0:1
3:2
- : -

K1 Florbal Židenice - TJ Znojmo LAUFEN CZ 4:7
1. Petr Svoboda, 32. Tadeáš Brhel, 35. Simon Nobilis, 35. Simon Nobilis - 2. Libor Kuba, 9. Vítek Marušík, 10. Vilém Bednařík, 14. Radim Dočekal, 16. Libor Kuba, 41. Jan Ochman, 43. Martin Vavřina; rozhodčí: Jiří Obalil - Radek Šafář; vyloučení: 4 + Oldřich Vorba OS:3; využití: 1:0; diváků: 7; zásahy brankářů: Dominik Němčanský ? - Ondřej Málek -4; po třetinách: 1:4, 0:1, 3:2;
45:00
42:54
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #75 Martin Vavřina bez asistence (4:7).
40:56
Timeout K1 Florbal Židenice
40:56
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #36 Jan Ochman, asistoval #28 Vilém Bednařík (4:6).
35:51
Vyloučen hráč #26 Nicolas Michael Kokeš družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za opakované přestupky.
34:32
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #27 Simon Nobilis, asistoval #18 Jan Krahula (4:5).
34:13
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #27 Simon Nobilis bez asistence (3:5).
31:23
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #92 Tadeáš Brhel, asistoval #15 Martin Peitl (2:5).
30:37
Vyloučen hráč #28 Vilém Bednařík družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za hra rukou.
30:00
30:00
26:34
Vyloučen hráč #81 Tomáš Světlík družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání.
22:21
Vyloučen hráč #27 Simon Nobilis družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:45
Vyloučen hráč #27 Simon Nobilis družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
19:45
Vyloučen hráč #33 Oldřich Vorba družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za nesportovní chování.
19:45
Vyloučen hráč #33 Oldřich Vorba družstva K1 Florbal Židenice - osobní trest.
16:50
Vyloučen hráč #53 Damian Jelínek družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:07
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #46 Libor Kuba bez asistence (1:5).
15:00
15:00
13:36
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #12 Radim Dočekal, asistoval #53 Damian Jelínek (1:4).
09:54
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #28 Vilém Bednařík, asistoval #81 Tomáš Světlík (1:3).
08:51
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #16 Vítek Marušík, asistoval #53 Damian Jelínek (1:2).
01:22
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #46 Libor Kuba, asistoval #16 Vítek Marušík (1:1).
00:43
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #95 Petr Svoboda, asistoval #92 Tadeáš Brhel (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Obalil a Radek Šafář.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Ondřej Málek; hráči v poli: Libor Kuba, Tomáš Světlík, Damian Jelínek, Daniel Málek, Vítek Marušík