0:1
1:3
- : -

FBC Kutná Hora - Kanonýři Kladno bílí 1:4
26. Jiří Švejnoha - 6. Matyáš Keimar, 15. Martin Šumný, 18. Martin Šumný, 26. František Skalický; rozhodčí: Tomáš Kuzma - Patrik Svoboda; vyloučení: 2:1; využití: 0:2; zásahy brankářů: Jan Hrubý ?, Jan Hrubý ? - Josef Džula ?, Josef Džula ?; po třetinách: 0:1, 1:3;
26:00
25:42
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #49 Jiří Švejnoha, asistoval #6 David Šimonek (1:4).
25:09
Branku družstva Kanonýři Kladno bílí vstřelil #39 František Skalický, asistoval #53 Martin Šumný (0:4).
24:01
Vyloučen hráč #6 David Šimonek družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za blokování florbalky.
17:08
Branku družstva Kanonýři Kladno bílí vstřelil #53 Martin Šumný, asistoval #21 Miroslav Brunát (0:3).
14:18
Branku družstva Kanonýři Kladno bílí vstřelil #53 Martin Šumný, asistoval #24 Matyáš Keimar (0:2).
07:03
Vyloučen hráč #24 Matyáš Keimar družstva Kanonýři Kladno bílí na 2 minuty za vysoká florbalka.
05:24
Branku družstva Kanonýři Kladno bílí vstřelil #24 Matyáš Keimar, asistoval #21 Miroslav Brunát (0:1).
05:06
Trestné střílení družstva FBC Kutná Hora neproměnil #33 Jaroslav Paďouk.
04:33
Vyloučen hráč #25 Michal Dastych družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kuzma a Patrik Svoboda.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno bílí:
00:00
Line-up domácích FBC Kutná Hora: brankář: Jan Hrubý; hráči v poli: Marek Dobeš, David Šimonek, Jiří Švejnoha, Karel Petr Liberský, Petr Chudomel