáš Macálka, 25. Jan Blažek, 33. Marek Paulík, 36. Matěj Blažek, 39. Radek Felkl, N Ondřej Pavlík; rozhodčí: Tomáš Kašík - David Zástřešek; vyloučení: 0:2 + Lukáš Macálka OS + TDKU + 4; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ondřej Horák ? - Martin Kanala ?; po třetinách: 2:0, 2:2, 1:3;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS B hráč #9 Ondřej Pavlík a vstřelil rozhodující gól (5:6).

Nájezd na branku provedl z družstva FBC SLAVKOV hráč #38 Martin Holeček , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS B hráč #30 Martin Zvěřina , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC SLAVKOV hráč #12 Jakub Holomek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS B hráč #9 Ondřej Pavlík a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC SLAVKOV hráč #45 Jiří Blaha a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS B hráč #25 Radek Felkl a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC SLAVKOV hráč #48 Michal Šopík a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS B hráč #14 Petr Kubala , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC SLAVKOV hráč #14 Jakub Lovas , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS B hráč #64 Matěj Blažek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC SLAVKOV hráč #19 Jan Trávníček , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS B hráč #6 Jan Duda , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC SLAVKOV hráč #94 Radim Kroupa , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS B hráč #34 Jakub Gregor , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC SLAVKOV hráč #7 Michal Drápal , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS B hráč #25 Radek Felkl , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC SLAVKOV hráč #45 Jiří Blaha , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS B hráč #9 Ondřej Pavlík , ale gól nevstřelil.

45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
43:52
Vyloučen hráč #12 Lukáš Macálka družstva TROOPERS B do konce utkání.
43:52
Vyloučen hráč #12 Lukáš Macálka družstva TROOPERS B na 2+2 minuty za nesportovní chování.
43:22
Vyloučen hráč #12 Lukáš Macálka družstva TROOPERS B na 2 minuty za nesportovní chování.
43:22
Vyloučen hráč #12 Lukáš Macálka družstva TROOPERS B - osobní trest.
38:20
Branku družstva TROOPERS B vstřelil #25 Radek Felkl, asistoval #7 Jan Valočík (5:5).
37:01
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil #94 Radim Kroupa, asistoval #88 Dominik Horák (5:4).
35:46
Branku družstva TROOPERS B vstřelil #64 Matěj Blažek, asistoval #49 Jan Blažek (4:4).
32:20
Branku družstva TROOPERS B vstřelil #42 Marek Paulík, asistoval #27 Jan Jirásek (4:3).
30:00
30:00
27:33
24:31
Branku družstva TROOPERS B vstřelil #49 Jan Blažek, asistoval #34 Jakub Gregor (4:2).
22:18
Branku družstva TROOPERS B vstřelil #12 Lukáš Macálka bez asistence (4:1).
21:11
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil #12 Jakub Holomek, asistoval #38 Martin Holeček (4:0).
16:56
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil #45 Jiří Blaha, asistoval #38 Martin Holeček (3:0).
15:00
15:00
01:18
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil #19 Jan Trávníček, asistoval #94 Radim Kroupa (2:0).