0:2
1:1
- : -

ACEMA Sparta Praha PM - Předvýběr.CZ Florbal MB Green 1:3
20. Radek Doležal - 3. Vojtěch Šubrt, 6. Vojtěch Šubrt, 22. Vojtěch Šubrt; rozhodčí: Petr Jahoda - Cyril Polák; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Richard Hájek ? - Patrik Postránecký ?; po třetinách: 0:2, 1:1;
24:00
21:23
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Green vstřelil #52 Vojtěch Šubrt, asistoval #71 Johana Šrajerová (1:3).
19:27
Branku družstva ACEMA Sparta Praha PM vstřelil #8 Radek Doležal, asistoval #40 Richard Hájek (1:2).
17:21
Vyloučen hráč #8 Radek Doležal družstva ACEMA Sparta Praha PM na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
12:00
12:00
09:28
Vyloučen hráč #32 Antonín Pačinek družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Green na 2 minuty za sekání.
05:17
02:10
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Green vstřelil #52 Vojtěch Šubrt, asistoval #85 Matyáš Krkoška (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Jahoda a Cyril Polák.
00:00
00:00
Line-up hostů Předvýběr.CZ Florbal MB Green: brankář: Patrik Postránecký; hráči v poli: Johana Šrajerová, Jaromír Legner, Patrik Kos, Matyáš Krkoška, Vojtěch Šubrt