2:1
3:2
- : -

Spartak Pelhřimov B - Snipers Třebíč B 8:4
1. Jan Venhoda, 9. Libor Čech, 14. Marek Švrkala, 18. Libor Čech, 26. Marek Švrkala, 43. Libor Čech, 44. Václav Fučík, 45. Luděk Charouzek - 3. Dominik Jašek, 23. Jan Venhoda, 41. Dominik Jašek, 44. Matěj Hobza; rozhodčí: Petr Kos - Vít Zápotočný; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Martin Domanský -4 - Jakub Veselý -8; po třetinách: 3:1, 2:1, 3:2;
45:00
44:23
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil #18 Luděk Charouzek, asistoval #2 Jiří Žák (8:4).
43:53
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil #27 Václav Fučík, asistoval #15 Jan Koten (7:4).
43:38
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #89 Matěj Hobza bez asistence (6:4).
42:10
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil #44 Libor Čech, asistoval #27 Václav Fučík (6:3).
40:41
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #70 Dominik Jašek, asistoval #51 Kryštof Buchtela (5:3).
40:15
Trestné střílení družstva Snipers Třebíč B neproměnil #43 Jan Pacal.
30:36
Vyloučen hráč #95 Jan Venhoda družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
30:00
25:00
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil #9 Marek Švrkala, asistoval #18 Luděk Charouzek (5:2).
22:27
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #95 Jan Venhoda, asistoval #51 Kryštof Buchtela (4:2).
18:28
Vyloučen hráč #31 Lukáš Bartes družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za bránění ve hře.
17:13
15:00
15:00
13:22
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil #9 Marek Švrkala, asistoval #27 Václav Fučík (3:1).
08:32
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil #44 Libor Čech, asistoval #18 Luděk Charouzek (2:1).
02:00
00:35
Vlastní branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #95 Jan Venhoda (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Kos a Vít Zápotočný.
00:00
00:00
Line-up hostů Snipers Třebíč B: brankář: Jakub Veselý; hráči v poli: Jan Pacal, Lukáš Bartes, Jan Venhoda, Kryštof Buchtela, Michal Pazderník