1:2
1:2
- : -

Panthers Praha - FBC Medvědi Severu Česká Lípa 2:6
14. Dušan Hlaváč, 32. Dušan Hlaváč - 9. Tomáš Boleslav, 9. Tomáš Kadlec, 17. Jiří Stožický, 21. David Derka, 35. Tomáš Kadlec, 35. Jan Odvárka; rozhodčí: Vojtěch Beránek - Josef Heřmánek; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Jan Veselka 5 - Lukáš Knapčík 20; po třetinách: 0:2, 1:2, 1:2;
36:00
Střely ve 3. části: 8:3
36:00
35:34
Vyloučen hráč #46 Dušan Hlaváč družstva Panthers Praha na 2 minuty za blokování florbalky.
34:33
Branku družstva FBC Medvědi Severu Česká Lípa vstřelil #60 Jan Odvárka, asistoval #2 Michal Poledno (2:6).
34:24
Branku družstva FBC Medvědi Severu Česká Lípa vstřelil #30 Tomáš Kadlec, asistoval #2 Michal Poledno (2:5).
31:27
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #46 Dušan Hlaváč, asistoval #15 Petr Nepraš (2:4).
24:00
24:00
Střely ve 2. části: 6:5
24:00
20:00
Branku družstva FBC Medvědi Severu Česká Lípa vstřelil #85 David Derka, asistoval #30 Tomáš Kadlec (1:4).
17:53
Vyloučen hráč #2 Michal Poledno družstva FBC Medvědi Severu Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
16:54
Branku družstva FBC Medvědi Severu Česká Lípa vstřelil #83 Jiří Stožický, asistoval #5 Tomáš Boleslav (1:3).
13:52
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #46 Dušan Hlaváč, asistoval #24 Martin Koubík (1:2).
12:00
12:00
Střely v 1. části: 8:3
12:00
08:59
Branku družstva FBC Medvědi Severu Česká Lípa vstřelil #30 Tomáš Kadlec, asistoval #83 Jiří Stožický (0:2).
08:15
Branku družstva FBC Medvědi Severu Česká Lípa vstřelil #5 Tomáš Boleslav, asistoval #9 David Marhan (0:1).
03:03
Vyloučen hráč #84 Martin Bajer družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Beránek a Josef Heřmánek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Medvědi Severu Česká Lípa: brankář: Lukáš Knapčík; hráči v poli: Tomáš Boleslav, Tomáš Kadlec, Jiří Stožický, David Marhan, Tomáš Souček