3:0
2:1
- : -

Bulldogs Brno B - TROOPERS Black 6:2
11. Michal Kalousek, 23. Erik Ondráš, 23. Jakub Mattes, 23. Jan Vrašťák, 26. Jan Vrašťák, 31. Jan Vrašťák - 8. Ondřej Kroupa, 28. Ondřej Novák; rozhodčí: Michal Havelka - Ondřej Trávníček; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Novotný -2 - Daniel Štercl ?; po třetinách: 1:1, 3:0, 2:1;
36:00
30:48
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil #54 Jan Vrašťák, asistoval #24 Tomáš Tesárek (6:2).
27:31
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #5 Ondřej Novák, asistoval #72 Ondřej Sobotka (5:2).
25:58
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil #54 Jan Vrašťák, asistoval #51 Jakub Mattes (5:1).
24:00
24:00
22:50
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil #54 Jan Vrašťák, asistoval #17 Šimon Šimoník (4:1).
22:36
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil #51 Jakub Mattes, asistoval #31 Matyáš Růžička (3:1).
22:03
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil #72 Erik Ondráš bez asistence (2:1).
12:00
12:00
11:32
Vyloučen hráč #24 Tomáš Tesárek družstva Bulldogs Brno B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
10:03
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil #19 Michal Kalousek, asistoval #49 Tobiáš Řeha (1:1).
07:57
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #28 Ondřej Kroupa, asistoval #20 Jan Pešek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Havelka a Ondřej Trávníček.
00:00
00:00
Line-up hostů TROOPERS Black:
00:00
Line-up domácích Bulldogs Brno B: brankář: Jakub Novotný; hráči v poli: Šimon Šimoník, Adam Nevtípil, Jan Vrašťák, Jakub Mattes, Tomáš Tesárek