2:0
3:2
- : -

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - FAT PIPE Traverza 7:4
13. Hynek Mošna, 19. Hynek Mošna, 27. Lukáš Porazil, 35. Matyáš Moller, 42. Jan Huleš, 56. Matyáš Moller, 60. Michal Fuchs - 3. Robert Štipka, 17. Marek Chlumský, 45. Vojtěch Bagin, 53. Jan Fiala; rozhodčí: Patrik Trejbal - Jan Chuděj; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 64; zásahy brankářů: Daniel Dolák 23 - Vít Lukáč 7, Josef Bína 28; po třetinách: 2:2, 2:0, 3:2;
Komentář domácích Kubinec Lukáš (Trenér):
Pro nás velmi cenné vítězství, vzhledem k tomu, jak jsme dnes byli poslepovaní. Více hráčů dnes na zápas koukalo, než hrálo :-). Doufám, že po Vánocích budeme již v plné síle. Zápas to byl ale hezký, stejně jako předešlé utkání s Traverzou. Děkuji za hru a přejeme zraněným hráčům brzký návrat na palubovku. Čtenářům onlinu přeji hezké Vánoce.
Komentář hostů Řehulka Filip (Trenér):
Pro nás dnes lehce smolné utkání. Individuálními chybami jsme soupeři víceméně darovali 3 body. Krásné utkání, které diváky mohlo i bavit trochu pokazilo to, že se dva naši hráči zranili.
Děkuji soupeřům, rozhodčím i divákům za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 10:13
60:00
59:12
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs, asistoval #15 Filip Blažek (7:4).
55:30
Timeout FAT PIPE Traverza
55:30
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #44 Matyáš Moller, asistoval #13 Ondřej Kuhajda (6:4).
52:47
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #13 Jan Fiala, asistoval #24 Tomáš Vávra (5:4).
44:24
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #23 Vojtěch Bagin, asistoval #13 Jan Fiala (5:3).
44:02
Vyloučen hráč #44 Matyáš Moller družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
41:30
Vyloučen hráč #45 Michal Fuchs družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
41:19
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #99 Jan Huleš, asistoval #39 Hynek Mošna (5:2).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 12:5
40:00
38:44
Vyloučen hráč #70 Lukáš Porazil družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:51
29:11
Vyloučen hráč #23 Vojtěch Bagin družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:53
Vyloučen hráč #8 Martin Kašík družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za sekání.
26:10
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #70 Lukáš Porazil bez asistence (3:2).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:9
20:00
18:11
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #39 Hynek Mošna bez asistence (2:2).
18:11
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Josef Bína družstva FAT PIPE Traverza
16:28
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #51 Marek Chlumský, asistoval #9 Viktor Chaloupka (1:2).
12:09
02:12
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #68 Robert Štipka, asistoval #55 Jan Pudich (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Trejbal a Jan Chuděj.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Traverza: brankář: Vít Lukáč; hráči v poli: Marek Chlumský, Ondřej Schuller, Robert Štipka, Vojtěch Bagin, Jan Pudich
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Daniel Dolák; hráči v poli: Ondřej Kuhajda, Filip Štědrý, Matyáš Moller, Tomáš Katolický, Filip Blažek